Skocz do zawartości
rs4

NANO REEF - 2 MIESIACE DO OCENY !!

Rekomendowane odpowiedzi

obydwa bniaki rs4 są bardzo ładne i nie wiem co do nich mają ci "amatorzy".nie patrzy się na drodi doprowadzające do cly tylko na osiągnięty cel!!!!!!


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesada , dawno nikogo nie zbanowano ,przydałoby sie przypomnieć regulamin forum co niektórym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błażej :

obydwa bniaki rs4 są bardzo ładne i nie wiem co do nich mają ci "amatorzy".nie patrzy się na drodi doprowadzające do cly tylko na osiągnięty cel!!!!!!

:)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje BarTy , Przemek juz go dawno powinien zbanowac za wyzywanie od swin , gowien itd ... az sie same slowa na usta cisna zeby takiemu chamowi nie inaczej odpowiedzeic a pozniej szuka wiekszych chamow od siebie czwartak .

Osobiscie mam go juz dosyc i jego chamskich prowokujacych odzywek do wszystkich zreszta jak zauwazylem .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi dla Ciebie ... pytam sie jaka Ty role pelnisz w tym wszystkim BarTy ?

Pienisz dokladnie tak samo jak i on , gdzie jest Twoj sprzet pytam , gdzie Twoj zbiornik ? kim ty jestes pytam ..? ..placa Ci za takie durne pisanie czy jak ? badz troche soba CZLOWIEKU !

Tutaj sie potworzyly pewnego rodzaju grupy , piszace ze soba na gadu itd....

Trzymajcie swoje opinie prosze dla siebie , miedzy soba sobie rozmawiajcei a nie obmawiajcie zbiornikow innych klubowiczow .

Co nie wyszla wam akcja przeprowadzona w kierunku Przemka ..? kretacza , zlodzieja chcieliscie z czlowieka zrobic ... to teaz musicie odreagowac zloscia i sie wyzyc na rs4 lub na mnie ? a bujajcie wy sie na bajabongi liscie dymac.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz chociaż raz na siebie/ twoje posty z dystansu ( z odległości chociaż jednego metra od siebie:) ) i zobacz co Ty sobą reprezentujesz. i zobacz ile osób już uraziłeś w ciągu tych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

popatrze na to z innej strony gosciu sie pochwalił czymś, ciekawe czy zrobi to drugi raz po takich postach.....

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman Rożek :

Witam

popatrze na to z innej strony gosciu sie pochwalił czymś, ciekawe czy zrobi to drugi raz po takich postach.....

Pozdrawiam Roman

masz swieta racje Roman tutaj nie mozna niczego pokazywac bo wielu nie doroslo jeszcze :]

dobranoc wszystkim .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roman@ racja każdy może wyrazić swoją opinię ( niekoniecznie pozytywną ) , i gdyby to odpowiedzi nie były by za ostre można by dyskutować.( a oto chyba chodzi) A nie od razu z pazurami , tyczy się to obu stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zaczeło sie od powiedzmy jakiegos tam słoika z zyciem- niewazne a skonczyło sie na gownach....


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze jak ktos ma lepsze akwa to zawsze uwaza sie, ze kupe kasy w to wlozyl i tylko dlatego jest jakie jest. Ja raczej wole brac przyklad z rs4 i dazyc, do takiego akwa bo moje na pewno takim nie jest :), a nie przezywac tego w taki sposob, ze on ma takie akwa bo kupe sprzetu ma, a jak ja bym taki sprzet mial to byloby jeszcze lepsze itd.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rs4 pozdrawiam. Widze, ze wdajesz sie w rozmowy z amatorami, ktorzy nie maja pojecia co chciales tutaj opisac. Mysle, ze powinienes pisac posty na innym forum, bu tutaj to tylko blotem cie “trzecio-ligowcy” obrzuca.

Tez sobie zalalem male nano prawie 2 miesiace temu. Niezla zabawa. Niewiele potrzeba nakladow finansowych I pracy.

29743.jpg

29744.jpg

29745.jpg

29746.jpg

29747.jpg

29748.jpg

29749.jpg

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs4,

nie zrozumiales co napisalem ... moze nie chciales zrozumiec.

Masz b.fajne 700 litrow - tego nikt nie kwestionuje.

Zrobiles rowniez fajne 30 litrow - to tez fakt.

Ale uzyles do tego wody, skal, zwiru i zycia z duzego baniaka.

To tak jakbys "wyjal 30 litrow" z baniaka 700 litrow i wlozyl do mniejszego.

I twierdzisz, ze zalozyc akwa morskie jest latwo.

Oczywiscie ze jest latwo majac jako zaplecze w pelni dzialajcy dojrzaly zbiornik. Oraz pewnie kilkuletnie doswiadczenie.

Ale sprobuj zrobic to samo, gdy skale i zycie kupuje sie wysylkowo, gdy nie wiesz co tak naprawde przelatuje przez RO (bo nie ma sensu stresowac sie testami), nie wiesz jaki masz poziom wapna i pH (z powodu j.w.).

Nie przejmujesz sie brakiem odpieniacza i poziomem zanieczyszczen?

Poziom wapna uzalezniasz tylko od podmian wody z dobra sola?

I mowisz, ze w tych warunkach twarde korale wymeczone transportem odzyskaja pelnie sil?

Owszem, wprawne oko akwarysty zauwazy wszelkie niepokojace oznaki, ale co ma zrobic ktos, kto dopiero zaczyna przygode akwarystyczna?

A wlasnie tacy ludzie sa zainteresowani jakims malym akwa na poczatek.

Nigdy w zyciu tacy ludzie, przy takich zalozeniach jakie Ty zrobiles, nie osiagna sukcesu!!!

@rs4,

jakbys napisal

"JA JESTEM W STANIE ZALOZYC NANO 30 LITROW I Z MOJA POMOCA MOZNA TO UTRZYMAC"

to sie z Toba zgodze w 100%.

ale jak piszesz, jak to latwo i lekko mozna zalozyc solniczke 30 litrow za 300zl,

to mowie ze bajki opowiadasz.

Mozna zrobic wiele rzeczy jak sie ma wiedze i zaplecze.

Sprobuj zrobic to samo, majac ZERO (rowniez doswiadczenia) na wstepie.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ramach P.S. do poprzedniej wypowiedzi ....

czy moge prosic o oswiecenie,

po co ludzie kupuja te odpieniacze, reaktory, mixery i inne sprzety,

skoro to wszystko jest zupelnie do niczego nie potrzebne?

Ze mozna bez tego?

Czyzby nikt nie wiedzial, ze wyrzuca kase w bloto?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak juz calkiem matematycznie .... mozesz zrobic kosztorys tych 300zl?

Bo 1kg skaly kosztuje ok.35-40zl, przy 6kg daje to 210-240zl. Sam zarnik HQI 150W kosztuje nie mniej niz 75zl.

To juz 300zl. A sam zarnik nie zaswieci - potrzebna elektronika i obudowa.

A cala reszta?

Bo napisales, ze

rs4 :

AKWARIUM POWSTALO DZIEKI ZLOZENIU SIE 3 OSOB PO 100 PLN

Ktos moze powie, ze czepiam sie szczegolow, a to jest tylko czytanie tekstu ze zrozumieniem.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reszte otrzymal ode mnie za pol friko a ja tez nie koniecznie musialem zakupic w sklepie i nie wiadomo za to wszytko ile placic , czyli obie strony zadowolone i baniak za te 300 zeta stoi .

Zostala u mnie jeszze jedna elektronika do HQI za pol friko :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest 5 rano odpisze wam pozniej MARIUSZ czesc !! no piekne taka 700 w wersji mini jeszcze raz kondolencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mi sie takie kwadraty podobaja , znam goscia co ma metr na metr taki kwadrat ...piekna sprawa :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Myślę, że cała ta dyskusja poszła w złym kierunku - jelsi ktokowliek będzie kogokolwiek obrażał na tym forum - po prostu go zbanuję - i nie interesuje mnie, czy ktoś ma coś przeciwko temu czy nie.

wieczorem uruchomię moduł do zamiany wuglarnych słów na gwiazdki.

Teraz zapraszam wszystkich do usuwanie wszystkich wulgarnych słów ze swoich postów.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.