Skocz do zawartości
AdamB

Czy ABW juz u Was bylo? :)

Rekomendowane odpowiedzi


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Jak ktoś wie jak to zrobi bombę z proszku do prania i gumy od majtek.

W Polsce jak zwykle prokuratura robi nie to co powinna i czepiają się sklepikarzy o drobne, a nie widzą przekrętów na miliony złotych o których wie każdy obywatel tego kraju.

Nie pamiętam dokładnie gdzie, ale gdzieś w Śląskim jakieś 10 lat temu łebki wysadziły windę w bloku właśnie za pomocą bomby zrobionej z materiałów dostępnych w każdym sklepie.

Dodam, że 3 tygodnie temu sam miałem bombową imprezę w naszym lokalnym pubie w Dublinie.

Ledwo weszliśmy i poszedłem po pierwszą kolejkę, a tu wpadła policja i kazała opuszczać lokal gdyż ktoś zadzwonił, że podłożono bombę.

3 bomby znaleźli w tamten weekend.

Ale w Irlandii to już tradycja i element kultury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiech na sali... ;) a ja na przykład co tydzień kupuje benzyne, więc też mogę się spodziewać ABW ?? :o


65x35x40h~85L, 10kg LR, 4x24w, kaskada i odpieniek DIY :D11.12.11r pękło dno :(((

100x40x50h~200L, kręci się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To populistyczne zagranie pod publiczke, ze niby rzad cos robi dla naszego bezpieczeństwa, podobna akcja jak z tzw. dopalaczami. Prawdziwi bandyci mają spokój, w większości miast mafią narkotykową rządzą od lat ci sami ludzie, wszyscy o tym wiedzą, policja i CBŚ nie robi nic, mafiozi wożą się swoimi Bentleyami po mieście... :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To populistyczne zagranie pod publiczke, ze niby rzad cos robi dla naszego bezpieczeństwa, podobna akcja jak z tzw. dopalaczami.

Nie do końca masz rację, bo akurat akcja z dopalaczami przyniosła dobre wyniki. Mam znajomą pracującą w psychiatryku, w okresie krótkiego boomu "artykułów kolekcjonerskich" mieli ogromny problem z naćpanymi dopalaczami ludźmi (w tym większość dzieciaków), którzy mimo krótkiej styczności z narkotykiem już byli mocno uzależnieni. Detoksy w szpitalach pozawalane były dopalonymi pacjentami, również 10-12-latkami, nieraz ciężko było im pomóc, bo nie wiadomo jakie substancje w różnych "modelach" truły. Dla kilku osób takie przygody z dopałką skończyły się tragicznie. A gnojek, który rozkręcił ten biznes kpił z sytuacji w żywe oczy.

Teraz sytuacja jest bez porównania lepsza, więc akcja rezultaty przyniosła i to się liczy. Przynajmniej dla mnie - bo znajdą się i tacy, co będą ubolewać nad niszczeniem inicjatywy młodych i prężnego biznesu.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ubolewam :) bo zalegalizowano by oficjalne smazalnie trawy i nie dosc ze nikt by po dopalacze nie siegal to i mafiozom dostalo by sie po kieszeni a jeszcze na kilka dodatkowych stolkow w ministerstwach by sie kasiorka znalazla :)

A seba faktycznie wcielo. Handlowal prochami i sie doigral :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dopalaczy, to kapuhy ma racje. Jest lepiej, a znam relacje z pierwszej reki kogo przywozili na OIOM i w jakim stanie. Jak ktos bedzie bardzo chcial to i tak sie czyms zaprawi. Jak nie znajdzie w handlu to w szawce pod zlewem :/

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie sie z tym zgadzam, ze problem tzw. dopalaczy powinien zostać rozwiązany, ale nie w taki sposób. Przede wszystkim czas akcji nie był przypadkowy - akcja została przeprowadzona aby odwrócić uwagę... no właśnie... pamiętacie jeszcze od czego/kogo? :) Po drugie akcja została przeprowadzona "na wariata" i doszło przy tym do łamania prawa, o tym jednak media w większości jakoś dziwnie milczą. Podobnie jak z tą akcją "antybombową" - zatrzymana prawdopodobnie Bogu ducha winnych ludzi, za jakis czas trzeba bedzie płacić odszkodowania ale o tym Interia już nie doniesie :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.