Skocz do zawartości
lukiblack

[S] Acry, Monti, LPS, Zoa Częstochowa + Wysyłka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania szczepki Montipory która przeżyła wiele i obecnie rośnie bardzo szybko i ekspansywnie. Nie sprzedawał bym szczepek z niej gdyby nie specyficzny sposób jej wzrostu (u mnie !). Pozyskałem ją z kawałka tkanki który wyrósł ze skały, przyklejony na podstawkę zarósł ją całkowicie i rośnie na boki :/ tj. pojedyncze "łapki" wyrastają w boki co niestety parzy inne koralowce.

Tyle tytułem wstępu, kolor również oryginalny, niestety zdjęcia nie oddają jak zwykle. Kobieta poproszona o opis tego koloru stwierdziła "brudny róż z fosforyzującym wrzosem" - nie będę tego komentował. Jak dla mnie różowa różowa tkanka i błękitne przyrosty.

Szczepki 4szt. większe ok. 4cm wysokości i 3-4 szerokości - 40zł/szt. Jedna mniejsze za 30zł. Oprócz nich dwie mocno zielone monti w podobnej cenie oraz czerwona.

Cały czas mam również Zoanthusy Eagle Eye/ Watermelon. Cena 4zł/polip lub szczepka na skałce około 20 polipów za 60zł. Zadowoleni (mam nadzieję) inmar i markus892 już swoje odebrali :)

Odbiór osobisty, wysyłka PKS/PKP (20 i 26zł). Po wcześniejszym umówieniu terminu odbiór osobisty na trasie Częstochowa-Łódź lub Kraków. W Krakowie obiór możliwy 2 Listopada.

gallery_9586_1880_118419.jpg

gallery_9586_1880_28715.jpg

- Montipora 4 czerwona - 40zł

gallery_9586_1880_10058.jpg

- Montipora 5 - 35zł

gallery_9586_1880_84913.jpg

- Acropora 1 - 45zł mogę zrobić podobną lub większą szczepkę

gallery_9586_1894_19986.jpg

- Acropora 4 - duży kawałek 100zł

gallery_9586_1894_14392.jpg

- Acropora 5 - duży kawałek (białe miejsca to miejsca łamanie a nie bielenie) 100zł

gallery_9586_1894_52354.jpg

Zoa Eagle Eye - szczepka 60zł

gallery_9586_1880_88439.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesli jest mozliwosc odbioru w krakowie to chcialbym zamowic najwiekszą szczepke

pozdrawiam

i prosze o ewentualną odpowiedz z jakims tel. kontaktowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prv.


Akwarium 100x50x50 + sump 63l zasolone 7.09.2012

3917_3922.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

markus892 bardzo zadowolony,zoaski naprawdę śliczne,naprawdę polecam

pozdrawiam


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy w Łodzi jest możliwy odbiór ? Pisałeś, że ta trasa wchodzi w rachubę. Ja jestem tam co czwartek prawie. Poluję na te zoa-fluo, po fotce nie widać, czy są fluo. No i jeśli, to chciałbym całą skałkę. Ile wtedy za nia wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie,a co z Łodzią ? Czekałem na jakąś wiadomość, ale się nie doczekałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jutro na Łódź się nie piszę, bo nie dam rady. To może wysyłka tego co bym chciał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.