Skocz do zawartości
miesoarmatnie

Dekoder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje zakupic dekoder do Cyfry+ HD z mozliwoscia nagrywania lub bez

moze ktos z was wie jaki dekoder mam kupic z allegro a moze ktos z was ma na zbyciu

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam


Zbiornik: 330+Sump

Swiatlo: ATI Sunpower 8x54

Odpieniacz: Deltec APF600

Pompa Obiegowa: Jebalo 3000

Cyrkulacja: 2xJebalo wp25/R8

RO/DI: RO-MAN 75GPD

SOL: Tropic Marine

Start: 01.01.2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np ferguson ariva 120 . ma funkcje pvr czyli nagrywa na dysk lub pena, to jest kombo czyli jak zrezygnujesz z tej cyfry to mozesz ogladac zwykly dvbt, koszt okolo 260 zeta , jest w hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Humaxa 2000 zbędnego. Pilot jest, działa, nawet jakiś moduł mam do niego. Używanej go 3 lata temu z Cyfra własnie. Wieczorem napisze wiecej jak bedziesz zainteresowany.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam w domu 5 dekoderow na smartwii - i tylko globo

http://www.globo.com.pl/?y=3&cmd=show&category=1&prod_id=124

dzialaja extra -nie wieszaja itd,itp..fergusony mam jakies dwa pwr i jeden stary fx - wieszaja mi spliter co chcwile..

polecam GLOBO z czystym sumieniem pod C+ i np Splitter

pozdr

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałem wiele dekoderów ale nic nie pobije dm800se chyba że dm8000 ale jego cena zabić może każdego. dm 800se obsługuje wiele systemów nawet CCcam odezwij sie na gg a wytłumaczę siedzę w tym od kilku lat


akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Fergusona Ariva 200 i jestem zadowolony :) zresztą plusem tego urządzenia jest to że zawsze możesz skorzystać z innej karty nie tylko Cyfry + czytnik jest uniwersalny i obsługuje "Conax" czyli TNK SD, "Viacess" czyli oferta TP chodzą wszystkie stacje lecz uprawnienia chyba nie przechodzą bez dekodera tp i internetu, Seca/Nagra Cyfra +, Ewentualnie można też kupić moduł TNK HD i też będzie poprawnie wszystko odbierał choć przy przełączaniu potrafi zamrozić obraz na jakiś czas,

Sat1 Sirius,Hot Bird, Astra = 60 CM

Sat2 Amos = 80 CM

bez problemu obsługuje rozbudowany zestaw z kilku satelitów SR Rzędu 1000 KB/s w tym dosyły RMF Maxxx z 1 W z odstępem zaledwie 1 MHZ czyli 11,189 Jedna Paczka 8 mutacji i 11,190 Druga paczka także odebrał bez problemu :)

nagrywanie do Formatu TS na Pendrive lub Dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.