Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko , czy to forum jest przystosowane do korzystania z ipada2 ?

Za każdym razem jak próbuje odpisać z ipada to wywala mnie z forum . Jest to jedyne forum na którym mam takie problemy .Mogę tylko czytać , nie mogę natomiast nic pisać . Próbowałam dowiedziec się czegoś na piva , ale bez odzewu . Co ciekawe nie mam problemu z iphonem( mogę czytać i odpisywać ) . Może ktoś się z tym już spotkał i wie o co chodzi?


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ipada2, ale na 1 działa elegancko, to samo iphone4, a od niedawna jestem także użytkownikiem nowego ipoda4 i wszystko hula jak ta lala :) (przeglądam pełną wersję forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj inną przeglądarką i zobacz czy problem będzie się powtarzał


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ipady maja wejscia USB lub na karte pamieci?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30-stykowe złącze dokujące

Gniazdo słuchawek stereo mini-jack 3,5 mm

Kieszeń na kartę Micro-SIM (tylko model Wi-Fi + 3G)

Jeszcze jakieś głośniczki wbudowane, mikrofon i wsio jeśli chodzi o wejścia-wyjścia..

Jeśli chodzi o ipad1 to są dostępne z dyskiem o pojemności 16/32/ lub 64GB :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mają ;) na karty pamięci można dokupić adapter


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra jade do kumpla biore sprzeta, nie mam kabla 30 stykowego jak zgrac film o rafie?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz wrzucić kumplowi który ma iPada ? jeśli tak to proponuję wrzucić na PC a aon sobie przerzuci na iPada, okablowanie do PC z pewnością ma bo jest w zestawie


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze wszystko co I ma tylko ladny design ale mozliwosciami zostaje w tyle

Lizard parametry ktore podales to zadna nowinka techniczna


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iPhonie 3Gs czytam swobodnie forum korzystając z Unreal Portal for IP Board. Działa jak złoto. Na padach tez pójdzie. Tylko nie jestem pewien czy musisz do tego mieć jailbrake czy nie:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze wszystko co I ma tylko ladny design ale mozliwosciami zostaje w tyle

Lizard parametry ktore podales to zadna nowinka techniczna

nie zgodzę się z Tobą, musiał byś się nim pobawić parę dni :) Bajka!

Wszyscy zapominacie że to urządzenie robione z myślą o amerykańskim rynku gdzie wszyscy mają apple i nie ma problemów że ktoś nie może czegoś przegrać...

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liziard to u Ciebie na 1 dZiala? , na jakiej przeglądarce ? Na safari ?

Marioosh nie sadze , ze to kwestia przeglądarki , bo na ipadzie2 mam ta sama przeglądarkę co na iphonie czyli safari . Na iphOnie nie ma problemu z tym forum .

Safari mam tez na kompie stać. I w laptopie i tam tez wszystko dZiala .

Poza tym na ipadzie2 ja mam tylko safari.

Dziwi mnie , ze tylko na tym forum występuje ten problem .


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja przeglądam na safari pełną wersję forum i działa normalnie :)

Ostatnio Acer wypuścił coś b.interesującego

:welcome: na pewno wyposażeniem i portami bije ipada na łeb! No i jest na Android'zie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrywalem sie sie tylko, wiem ze Ipad nie ma nic funkcjonalnego dlatego zapodlem ASUS Transformer. Ktosby sie mogl sie doczepic, no dobra zrobili wszystko oprocz slotu na sim, po co mi taki sprzet bez neta. A ja na to po co mam placic za internet jakmam w komorce. jednym kliknieciem ustawiam swojego HTC jako hotspot i loje ile fabryka dala.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje krótko, kto nie użytkował iPada przez dłuższy czas, ten nie wie o co w ogóle chodzi.... takie moje zdanie ;)


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje krótko, kto nie użytkował iPada przez dłuższy czas, ten nie wie o co w ogóle chodzi.... takie moje zdanie ;)

Wiadomo, dotykowy ekran rewelka, design, desing, design, ale szczerze? Dla bardziej wymagających userów jest zbyt wiele ograniczeń, to ciągle gadżet, swoją funkcjonalnością raczej upośledza ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla Asusa Transformera. Poważnie się zastanawiam nad tym. Komp stacjonarny pożera zbyt dużo prądu a do czytania netu na kanapie taki pad jak znalazł . Jest fajne forum androidowe gdzie jest spory dział o tym asusie. Jak jutro pare rzeczy dobrze pójdzie to kto wie czy nie kupię;) ps. pisałem z IP board:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje krótko, kto nie użytkował iPada przez dłuższy czas, ten nie wie o co w ogóle chodzi.... takie moje zdanie ;)

Nie przekoanles mnie, konkrety co ma Ipad czego nie ma ASUS.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot modem 3G, ma go ipad, asus nie, Asus został wypuszczony tylko z pamięciami 16GB/32GB, apple daje jeszcze opcję 64, styl i lans, Apple będzie zawsze Apple yyy no i to tyle :w00t:

Osobiście tak jak pisałem wcześniej Ipad zabardzo ogranicza usera .. to mi się w nim b.nie podoba!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Lizard

bo Steve Jobs chcial wykreowac cos modnego, zaczelo sie od bialych sluchawek ktore zmienily swiat. I to byl poczatek, chcieli byc orgnalni. Nie chwale asusa dlatego ze mam, ale lubie w pelni wykorzystywac urzadzenie za kore place czesto sporo kasiory. W UK jest inny rynek, masz dwa tygodnie na oddanie sprzetu jak Ci nie pasi a gadzeciaz zawsze bylem. Kazdy wybiera pod siebie, ale co mnie pchnela do asusa oporcz pieknej magnezowej obudowy i design-u?

Zapodalem wersje z dopianna klawiatura ktora jest jednoczesnie bateria i daje to kolejne 8-9 godzin ciaglej pracy. Klawaitura ma slot na karte SD i 2 wejscia USB. Calos zamyka sie jak laptop, a kiedy chce zaswirowac po prostu wypinam "ramke"

W ekranie dwie kamerki, 5MP i frontowa 1,2MP , dwa razy wiecej RAMu niz Ipad. Slot na 32GB mini sd no i bateria rowniez 8 godzin co w sumie daje ponad 16godzin ciaglej pracy. Kolejny plus to cena ktorej nie ponosze przy zakupie jak w przypadku I i po tem zeby miec internet. Moglbym gadac bez konca, a o aplikacjach na Android Honeycomb jeszcze dluzej.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja też niedawno przekonałem się do produktów Apple. Mam oj-fona, kobieta ma oj-pada,

a teraz planuję zakup iMac'a, przecież to genialny komputer do domu.

Urządzenia Apple nie mają kilku technologii - celowo, aby uniemożliwić piracenie (przesyłanie plików blutoothem itd).

Ale... kupione dzisiaj urządzenia Apple będą wam działały za 15 lat, a Asusy i Samsungi nie.

Ostatnio się zestarzałem i nie gram w gry więc nie potrzeba mi najnowszych kart graficznych,

za to chcę stabilności, niezawodności i szybkości działania, tego żaden komputer z Windowsem mi nie zapewni, o linuxach to w ogóle szkoda gadać bo to złom stworzony by wkurzać :D

Koleżanka ma Mac Booka, ludzie jak to chodzi :w00t: nie kupię już nigdy zwykłego PC.

Pozdrawiam pisząc te słowa z mojego Asusa N61 ;)

Bateria padła po 5 miesiącach, nagrane płyty nie wszystko czyta, ostatnio pękł lewy uchwyt od ekranu :) Jak go odpalam to mogę wyłączyć zimą ogrzewanie. Ale kartę graficzną to on miał de best rok temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.