Skocz do zawartości
Bioly

sprzedam pompy TUNZE

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie w dziale targowisko podałem mój post Tunze-wielu to czytało,Inmar ,Leoni Wojtesu, seb tam był chyba 15 min ale ciągle 0 obejrzeń ciekawe co?nie wierzę w przypadek,ciekawe ja szybko coś się zmieni? dziś prosiłem seba czy mogę wystawic komplet co2 i wszystko do reaktora i reaktor włącznie a jutro wstawie zdjęcia żadnej odpowiedzi choć był kilka razy,ale o obejrzeń natychmiast,


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem zmieniło się po paru godzinach chyba


63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo blokuje,i ucieka,jak szczur,kilka razy miałem z nim zatarg i wiem na 100 procent że to jego sprawka , jednak ma mac ,jest prawie jak najwyższy

siedział w tym dziale z 15 min,zaraz zobaczycie jak mnie zbeszta że nie mam racji

napisałem do P Przemka,pól minuty i 2 mody są,seba nie ma odpowiedzi żadnejjest ok 21-20

ptiv do lufta i co?uciekł

priv do mintaja?

widze że żadnej odpowiedzi wstydu nie mają

Nie pisz sześciu postów jeden pod drugim, edytuj.

mintaj


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szanuj jezyk. o co chodzi?

ogłoszenie jest, zdjecie jest, cena jest wiec wszystko ok.

To ze nie widzisz liczby odslon to normalne na nowym silniku forum. To przychodzi z czasem ta liczba i nie jest wynikiem zadnej zlosliwosci.

teraz zmow zdrowaśke dla uspokojenia ducha

pozdro

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie jaja se robicie

mody są bardzo pomocni

,brak słów


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mody są bardzo pomocni

,brak słów

Mam pytanie ,te tunze to sprzedane ,czy zablokowany post ,przez złośliwość ,chyba można było dać upomnienie :rtfm:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj se chłopie siana - to samo miałem po swoim ogloszeniu - miałem 5 PW po 20 minutach a w odsłonach ZERO. Kilka godzin później okazało się, że było 86 odsłon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo temat zamknięty no brawo wojtesu dawno wysłał priv i nic nie doszło brawo luft

myślę że przez złośliwość,są nadal do sprzedania


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,te tunze to sprzedane ,czy zablokowany post ,przez złośliwość ,chyba można było dać upomnienie :rtfm:

człowiek bezinteresownie chce pomoc a tu pomyje sie na mnie wylewa. Skoro autor nie szanuje nawet siebie i oftopuje swoj temat... ogłoszenie nadal widoczne. dziekuje za show.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Luft

Bioly ma taki chwyt marketingowy po prostu zrobił wielkie halo koło swojego posta.Czego się nie robi żeby szybko sprzedać :thumbup:

Teraz na pewno nikomu nie umknie jego sprzedarz

Myslałem że łączy nas pasja do morszczyżny a tu widzę jakieś niepotrzebne ubliżające teksty.

Bioly sory za offa

Pytanie do modów czemu nie wywalacie takich głupich postów???

przecież potem sie szuka np.informacji o tunze a tu takie głupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote name='Bioly' timestamp='1320437268' post='373221']

dziś prosiłem seba czy mogę wystawic komplet co2 i wszystko do reaktora i reaktor włącznie a jutro wstawie zdjęcia żadnej odpowiedzi choć był kilka razy,ale o obejrzeń natychmiast,

regulamin co do wystawienia ogloszenia sprzedazy jest jasny: foto tresc + cena. Skoro Seb Ci nie odpisał... jest piątek, każdy może miec zycie prywatne, jutro tez jest dzien. Moderowanie to wolontariat, nie praca. Zastanow sie troche zanim cos napiszesz jeszcze nieładnego.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioly, dobrze że likwidujesz baniak...


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro o coś poprosiłem to by wypadało odpowiedzieć,dlaczego co nie którzy mogli tak robić? a w odpowiedzi otrzymałem że mam zmówić zdrowaśkę to ty luft zastanów się nad swoim zachowaniem


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. CHwila i naspiszę o co kaman - a kolega Bioły idzie na urlop.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie widać licznika wejść do posta ?

Bardzo proste, żeby nie zwalniać forum (serwera) licznik nie jest ustawiony ONline tylko by post or after 3h.

Czyli licznik uaktualni się, po każdym poście w temacie lub co 3 godziny.

Co do Regulaminu Targowiska - to chyba prosto jest napisany. Masz dać fotkę, cenę, i tyle. Jak nie dasz post leci do kosza.

A za całokształt Twoje twórczości z dnia dzisiejszego, obrażanie kolegów i moderatorów dostajesz urlop na 14 dni.

Dziękuję, pozdrawiam, życzę udanego weekendu dla wszystkich posolonych. :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

No to bioły masz długi weekend kuknij na oferty last minute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic tylko podziękować za przymusowy urlop,nieplanowany


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioły, wybacz że nie odpisałem od razu na Twojego priva, po prostu od 10 - 18 pracuję i nie bardzo mam czas pisać na forum i odpisywac na privy, odpisałem przed chwilą. Proszę na przyszłość nie pisz o mnie swoich domysłów i nie zarzucaj mi rzeczy których nie zrobiłem. Od kiedy jestem na tym forum, staram się zachowywać tak, żeby moc przy każdej okazji podać rękę każdemu z którym piszę, do tej pory mi się to udawało, potwierdzić to moga osoby które mnie poznały. Jako mod również staram się zachować daleko idącą ostrożność i bezstronność, jeśli uważasz że jest inaczej, proszę napisz do Przemka. Prosze Cię też żebyś nie pisał do mnie nigdy więcej privów, żadnych, na żaden temat, dość mam twoich zarzutów, chamskich odzywek i bezpodstawnych pretensji.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.