Skocz do zawartości
Swirlej2

" ale... DELTEC " :D

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmos, wygląda jak rakieta kosmiczna!! Piękny:D:D:D Swirlej to jednak mistrz "dłuta" i PVC :):)


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swirlej

a koszt calosciowy budowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez pompy 300 zloty , to tak liczac jakbyscie zamawiali czesci besposrednio z niemiec , bo ja place inaczej ..clo itd...

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dodajac cene pompy :)(nowej) prawe tyle co PF509 :) ale ogolnie ok, masz kolego reke do tego, niskie poklony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musisz tam wszystko posprawdzac u siebie , zawor zwrotny dac itd.. :) a jakie wogole tam miales problemy przy budowie swojego kalkreaktora bo jak juz zaczeles to mow :) ?

Ps; Przypatrzyles Ty sie wogole orginalnemu DELTEC`owi kiedys Pawel ?

Cz tez chociaz na podobna kopie ktora wykonal Janek ? bardzo ladna zreszta )

Jak czegos nie rozumiesz Pawel , to pytaj ..wytlumacze .

diy_7.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość klubowicz

Postanowiłem wykasować moje posty!!!!

Nie będę "Swirlej2" z tobą gadał!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei rozumie ? pytasz mnie o licznik bombelkow wiec Ci grzecznie odpisalesm :), nie rozumie z kad ta jakas zlosc nagle w Tobie ? piszesz ze miales problemy z budowa swojego reaktora itd... wiec sie zapytzalem w czym miales problem ...? o co chodzi Pawel napisalem cos nie tak ?..heh czy moze cos poszlo nie po Twojej mysli ..:/ ? nie rozumie dlaczego uciekles i wykasowales posty ..? zadales przeciez tyle pytan ...

naprawde nie rozumie takich ludzi .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesoo Swirlej :)

fajnie Ci to wyszlo :)

Coraz bardziej "wchodzisz mi na ambicje" :)

Podrzuc mi na GG to co tam mam dla Ciebie kupic w Tuplex ... i "jedziemy z tym towarem" :)

Jak Ty mozesz to i ja tez :)

Teraz te kilka dni bede mial troche bardziej wolnych ... wiec mi je zona zagospodarowala :)

Ale na zakupy i tak pojade :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek :

Czyli dodajac cene pompy :)(nowej) prawe tyle co PF509 :D ale ogolnie ok, masz kolego reke do tego, niskie poklony :)

no nie bardzo , bo PF 509 kosztuje 1000 zloty i ma inna pompe , jakbym zlozyl z tania pompa taka jak ma PF509 to kosztowal by ponad 500 zeta czyli polowe tego co w sklepie a zauwaz ze ten ktory zbudowalem jest wiekszy to raz a dwa ma lepsza pompe .

Moim zdaniem byl sens go zbudowac .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawelkuzdzen :

Postanowiłem wykasować moje posty!!!!

Nie będę "Swirlej2" z tobą gadał!!!

nie ma z toba o czym czlowieku skoro nie masz pojecia jak wyglonda licznik bombelkow w orginalnym DELTEC`u a probujesz zabrac glos ! ! !


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz naprzyglondaj sie jak jest w orginale , (chociaz mala fotka ale dobrze widac) i nie placz ze ktos jakas rakiete zbudowal ..a jak juz to firma Deltec zbudowala rakiete czy tam Discovery jak to ty nazwales .. bardzo ladna zreszta .. a najlepiej to sie nie wypowiadaj jak cie nikt nie wywoluje do tablicy i oto nie prosil .

Pokazalem bo chcialem .. nie koniecznie musisz to oglondac jak cos ci nie pasi :]

I nie masz co sie wsciekac ze ci twoj reaktor nie chcial dzialac cyz tez przeciekal , do siebie miej pretensje , nie szukaj winnych :]

Ps; Jak chcesz zadac jakeis pytanie to najpierw pomysl , badz wogole swiadomy tego o co pytasz a nie to ze pozniej ratujesz sie ucieczka udajac obrazonego nie wiadomo zreszta za co .

Nie wiesz czegos , nie rozumiesz ... zapytaj po ludzku , nie czaruj !

delt.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ladna ta zabaweczka co zrobiles jeszcze powiedz dla kogo ta rakieta /reaktor/:):)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.