Skocz do zawartości
błażej

do adriana

Rekomendowane odpowiedzi

cytat ....Albo niech pomeczy zone zapomniałeś że co niektórzy mają jeszcze narzeczone lub kochanki :D , a do Adiego niech moc będzie z toba :D


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj cichaj ojciec :D co Ty wiesz o zabijaniu ..... :D

Kochanki tak , tak :D kochanki o yeah :D dobrze ze moja stara przestala cyztac to forum , bo by sie dopiero dowiedziala ile to ja je jrazy rogi przystawilem :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim riejedzi ci czołg ale nestety go nie widze.miałem w/w akwarium i jestem tego na 100% pewien.


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błażej :

zalazł się obrońca uciśnionych hehe

ehehe blazej .... nie jeden kogut glosno pial , ale i tak skonczyl pozniej w rosole :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BartY :

a Ty dajesz ładny przykład, 3 posty jeden pod drugim BUUUUU!!! i to redaktor :> nalezy Ci się pstryk w nos:) przynajmniej, za zasmiecanie forum! Ach te dzieciaki

jaki redaktor ?:D buuuuuuuu , wy sobie poszukajcie nowego bo ja jak juz zauwazyles dawno "was" olalem i nic tutaj wiecej nie zamierzam pokazac :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstosonkujcie sie od Adriana Piwnickiego :D to dobry chlopak .

Ide spac , dosc tej glupawki .."robcie teraz dalej sami przysiady w tym szambeczku" :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ... nie bedzie dalszych wypocin ? a , moze to i lepiej dla "was" bo pozniej to by juz "wam" pozostalo tylko wypchac glowe sianem :D

Adrian chlopaku spij spokojnie juz Cie nikt tutaj nie bedzie wiecej zaczepial ..... o ludu rozwscieczony coz wam ten dzieciak uczynil ? :D

Ku...blazej jaki ty nienawisny jestes , jak tak dalej bedziesz postepowal to pozostanie ci tylko zarzucenie peta kielbasy na szyje , wtedy to moze sie chociaz jakies psy z toba zaprzyjaznia :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie powstrzymuje:) , bo jeszcze 1-2 zdania i znów byłbyś obrażony na cały świat i pół Polski :D zabawne jest to jak łatwo się irytujesz , nie daj się!! i nie dawaj innym :D

dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak gdy widze w naglowku nick "Adrian Piwnicki" odrazu wlaczam funkcje /ignor-next post/.

Swirlej, nie wiem jak Tobie, ale mi byloby szkoda czasu.

Wlasnie skonczylem robic likier czekoladowy (tzn. spirytus mi sie skonczyl)

Swirlej, jakbys mieszkal blizej bo bym Cie zaprosil na degustacje :D

Tzn. i tak Cie zapraszam :D ale finansowo pewnie Ci sie bardziej oplaci kupic u siebie w Switzerland 60`letnia Brandy niz tluc sie do polski na likier DIY :D))))))))

Jesoosicku ... mam nadzieje ze nie bede mial jutro kaca (zbyt duzego)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n i wlasnie oto chodzi , niech sobie chlopak pisze co tylko chce , nie odpisywac na posty to skonczy ten monolog :] a prawo do glosu ma kazdy .

Alkoholu nie pije , jedynie gajner :D a jak bede w Wawie to moge wstapic ale tylko dotrzymam towarzycha :D

pozdr....


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem " nienawisny" mistrzy ortografi i nie zazdroszcze tych postów adiemu tylko nudzi mnie chytanie tego gówna.jak by każdy potraktował tak tą wolność słowa to odwiedzanie tego portalu nie miało by sensu. ps.na samotność nie narzekam.


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe żeby każdy tak pisał jak Adi to ja musiał bym z 12h na dobe przy kompie siedzieć żeby to wrzystko przeczytac :D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blazej po co czytasz w takim razie skoro cie nudzi ..? dlaczego szukasz problemu u Adiego a sam u siebie go nie zauwazasz ? moze to problem lezy w tobie bo jestes nie nawisny .a nie u Adiego .... NIE CZYTAJ JESZCZE RAZ POWTARZAM ! masz juz swoich kolegow idz sie z nimi pobaw :D nikt nie bedzie z tego powodu plakal ze tobie sie temat nie podoba ..masz tyle roznych innych tematow i pawo wyboru :]

Po zatym nie rozumie wogole co sie Adriana od pewnego czasu przyczepiles ...dzieciak mysli tak a nie inaczej i ty nie masz prawa w jego mysli wogole ingerowac , swoje dzieci mozesz wychowywac ksiazkowo jak chesz ale od innych to raczej trzymaj paluszki z daleka .

Ps; I zanim wyslesz post to go przeczytaj bo nikt nie bedzie tracil czasu na to zeby sie domyslac co napisales :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"bez takich adrianow , swirow czy olka oszoloma to byscie juz tutaj dawno oglupieli z walkowania "jednego i tego samego tematu ", wezcie tez i to pod uwage :D"

Na nikogo prosze wiecej juz tutaj nie charkac .... proponuje rozejm ... amen :D

Najlepiej powiedzial Walesa ... "Ludzie wyscie chyba ocipieli " :D:):D:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy!!! apeluję o brak kłótni na forum!!! teraz pytanko: tak mam to pisać? każdy ma wolność słowa, ale swirlej za bardzo mnie popiera i tyle. ja powiem tylko to że trochę mi ten temat przemówił do rozumu: ale 700 postów nie było w miesiąc, jakieś 300 było rok temu, wtedy to na serio przegiąłem: wszędzie pisałem i gadałem byle co: że mam baniak i chcę z niego w tydzień zrobić solniczkę, że ro da się zastąpić deszczówką: robioną w domu, od parki na szkle:) ale błażej też przegiął i niech na priva zajży bo ja się chyba wku__ię

serio! koleś przegiął, jakby był mądry to by dyskusję o mnie przeniósł na GG bo tak to o tym wiem: ok, forum nie jest od kłótni tlyko od zawalania postami :D:D:D żartuję oczywiście, po prostu się nie kłóćcie i tyle, a z tymi octopusami to się po prostu pytam ale już chyba 4 tematy z octopusami zrobiłem a to też przegięcie: nadzieja (że zmądrzeję) zawsze jest!!!:D:D:D, ale doświadczenie dopiero zaczynam zbierać więc: poczikamy, zobacimi:D:D:D


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzicie , chlopak dobry ugodny , chce isc na kompromis .. nie bedzie pisal glupich postow tylko dlugie i coraz wiecej no i na temat .... zebral tez odpowiednia ilosc glosow w wyborach i zostanie prezydentem :D

Co wy chcecie od tego Adiego ?:D a ty blazej nie dokazuj :D:):D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.