Skocz do zawartości
Wieczny

Gry Online

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chciałem się dowiedzieć czy gracie może w jakieś gry Online typu mmorpg, chętnie bym pograł tak z nudów tylko w jakąś fajną, dawniej grałem w MU Online fajna gierka tylko nie mogę sobie przypomnieć pasów :/ a teraz znów mnie rzuciło na gry przez internet chętnie pograłbym z kimś bo tak samemu grać to trochę lipnie się gra, jak gracie w jakieś gry to piszcie fajnie było by pograć :p

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja giercuje właśnie w mu online ;p w sumie testuje serwer Aspire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Jest kilka gierek, Lineage 2 chyba najlepsze na ten moment.

Dla ludzi ze smykałką do prawdziwego RPG jak Ultima Online polecam Lord Of The Rings Online, tam trzeba sobie iść zabić jakiegoś crittera, następnie wyprawić skórkę i coś z niej zrobić.

Potem można to używać lub sprzedać. A więc można być krawcem, stolarzem i robić na tym kasę, a nie zbierać złotko wypadające z potworków ;)

Oprawa graficzna zostawia konkurencję daleko w tyle, chociaż w 2011 roku nie powala.

Aktualnie też nie gram w żadną, ale Diablo 3 tuż tuż, będzie ciupanie :)

Może założymy klan nano-reef ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Może założymy klan nano-reef ? :D

Jakby tak miało być to chyba sobie kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było by :D tylko z własnego doświadczenie wiem że Blizzard nie wypuści gry w tym roku jeszcze, bo oni zawsze gry wypuszczają z wielkimi opóźnieniami ale robią to bardzo efektywnie i gry są wyj...e w kosmos pod każdym względem.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jakbyście w L2 pocinali na jakimś PVP servwie to mówcie, do farmy ja sie nie nadaje, ale bić się lubię, w zasadzie każdym moge :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam fyffa :) bardzo miła gierka

aha a jak ktos lubi strzelanke to osobiscie polecam kanterka :))


135/70/43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

aha a jak ktos lubi strzelanke to osobiscie polecam kanterka :))

przez countera rok studiów zawaliłem niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Age of Conan. W darmowym modelu naprawdę można sobie sporo pograć. I te widoki, muzyka, klimat... :) A z bardziej casualowych to World of Tanks.


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Age of Conan. W darmowym modelu naprawdę można sobie sporo pograć. I te widoki, muzyka, klimat... :) A z bardziej casualowych to World of Tanks.

Popieram! Jeżeli nie jesteś dzieckiem i nie chcesz oglądać różowych króliczków z wielkimi oczętami, to Age of Conan jest dla Ciebie :-) Jader, grasz na polskim PvE? Jesteś w jakiejś gildii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Zainstalowałem AoC kiedyś, grałem 2h na trialu, żywego ducha nie spotkałem i dałem sobie spokój ;p

Jak ktoś lubił PvP z Lineage 2, to jakiś czas temu wydali grę Aion trochę inna koncepcja, troszkę na WoW na dzieci nastawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem AoC kiedyś, grałem 2h na trialu, żywego ducha nie spotkałem i dałem sobie spokój ;p

Teraz będzie merge serwerów to się zagęści. AoC to coś jak system Sony Beta, który był dużo lepszy, ale przez idiotyczną politykę firmy przegrał z VHSem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja czekałem na tą grę w czasach jak miałem czas na MMO ale recenzje o bugach mnie zniechęciły.

Myślę, że te bugi i złe opinie nimi spowodowane zabiły dobry system.

Star Wars online też testowałem, chociaż jestem fanem SW to ta gra po 2 dniach mi się znudziła.

Nie ma to jak spotkać JEDI gadającego z Sithem o pracy domowej z biologii... Takie rzeczy zabijają grę, powinni za to banować. Powinno być jakoś wymuszone granie roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w ZhyperMU albo w Quake Live, jak ktoś chce pograć zapraszam, możemy się umówić na partyjkę:D

ps. @kapitan masz rację co do SW, też przestałem w to grać z podobnych powodów, ale jeśli chodzi z Zhypermu, to gram na tym serwie ponad 3 lata i nie mam większych zastrzeżeń


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gracie w CS 1.6 może by tak jakiegoś mixa zagrało by się lub partyjkę VT mam to byśmy mogli pogadać przy grze :D

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Jak chcesz postrzelać to gram w Rainbow Six 3 i Battlefield 2 (mod AIX też).

Wolę bardziej taktyczne shootery :)

CS mnie zniechęcił bo tam sami camperzy grają :D

Ogólnie każda gra fajna jak się ma z kim grać ;)

A dla odmiany Shogun 2: Total War i Rome: Total War ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak jest z kim grać to jest good :D

hehe ale ja głupie błędy robię co nika mnie poprawia ahhh ten róż :harhar:


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

hehe ale ja głupie błędy robię co nika mnie poprawia ahhh ten róż :harhar:

osobiście radzę, jeżeli już nie mamy czasu/ochoty na poprawne pisanie, to choć poprawiać zaznaczanie.

bo tzw. notoryczne moje zaznaczanie i olewanie tego przez autora, w którymś momencie mi się znudzi...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze nasza pani moderator obiecuje poprawę :yes

A gra ktoś w WoW-a ponoć super gierka tylko płatna :realmad:


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja odpaliłem triala 15-dniowego kiedyś. Ustawiłem grafikę na MAX, zobaczyłem grę, przypomniały mi się lata '90 na widok grafiki, pograłem może 3 dni żeby dać grze szansę, zapomniałem o grze :)

Tam wygląda to wszystko jak Smerfy kontra Miś Yogi, nie da się grać jak dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fajna ekipe z ktora przez ostatnie kilka lat gralismy w Call of Duty na X360. teraz przestawilismy sie na Battlefield BC2 w oczekiwaniu na Battlefield 3, ktory zapowiada sie na nastepnego mega hiciora. A tak z nudow przez chwile bawilem sie w Polskiego MMORPG - Taern. Taki mini mini WoW. Bez fajerwerow ale ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Jeżeli nie jesteś dzieckiem i nie chcesz oglądać różowych króliczków z wielkimi oczętami, to Age of Conan jest dla Ciebie :-) Jader, grasz na polskim PvE? Jesteś w jakiejś gildii?

Niee, grałem po premierze. Teraz to sobie casualowo tylko czasem wędruję po europejskim f2p.


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.