Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik nie gorszy niz produkcja BBC, a jeszcze Mike Odfield do tego :clapping .

Oprocz obrazu i dzwieku najbardziej widoczny jest pozytywny brak odpieniacza. Czy myle sie?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bajka, super to za mało a Jacques-Yves Cousteau może sie uczuć od ciebie


<a  href=6156_6259.png' alt='6156_6259.png'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej widoczny jest pozytywny brak odpieniacza. Czy myle sie?

Faktycznie odpieniacza nie ma , ale i rybiej obsady nie ma :). sam jestem mocno zdziwiony,że tyle życia się stworzyło . nie mogę powiedzieć żebym im nie pomógł :) miesiąc temu będąc na giełdzie we Wrocławiu , udało mi się kupić żywego kryla i mysis ,zaszczepiłem w tej 30 a czas,brak odpieniacza i ryb ,zrobił swoje . Mam zbiornik 360l już 9lat ,ale to co oglądam w tym "kotniku" zadziwia mnie codziennie :o . W dużym ( tak jak napisała Nika) nie zauważamy takiej różnorodności życia a uwierzcie mi ,że te mikro zwierzątka potrafią zaciekawić po stokroć bardziej niż piękne sohale ,czy inne debeliusy :D Mam jeszcze nadzieję ,że skała pozarasta mi różnego rodzaju glonami (jak u niektórych ) i wtedy wyjdzie dopiero filmik bajka :) (oczywiście jak ma ktoś choćby po szczepce ,listku , to z chęcią ;) ). Szczerze mówiąc ,nie przypuszczałem , że moje wypociny, aż tak przypadną Wam do gustu :)i jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa .

Reasumując , polecam każdemu stworzenie takiej nano-rafki bo to zupełnie inna bajka ! I dziękuję też Mieke'owi Oldfieldowi ,za to że jest .


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko już napisane,po prostu super :thumbup: żeby zobaczyć wiele innego życia przyklejam się z lupą do szyby

ale ja proszę o następne odcinki z tego cyklu :unworthy:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ile życia, piękny filmik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna spraw filmik ogląda się z zapartym tchem!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.