Skocz do zawartości
kosa46

(S) Sprzedam Brzydala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na sprzedanie "Brzydala" wielkośc około 5 cm zrobił u mnie dobrą robotę wyciał apitasie teraz je mrożonki i sie nudzi wiec może iśc komuś poletko ze szkodników obrobić cena 60zł.Odbiór osobisty lub wysyłka PKP/PKS z Płocka-miejsce docelowe z bezpośrednim połączeniem.Rybka zdrowa pływa po całym zbiorniku nie chowa się.EWENTUALNIE wymiana na TDS lub cos z ekipy sprzątającej slimaki lub krewetki.Chętni z odbiorem osobistym mają pierwszeństwo.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rusza korali?bo mój poprzedni brzydal wcinał euphylie a aiptazji nie ruszyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale mam od tygodnia razem z nim w baniaku i nie tknął żadnych zoa ani eupchyliii profilaktycznie karmie go obficie mrożonkami wiec ma co jeść.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak pojawiają sie tego typu ogłoszenia to nasuwa mi sie pytanie,czy sprzedający maja świadomość że aiptazja i tak odrodzi sie na nowo!.

Kompletnie nie rozumie takiej strategi,"zrobił robote nie ma już aiptazji"przeciez ona wczesniej lub póżniej pojawi się na nowo!

Przepraszam że tak offtopowo ale "killer"na aiptazje powinien cały czas być w zbiorniku:)pozdrawiam


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopowo

wygłodzony killer powinien czekać w sumpie :-P wygłodzony a nie zagłodzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażniczkami przed apitasią będą krewetki oczywiscie jestem swiadomy ze może sie pojawic apitasia natomiast szkoda mi miejsca w obsadzie na brzydala wiec niech ktoś inny się nia pocieszy.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm krewetki są dobre jak nie masz nic innego w akwarium i nie dokarmiasz ryb inaczej one będę wyłapywać jedzenia i będą miały w nosie aiptasie :)

sorki za offtopa :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako ze tommi36 jest z Płocka i pierwszy sie odezwał brzydal jest wstepnie zarezerwowany dla niego.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP aktualne co do wysyłki to prosze najpierw sprawdzic czy jest bezposrednie połączenie PKS/PKP z Płockiem


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.