Skocz do zawartości
Piotr K.

Akwaria targów ZooBotanica 2011 - cz.3

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff, no to wreszcie się uporałem z trzecią częścią filmu o ZooBotanice 2011 :) Tym razem akwaria z pielęgnicami z Malawi i Tanganiki :) Uwaga, w komentarzu wkradł mi się błąd - przy omawianiu M. lombardoi (11:08 - 11:26) żólty jest samiec, a niebieskie samice! :)


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za relację ze stoiska KMT :thumbsup:


Akwarium (250l + sump 110l - wszystko brutto), światło: LED CREE 120W + 4x39W T5, pienidło: DIY by Sebastek na pompie Tunze Hydrofoamer 20, obieg wody: NJ 2300, Flitr przepływowy na pelletki, cyrkulacja: Tunze 3x6015, 1x6055, dolewka RO/DI - grawitacyjna. LR około 27kg, LS około 20kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za kurwifronsa :) relacja super ! ale zwierzęta my mamy o niebo ciekawsze :p fajnie się ogląda ,ale film ,który nagrywałeś w morzu to było mistrzostwo :unworthy: napewno nie raz jeszcze do niego wrócę :unworthy:


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darekkuku: aaa tam ciekawsze... zachowania haremowe pielegnic, hierarchiczność, tarlo, inkubacja w pysku zywych maluchow - a w szczegolnosci u duzych ryb UTAKA wyglada niesamowicie.

inkubacje maluchow w pysku samicy tak mniej wiecej od 5.56 ;) Czyz nie wyglada to pieknie kiedy te maluchy chronia sie w pysku samicy ? :)

Ja wiem ze bogactwo oceanu nie moze sie rownac z jeziorami czy to Malawi, czy Tanganika czy Wiktoria ale zapewniam, ze swoj urok maja :) :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze bogactwo oceanu nie moze sie rownac z jeziorami czy to Malawi, czy Tanganika czy Wiktoria ale zapewniam, ze swoj urok maja :) :)

A mi się właśnie morszczyzna kojarzy najbardziej z jeziorami z Afryki - trochę podobne kolory, w sensie że niebieskawe oświetlenie, i trochę podobny, "skalisty" aranż... :)


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.