Skocz do zawartości
kiflu

pogoda

Rekomendowane odpowiedzi

WTF ?

Jesień idzie ?

Przytoczę tekst z demotów - wrzesień zawstydził lato cool.gif

pogodaj.jpg

Uploaded with ImageShack.us


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarzowo już jest ;) Pogodowa na szczęście się ociągała z przyjściem. Wrzesień był duużo ładniejszy niż sierpień. A ta prognoza którą wkleiłeś zapowiada początek półrocznej zgnilizny, ciemnicy i zimnicy. Chyba już czas pochować sandałki i bluzki z krótkim rękawem...ech...

A.


Reaktywacja 08.2010 - A&N Reeftank

sygnat1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

W Irlandzie było ładne lato tego roku, teraz mam 22 stopnie w ogródku, na necie pokazuje 19.

Nie ma na co narzekać na razie. W Polsce za to już masakra się zaczyna, jak dzwonię do rodziny na Skype to tam już ciemno, a u mnie jeszcze 3h świeci słońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Irlandzie było ładne lato tego roku, teraz mam 22 stopnie w ogródku, na necie pokazuje 19.

Nie ma na co narzekać na razie. W Polsce za to już masakra się zaczyna, jak dzwonię do rodziny na Skype to tam już ciemno, a u mnie jeszcze 3h świeci słońce.

no bez przesady ponad godzinę temu napisałeś posta a tu o dziwo mamy jeszcze słońce i do zachodu jeszcze trochę a 21stopni też mam teraz


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

A ja nie pisałem że w tej chwili, tylko ogólnie - wieczorem :)

21 stopni w Irlandii to upał, a wy narzekacie że już koniec lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.