Skocz do zawartości
Lizard

Rekordy głupoty

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, to chyba wynika z mentalności tego społeczeństwa, ja wiele rzeczy widziałem, z racji wykonywanego zawodu. Ale to co zobaczyłem dzisiaj po prostu wywołało we mnie szok. Sam mam trzyletnią córkę i skur.... chyba gołymi rękami obdarłbym ze skóry. Uczciwie uprzedzam, że materiał zawiera drastyczne sceny.

http://youtu.be/dwhVUL-H46M

Najbardziej bolący jest komentarz kierowcy - wiedział że przejechał dziecko, ale poprawił, bo za trupa musiał zapłacić tylko 1500 dolarów, a za kalekę musiałby zapłacić wielokrotnie więcej :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: Ja chyba jestem nienormalny, bo mój mózg w ogóle tego do wiadomości nie może przyjąć, że ludzie nadal są tacy okrutni na dodatek wobec dzieci.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki ludzie (?) beda kupowac zawsze sie znajdzie ktos, kto bedzie wymyslal jak im sprzedac rekina do 20L.

To jak z jazda na podwojnym gazie - poki ktos bedzie siadal do samochodu/na bike z pijanym kierowca puty ........... moja zona bedzie miala klientow :)


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

W USA rekordy popularności biją zegarki i breloczki do kluczy gdzie w środku pływa artemia, też można sobie na YT poszukać ;)

A u Chińczyków mnie nic nie zdziwi, widziałem ich kuchnię :D Po drugie jeszcze niedawno (a może wciąż) praktykowali ciekawy sposób nawożenia pól. Jak ludzie umierali to zamiast na cmentarz szli do gara, gdzie byli rozgotowywani i wylewani na pola jako nawóz...

W niektórych kulturach nie ma szacunku dla życia człowieka i innych podstawowych w "chrześcijańskich" krajach wartości, więc tym bardziej zwierzęta nie mają praw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/dwhVUL-H46M

Najbardziej bolący jest komentarz kierowcy - wiedział że przejechał dziecko, ale poprawił, bo za trupa musiał zapłacić tylko 1500 dolarów, a za kalekę musiałby zapłacić wielokrotnie więcej :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: Ja chyba jestem nienormalny, bo mój mózg w ogóle tego do wiadomości nie może przyjąć, że ludzie nadal są tacy okrutni na dodatek wobec dzieci.

niestety dosadnie widać "różnice kulturową" miedzy Azją, a Europą. Tam ludzie są tak ciemiężeni, że maja zabitych w sobie wiele wartosci, uczuć. Chiny i to co tam się dzieje to produkt swiatowego kapitalizmu. W Azji sie robi te wszystkie potworne rzeczy, żebysmy my europejczycy mieli wyzszy standard zycia, mogli kupic koszulke za 8 zł, falownik za 40zł, dowolna rzecz za 4 zł, ktorej wykonanie pochłonełoby cały dzien roboczy.

Łzy oprawcy tego dziecka, to użalanie sie nad swoim wyłącznie losem, bo dziecko nic go nie obchodzi. Ciezko tak ciemiezonym ludziom o bardziej lotne uczucia niż te dyktowane przez instynkt.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, to chyba wynika z mentalności tego społeczeństwa, ja wiele rzeczy widziałem, z racji wykonywanego zawodu. Ale to co zobaczyłem dzisiaj po prostu wywołało we mnie szok. Sam mam trzyletnią córkę i skur.... chyba gołymi rękami obdarłbym ze skóry. Uczciwie uprzedzam, że materiał zawiera drastyczne sceny.

http://youtu.be/dwhVUL-H46M

Najbardziej bolący jest komentarz kierowcy - wiedział że przejechał dziecko, ale poprawił, bo za trupa musiał zapłacić tylko 1500 dolarów, a za kalekę musiałby zapłacić wielokrotnie więcej :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: Ja chyba jestem nienormalny, bo mój mózg w ogóle tego do wiadomości nie może przyjąć, że ludzie nadal są tacy okrutni na dodatek wobec dzieci.

dzisiaj ta dzidzia zmała w szpitalu :( [*]


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.