Skocz do zawartości
Natan

[S] Niefoto Natan

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu braku wystarczajacej ilosci czasu na baniak z koralami niefoto zmuszony jestem je sprzedać.

Akwarium z tego wątku:

http://nano-reef.pl/topic/23185-135-l-niefoto-vol-3-natan/page__view__findpost__p__359171

2 warianty sprzedaży:

1. Całe akwarium z życiem i skała + pokarmy + jakieś dodatkowe graty :: 3500zł

2. Wszystkie korale nps + pokarmy :: 1100zł

na 99,9% nie bede sprzedawał korali na sztuki więc uprzedzajac fakty prosze nie pisać w tej sprawie :)

Szczegóły na prv.

64.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakąś żałobę tu ogłosimy :(


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natan - jak Ty szukasz osoby która "ogarnia" temat NPS to chyba sam się musisz zgłosić :) Już byłem na apelu w intencji Twojego wolnego czasu na baniak :) jak sądzę pewnie nie tylko ja. Przemyśl sprawę, może uda się uchronić tą perełkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NPS już prawie znalazły nowe szkło :)

...

Po za tym do sprzedania będzie:

Zestaw: Akwarium, sump, szafka z instalacja elektryczną (4 listwy na oddzielnych bezpiecznikach) hydraulika VDL 20,25,25 + locline 1/2 - cena 600 zl To już można rezerwować

No i reszta życia, ale to pewnie na sztuki poleci, ale o tym info jak korale będą sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dołącz foty czy tam link tego co sprzedajesz zeby było jak trzeba. pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.