Skocz do zawartości
Adrian Piwnicki

wybory...klapa :(

Rekomendowane odpowiedzi

Pawel2000 :

Proszę nie pier****ć że PiSuar jest lepszy od PO (bo dla mnie i wielu moich znajomych 15% podatku liniowego oznacza realny i to duży spadek obciążeń podatkowych, praktycznie wszyscy których znam głosowali na PO, bo to są mądrzy ludzie z Warszawy).

A mógł byś nieco kulturalniej bo świń z Tobą nie kradłem abyś insynuował, że ja jak i parę milionów Polaków to debile i cyt" pie$%@%ą" bo mają inne zdanie niż Ty.

Nie wiem czy oglądałeś dziś wywiad Tuska i Kaczyńskiego u Moniki Olejnik - Tusk jedyne co mógł nam, widzom, zaoferować to ciagłe powtarzanie - ale czy jutro poznamy kandydata na premiera...i to jest wykorzystanie swojego czasu na przedstawienie planów na Polskę.

W odróżnieniu od sporej części PO w Pis dali wgląd do zeznań podatkowych i widać, że na polityce Kaczory się nie wzbogaciły tak jak np Pioskorski, który w barwach PO wszedł do Wawy w adidaskach a wyjechał mercem...

Mi to osobiście daje do myślenia co do uczciwości tej partii cud.

"Dosyć mam płacenia za publiczną służbę zdrowia (z której nie korzystam bo korzystam tylko i wyłącznie prywatnie), do której i tak nigdy nie można się dostać bo wszystkie limity wykorzystują babcie i dziadkowie którym się poprostu nudzi i chcą pójść z kimś pogadać (tylko dlaczego do lekarza nie wejdą sobie na czata). "

Tylko zważ, że nie każdy zarabia tyle by stać go było na prywatnego lekarza - w zasadzie to mało kogo stać - i weź to pod uwagę bo Polska to nie Tylko Ty i Twoje miliony, które zapewne zarabiasz...

A z tymi babciami chodzącymi do lekarza - mówisz jak dzieci u mnie na podwórku, które zasłyszały to od jakiegoś znudzonego rodzica - co, masz jakieś statystyki ile staruszków faktycznie choruje a ilu przychodzi "pogadać"?? Moi dziadkowie dość częstoi chodza do lekarza, babcia ma powykręcane palce reumatyzmem, ojciec mojej byłej ma białaczkę (a renty 850 zł) - myślisz, że symulują?? A może specjalnie łapią te wszystkie choroby aby porozmawiać sobie z lekarzem...litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian Piwnicki :

a TUSK GÓRĄ, KACZYŃSCY KANAŁAMI!!! byleby era kaczyzmu nie nastąpiła, cimoszewicz się wycofał, szkoda:(:D

Czy ktos moze go zablokowac chociaz tak do Gwiazdki?

Bo juz sie niedobrze robi.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panoramiczny, spoko to mój temat i mogę go spamować hehehe:D:D:D, dobra żartuję ale musisz przyznać że kaczyńscy są głupi, a na cimoszeicza BYM głosował gdybym mógł i gdyby się nie wycofał, bo chociaż zmienia zdanie to ten miodowicz niech zjeżdża bo się uwziął na niego, w ogóle od kiedy zdecydował się na prezydenta kandydować ma same problemy, a to jasrucka se skłamała z aktami itd. a na Tuska na dziś dzień bym głosował bo nie chce prawie niczego zmieniać, po prostuy w Polsce dobrze znaczy źle i tak to już jest.


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż takiego wspaniałego ten Cimoszko, stary komuch, zrobił? Może mi uświadomisz? Zapytaj jego sąsiadów ze wsi to Ci powiedzą, że jak był premierem, to tylko kury w całej wiosce się przestały nieść, bo tylko latał tym helikopterem w te i spowrotem. Towarzysze już mieli swoje "pięć minut" i pokazali na co ich stać. Tym panom już podziękujemy.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian czy ty sie w ogóle interesujesz polityką czy trzepiesz tylko pianę. Ja tak czytam te twoje posty to mam wrażenie, że na razie nie jesteś w stanie obiektywnie ocenić polskiej politycznej rzeczywistości. Twoje wypowiedzi to zlepek gdzieś zaszłyszanych opinii zmieszanych z bełkotem nastolatka. Adrian skup się proszę na razie na nauce i twoim hobby.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alex :

Adrian skup się proszę na razie na nauce i twoim hobby.

Wystarczy ze sie chlopak skupi na nauce,

co sie bedzie przeciazal jeszcze bardziej.

Moze troche zmadrzeje.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobby czyli ośmiornicach, tak? dobry pomysł ale kasy nie mam a o polityce trochę wiem, hara, ten cimoszko jak mówisz nie zrobiłby może nic dobrego ale też nic złego, a to jest najważniejsze bo choć zawsze się wydaje że w polsce gorzej być nie może to jednak może


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, w przeciwieństwie do Ciebie pamiętam dużo gorsze czasy, które mieliśmy właśnie dzięki takim towarzyszom jak twój idol Cimoszewicz, czy prezio. Ale Ty nie możesz tego pamiętać, ale jest nadzieja, że w szkole jeszcze Cię o tym będą uczyć.

Dziwi mnie tylko, że tak wielu Polaków o tym zapomina i tęskni za komuną. Z tym, że gdyby w Polsce nic się nie zmieniło (bo może być gorzej jak piszesz i lepiej nic nie zmieniać) to dzisiajj nie pisał byś swoich postów o ośmiornicach na tym forum, bo nie było by tego forum, ani internetu w Polsce, a Ty stał byś pewnie po lekcjach w kolejce po papier toaletowy i czekał na Boże narodzenie, żeby sobie przypomnieć jak smakują pomarańcze. Z mojej strony EOT - to nie to forum.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hara, to off-topic to mogę, niedawno było o piłce i nikt się ni skarżył, apropo piłki BENFICA GÓRĄ!!! LIVERPOOL GÓRĄ!!! CHELSEA KANAŁAMI!!! a apropoo komuny to racja tylko 1 film oglądałem był w rocznicę solidarności tego roku, koleś musiał latać na górę i w dół aż padł ledwo żywy, nic nie było sprawiedliwe itp. ale KATOLICY GÓRĄ!!! KOMUNA KANAŁAMI!!! chociaż wiem że ty to miałeś gorzej


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BeRsErK

Ok, może program PO nie ma 144 stron w PDFie (z ogromnym zdjęciem kaczora na drugiej stronie), ale bardziej do mnie przemawia. Poprostu jestem znudzony i zniesmaczony tzw. solidarnością społeczną. Bywałem kilka razy w przychodni i uwierz mi ale nikt z tych babć i dziadków nie wyglądał na chorego, więc wiem co mówie. Osobiście nalepszy byłby program UPR (ale na to głupie polskie społeczeństwo nigdy się nie zdecyduje). Najlepiej by było gdyby wszyscy płacili za siebie, lub ubezpieczali się we własnym zakresie - zamiast płacić wysokie podatki i skadki które nie wiadomo dokąd trafiają.


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zablokuje tego człowieka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wszyscy wiedza, ze za komuny bylo gorzej to po jakiego grzyba ciagle na komuchow glosuja? Przeciez Cimoszenko to stary komuch wszyscy to wiedza. Ale jak slysze jak sasiadka mowi, ze nie pojdzie glosowac na prezydenta bo Cimoszenko juz nie kandyduje, a za komuny bylo jej lepiej to siedzi w domu.... Wiadomo niektorym bylo dobrze nawet bardzo dobrze, ale to tylko odsetek osob , ktore mialy znajomosci lub im sie tylko wydaje, ze tak bylo. A co do programow to sie zgodze, ze PO ma najwiecej bardzo znaczacych reform. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co za komuny było lepiej - ludzie byli młodsi, zdrowsi, pełni energii i generalnie, mimo braku wszystkiego jakoś tak bardziej chciało się żyć. A teraz starość, zdrowie już nie to co za komuny - do lekarza trzeba chodzić, a ile w sklepach towaru na który człowieka nie stać. Kiedyś to każdego było na wszystko stać.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje :) Mysle, ze komuchy odejda dopiero jak hmm moze to byc brutalne, ale jak umrze pokolenie komunizmu... Zreszta, gdy Mojzesz wyprowadzal Zydow z niewoli egipskiej to szedl zakosami, aby cale pokolenie wymarlo zanim dotrza do Ziemi Obiecanej. Bo mozliwe, ze by im sie nie spodobalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh, za komuny byla kasa i puste polki w sklepach, teraz polki sa pelne za to kasy jakby mniej :). I dogodz tu spoleczenstwu. ale pocieszcie sie, to zlodziejstwo w majestacie prawa nie jest zjawiskiem wysteoujacym tylko w PL. ja z mojej wyplaty tez lwia czesc odpalam na takiego bezrobotnego Marokanczyka czy innego Turka ktorego jedynym osiagnieciem zyciowym bylo splodzenie ósemki dzieci i zycie z rodzinnego.szlag mnie trafia jak widze takiego leniwego sk ... wysiadajacego z beemki kupionej za moje podatki. i tez sie wsciekalem kiedy przy badaniach specjalistycznych na kierowce zawodowego skasowali mnie na 180 euro mimo ze place co miesiac kase chorych a u lekarza bylem moze 2 razy w ciagu ostatnich 7 lat ...

tego nie zmienicie, trzeba z tym zyc :)

moim zdaniem - nie ma uczciwych politykow - sa tylko tacy, ktorych jeszcze na machlojach nie przylapali :wink


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz powiedziales za komuny byla kasa i puste polki. Ta kasa byla, poniewaz nie mieli na co jej wydawac, a teraz tutaj kupia to tam tamto i kasy nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem puste nigdy nie byly - ocet zawsze stal na polkach :)

i tabliczka ze alkohol sprzedajemy od 13-tej :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pawel2000 :

@BeRsErK

Ok, może program PO nie ma 144 stron w PDFie (z ogromnym zdjęciem kaczora na drugiej stronie), ale bardziej do mnie przemawia. Poprostu jestem znudzony i zniesmaczony tzw. solidarnością społeczną. Bywałem kilka razy w przychodni i uwierz mi ale nikt z tych babć i dziadków nie wyglądał na chorego, więc wiem co mówie. Osobiście nalepszy byłby program UPR (ale na to głupie polskie społeczeństwo nigdy się nie zdecyduje). Najlepiej by było gdyby wszyscy płacili za siebie, lub ubezpieczali się we własnym zakresie - zamiast płacić wysokie podatki i skadki które nie wiadomo dokąd trafiają.

Pawle - sorki ale chyba nie wymagasz od dziadka chorujacego na prostatę aby chodził roznegliżowany do doktora abyś mógł potwierdzić jego stan zdrowia ?? ;]

To samo się ma w przypadku badań cisnienia czy zwykłej kontroli - a ludzie starsi muszą na takowe chodzić bo jednak z wiekiem organizm działa mniej wydajnie i myślę, że to jest dla Ciebie oczywiste. Nie tylko ludzie ze śmiercią na twarzy i w towarzystwie ryków przedśmiertnych mają prawo do wizyty u lekarza.

Bardziej bym się bał o pieniądze jakie przelewają niekompetentni lekarze wydając recepty i zwolnienia dla obiboków.

Co do programów - nie ma złotego środka - zawsze coś zyskuje się kosztem innego. Jedni stawiają na handel zagraniczny, inni na stosunki dyplomatyczne a jeszcze inni na rolnictwo czy górnictwo. Czas pokaże kto miał rację. Mamy teraz rząd prawicowy, koalicję POPiS - dostali od narodu szansę i zobaczymy co z Tym zrobią.

Nie liczę na cuda ale jeśli alternatywą była Liga, SLD czy cudowny Lepper to jakoś nie żałuję mojego głosu na PiS.

W poprzednich wyborach głosowałem na SLD, zawiodłem się tak samo jak miliony polaków - teraz szansę dałem prawicy i to tej bardziej radykalnej w działaniu - cóż mogę więcej jako wyborca, jeśli i Ci mnie zawiodą będę głosował na jeszcze kogoś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako człowiek młody (31 lat) ale pamiętający jeszcze co nieco starego systemu, nie moge sie nadziwić że ludzie tak szybko zapomnieli jak kiedyś się żyło, ba co więcej za tym tęsknią (patrz wypowiedzi typu "za komuny było lepiej"). Za każdym razem nóż mi się w kieszeni otwiera jak trafię na tego typu osobnika. Zazwyczaj te opinie wymawiają ludzie których intersuje tylko czubek własnego nosa, własny garnek, którzy lubią jak ktoś za nich decyduje i w nic nie trzeba się angażować. To jest główny problem Polaków: totalny bark postawy prospołecznej. Liczę się tylko ja i ewentualnie moja rodzina, resztę mam w d...e.

Potem co niektórzy idą do wyborów i liczą że jak przyjdzie nowy rząd to w ciagu paru lat zmienią wszystko w idyllę, a jak nie to przy następnych wyborach wylot, a kończy się to tym że najwięcej narzekają ci co w ogóle nie chodzą do wyborów. Pewnie boją się odpowiedzialności, no i nie trzeba potem tłumaczyć swoich wyborów przed najbliższymi. Bardzo wygodne.

Jak mnie to wkurza!

Teraz wprowadziłem taką zasadę, że jeżeli rozmawiam z kimś na temat polityki to no początku zadaje pytanie czy poszedł głosować. Jeżeli nie był, przerywam rozmowę.Ten ktoś odebrał już sobie prawo głosu, więc teraz morda w kubeł. Może to czegoś ludzi nauczy...


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POPiS rozliczy kolesiow :) Zeby im tylko jeszcze czasu starczylo na rzadzenie, no i Kaczki sa klotliwe z natury i zeby tylko koalicja przetrwala rzeczywiscie te 4 lata.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to sa gierki przed wyborami na prezia :)

Wszystko gierki polityczne, Kaczorom bardziej zalezy chyba na "Duzym Palacu". Prezio to prezio, zaszczyty, splendor, kolacje, spotkania z innymi preziami, i odpowidzialnosc mniejsza, i prezia bardziej ludzie lubia :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale zeby sie reklamowac w radiu maryja.... ehh jakbyscie slyszeli co tam wygaduja dam przyklad:

"Tusk wyjechal do Niemiec wiec chce sprzedac Slask niemcom".....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.