Skocz do zawartości
rafal19

[S]odpieniacz ATI bubble master 200

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam odpieniacz ATI Bubble Master 200 po lekkim tuningu, używany 2,5 roku. 100% sprawny, cały - bez jakichkolwiek pęknięć. Polecam go do akwarium 300-800L w zależności od obsady.

Odpieniacz po lekkim tuningu:

- został lekko rozwiercony otwór przy pompie aby zwiększyć ilość zasysanego powietrza

- zmodyfikowany system zaworu bramowego, w oryginale ten pręt gwintowany spęczniał co uniemożliwiło łatwe otwieranie i zamykanie zaworu bramowego. W mojej wersji zostało to zmienione i za razem uproszczone co uczyniło odpieniacz bardzo łatwy w obsłudze.Teraz zawór zamyka sie i otwiera po prostu podnosząc lub opuszczając (góra/dół) pręt gwintowany na końcu którego umieszczona jest "brama". Zmiana ta umożliwiła również całkowity dostęp do rury wylotowej odpieniacza (aby ją wyczyścić) co wcześniej nie było możliwe.

- zmieniony tłumik na T-100 THC SKIBA (oczywiście w zestawie znajduje się też oryginalny tłumik ATI)

- na wężyku zasysającym powietrze został zamontowany zaworek który umożliwia regulację ilości zasysanego powietrza, dodatkowo wężyk został przedłużony do 2m aby odpieniacz zasysał powietrze z poza szafki

Mimo, iż odpieniacz został lekko zmodyfikowany, co usprawniło jego funkcjonalność, to oczywiście do zestawu dorzucam wszystkie oryginalne części co umożliwia nam doprowadzenie zaworu bramowego do jego pierwotnej wersji jeżeli tylko dorobimy nowy pręt gwintowany który nie będzie pęczniał pod wpływem słonej wody ...np z akrylu. IMO nie ma sensu tego robić.

Do odpieniacza dodaję GRATIS nowy zestaw MESH do wymiany na nakładce wirnika

Poniżej fotki z dziś po wyczyszczeniu odpieniacza:

skonczył mi sie upload na photobuckecie, fotki mozna zobaczyc bezposrednio w mojej galerii tutaj --> http://s476.photobucket.com/albums/rr124/rafal19/#!cpZZ1QQtppZZ32 pięć zdjęć na dole

1-15.jpg

2-12.jpg

3-9.jpg

4-5.jpg

5-5.jpg

CENA jaka mnie interesuje to 900zł + koszt wysyłki

Kontakt:

tel. kom. 509 238 307

gg 1723575

priv

POLECAM! Odpieniacz posłuży jeszcze wiele lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.