Skocz do zawartości
gibraltar

Ustawienia Lampy LED BP200W

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o podzielenie się wiedzą na temat ustawienia poszczególnych kanałów 1 i 2 czyli światło białe i światło niebieskie.Jak powinno to wyglądać procentowo? Ja mam w tej chwili ustawione zawsze tak, że jest przewaga niebieskiego nad białym w granicach 10%. W różnych godzinach wygląda to inaczej ale np.godz. 12.00-14.00 Kanał biały 46% a kanal niebieski 56%. Niestety nie ma nigdzie opisu jak powinno to wyglądać i na razie to metodą prób i błędów prowadzę obserwację jak zachowują się korale i ryby.Ustawienia dla oka nie zawsze są dobre dla korali i i innego życia w baniaczku dlatego postanowiłem otworzyć ten temat aby koledzy z doświadczeniem podzielili się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą na ten temat.

Black Python 200W slave podłączony do Profiluxa

Za uwagi z góry dziękuję.

Edytowane przez gibraltar
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie??

hm...

Nawet Przemek nie raczy odpowiedzieć na pv.

Nikt nie ma pojęcia jak powinna byc ustawiano lampa?

Proszę o podzielenie się wiedzą na temat ustawienia poszczególnych kanałów 1 i 2 czyli światło białe i światło niebieskie.Jak powinno to wyglądać procentowo? Ja mam w tej chwili ustawione zawsze tak, że jest przewaga niebieskiego nad białym w granicach 10%. W różnych godzinach wygląda to inaczej ale np.godz. 12.00-14.00 Kanał biały 46% a kanal niebieski 56%. Niestety nie ma nigdzie opisu jak powinno to wyglądać i na razie to metodą prób i błędów prowadzę obserwację jak zachowują się korale i ryby.Ustawienia dla oka nie zawsze są dobre dla korali i i innego życia w baniaczku dlatego postanowiłem otworzyć ten temat aby koledzy z doświadczeniem podzielili się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą na ten temat.

Black Python 200W slave podłączony do Profiluxa

Za uwagi z góry dziękuję.


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiada bo:

1. Było już sporo takich tematów nt. ustawienia Black Pytongów :D

2. Każdy musi sobie to ustawić sam do swoich korali i swojego baniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , chociaż jeden forumowicz zdobył się na odpowiedź.

Czyli nikt dalej nic nie wie, bo że było to wiem ale dalej nikt nic nie wie oprócz tego że trzeba próbować na swoim baniaku.

Będziemy próbować

Nikt nie odpowiada bo:

1. Było już sporo takich tematów nt. ustawienia Black Pytongów :D

2. Każdy musi sobie to ustawić sam do swoich korali i swojego baniaka


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.