Skocz do zawartości
grzybsonik

Polska vs Niemcy

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz był dobry i ładny.

Co prawda mamy jeszcze braki w obronie i tracimy za szybko piłkę.


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo strzelenie Niemcom dwóch bramek coś już znaczy,ale co z tego jak przyjdzie co do czego i w ważnym meczu przegramy z drużyną słabszą ,bo nie będzie tej determinacji co z wielkimi Niemcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu nie obstawiałem meczy, ale przy tej bramce na 2:1 wyobrazilem sobie ludzi całujących kupon ze swietnym kursem :D

Nie podobało mi sie tylko, że tak duzo pikników było na stadionie i nie bylo 12stego zawodnika w kluczowych chwilach!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibice polscy byli do d*py. takich gwizdów i braku kultury oraz wsparcia to dawno nie słyszałem. piłkarze na tym tle byli naprawdę super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny był meczyk już dawno takiego naszej reprezentacji nie oglądałem...grunt, że się nie pochowali i stawili czoła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć towarzyski, zasłużenie budzi wielkie emocje. Reprezentacja Polski zmierzy się dziś na PGE Arenie z jedną z najlepszych drużyn świata, Niemcami. Czy będzie areną pierwszego w historii zwycięstwa biało-czerwonych nad odwiecznym rywalem?

Ja obstawiam

POLSKA-NIEMCY

2 - 2

szkoda że nie postawiłem wallbash.gifbyło by na szczepki nowe

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dzisiejszego meczu mialem tv w salonie, dosc duzy.... niestety pekl ekran jak cos polecialo w niego ;)


450L + 130L sump, odpieniacz APF600, 2x Koralia 4 + 2x Koralia 5, obieg Deltec HLP 4040, 240W LED, 60kg LR, 20LS

Moje male morskie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ostatnia zmiana była zupełnie niepotrzebna i to ona przyczyniła się do przeciągnięcia dogrywki a konsekwencje już znamy wszyscy

pozdrawiam


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy sie wcale nie ciesza. :crybaby::unworthy:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bylo ladnie...szkoda ze nie wygrana...ten mecz to chyba taki prezent od niemcow...wiecie..nowy stadion,w polsce,gospodarze euro2012 itd...nie chcieli nas pograzyc i przykrosci robic-przeciez widac ze nie grali pelna para...najlepszy dowod to ta bramka w ostatniej sekundzie...pokazali nia ze "jak bysmy chcieli to byscie przegrali..."


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy zawsze pare sekund przed koncem przewaznie wbijaja bramke

Ktorys z nich wystawi noge i gol


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry mecz szkoda że znowu kończymy w dziesiątkę


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bylo ladnie...szkoda ze nie wygrana...ten mecz to chyba taki prezent od niemcow...wiecie..nowy stadion,w polsce,gospodarze euro2012 itd...nie chcieli nas pograzyc i przykrosci robic-przeciez widac ze nie grali pelna para...najlepszy dowod to ta bramka w ostatniej sekundzie...pokazali nia ze "jak bysmy chcieli to byscie przegrali..."

100% racji wystarczyły im zaledwie 3 minuty na zdobycie bramki. Czyli mecz grali na wielkim luzzzzie i dlatego taki wynik.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie smieje, że Niemcy dopracowani do ostatniego cala swoją reprezentacje łącznie z pijarem, zrywając z surowym postrzeganiem narodu niemieckiego poprzez wystawienie magicznego ciemnoskórego zawodnika o dźwiecznym nazwisku Kakao (Cacau), ktory wpakował Polsce bramke/ lub ktorego to pilka znalazla w polu karnym i sie odbiła od niego do bramki :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez entuzjazmu, szczęśliwie udało nam się zdobyć 2 bramki i szczęśliwie wybronić 5 setek Niemców. Na arenie o punkty, niestety, nie ma szczęścia tylko liczą się umiejętności.

Wynik lepszy niż gra.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy całym tym przedstawieniu, to przemówienie przed meczem zamiast kapitana Niemiec mógł przeczytać Podolski i to po Polsku ;).gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku musialem sie smiac.

Reprezentant kraju, kapitan druzyny, wylosowal "orzelka" i wygral! Biedny musial gwizdac zeby bramkarz sie do niego odwrocil, zeby go zapytac, po ktorej stronie chce zaczac mecz.

Razem ze mna smiali sie sedziowie, komentator i kapitan Niemcow, oczekujacy na decyzje.

Mysle, ze takie bzdury mozna wczesniej uzgodnic. Jakos to bylo malo profesjonalne. Zawsze jakis reprezentant musi przyniesc wstydu i pokazac, jak dalece byla omowiona taktyka.

Rowniez z duzym niesmakiem patrze, gdy pilkarz rozklada bezradnie rece lub co gorsza sie kloci, gdy mu sie nie podoba decyzja sedziego. W siatkowce za to dostaje sie zolta kartke i traci punkt.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.