Skocz do zawartości
błażej

do adriana

Rekomendowane odpowiedzi

adi weż sobie coś na wstrzymanie bo nie da się czytać tego forum.każda wypowiedź jest zdominowana przez twoje "fachowe porady".zaśmiecasz to forum bajkami o octapusach i innymi bzdetami.nie edytujesz postów (tłumaczenie o wolnym internecie nic mni nie obchodzi)

prosze pisz tylko wtedy gdy naprawde coś wiesz lub gdy masz jakieś konkretne pytanie.czytanie twoich głupawych postów naprawde mnie zaczeło wkur....


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weżcie pod uwagę, że i tak jest lepiej, kilka starych postów zostało edytowanych i nie pojawiają się takie z samym komentarzem OT.

Szkoda że nie da się ograniczyć ilości postów dla usera np 3 dziennie. :D

oczywiście dla tego usera


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blisko 700 postów w jeden miesiąc to chyba sporo...

Adi najpierw czytaj, potem jeszcze raz czytaj, a gdy już trzy razy przeczytasz, przeszukasz i stwierdzisz że nie nic na ten temat nie ma to zapytaj.

Udzielanie rad przez kogoś kto nie ma akwa lub też ma go kilkanaście godzin chyba nie jest najlepszym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teq :

blisko 700 postów w jeden miesiąc to chyba sporo...

Adi najpierw czytaj, potem jeszcze raz czytaj, a gdy już trzy razy przeczytasz, przeszukasz i stwierdzisz że nie nic na ten temat nie ma to zapytaj.

Udzielanie rad przez kogoś kto nie ma akwa lub też ma go kilkanaście godzin chyba nie jest najlepszym pomysłem.

Zgadze sie :D:D:D k**wa troche troszeczke wiedzy!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piona a Ty używaj, jeśli możesz proszę, krzaczków zamiast wyrazów ogólnie uznanych za wulgarne:)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TMK :

@Piona a Ty używaj, jeśli możesz proszę, krzaczków zamiast wyrazów ogólnie uznanych za wulgarne:)

okyi-przepraszm!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zjawisko irytuje i nie tylko o Adriana mi chodzi. Ludzie najpierw zalewamy baniaki, dojrzewamy razem z nimi:D, zdobywamy coraz szerszą wiedzę, a dopiero potem dajemy rady innym. Naprawdę zostawmy to ludziom którzy akwaria mają pare lat. Co do samego Adriana to nie będę chłopie komentował twojego zachowania, ale mam nadzieję że z tego wyrośniesz.

P.S Buahahaha Znalazł sie dorosły:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej,strasznie mi się to zdanie podoba, Mogę wykorzystać?

zalewamy baniaki, dojrzewamy razem z nimi

Jak zaczynałam to pamiętam swaję wizytę u Waldka Kwietnia, oczywiście byłam pod wrażeniem, ale on mi mówi, ten właśnie zrzuca śluz,ten jest napompowany i wybarwiony,a ten się skurczył..a ja tego nie widziałam, mimo ze naoglądałam się mnóstwa fotek i przeczytałam jedną książkę.Jak ta akwarystyka się rozwija -wtedy była jedna a teraz jest pięć:D


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błażej :

ja miałem morskie przez 7 lat i nie udzieliłem tylu rad co adi

bo nie istniało nano reef jeszcze. cytat ,,ja miałem morskie przez 7 lat ...."jakie ??????

Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tandeta ale tylko na takie było nie stać.miałem talasomy,błazenki,grbiki i loretke oraz kilka grzybków,sarcopyton i 4 ukwiału


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale juz dobrze jest widze , towarzystwo zacyzna sie rozkrecac i zaczyna sie cos dziac i be ze mnie na tym forum :D

Adrian zostal poddany osadowi i zostanie ukamieniowany , Olek za wspoludzial dostanei kare chlosty :D tak 3 mcie panowie :D

Bo tutaj za wiele mowic nie wolno a pokazywac nie lalezy bo po co kogos w oczy dzgac :D

Adrian a Ty nie pekaj , rozpal "im" ognisko na glowie :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty dajesz ładny przykład, 3 posty jeden pod drugim BUUUUU!!! i to redaktor :> nalezy Ci się pstryk w nos:) przynajmniej, za zasmiecanie forum! Ach te dzieciaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tandeta ale tylko na takie było nie stać.miałem talasomy,błazenki,grbiki i loretke oraz kilka grzybków,sarcopyton i 4 ukwiału . jedzie mi czołg? ale niech Ci będzie :wink . Zbychy :D :wink


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wolnosc slowa moze Adrian pisac co mysli , co czuje czy tez uwaza za sluszne a jak sie komus nie podoba to niech nie czyta albo zmieni forum :D

Albo niech pomeczy zone :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawcie Adraina w pokoju:D znamy sie tutaj juz dwa lata i wiemy ze Adraian to oszolom a ja swir wiec lepiej nas zostawcie w spokoju:D

A jak nie to zdejme pasa i bede lac :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.