Skocz do zawartości
Swirlej2

szafka podswietlana

Rekomendowane odpowiedzi

RS masz racje czasami trzeba poeksperymentowac


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mialem sumpa z zywa skala w srodku to bylo tam kupe roznych stworkow , wiadomo ze tez na szybach sie osadzaja rurowki , ale to jest piekne a nie brzydkie :) , wiec nie widze przyczyny dla ktorej nie mial bym sobie ich tam przez szklane drzwiczki pooglondac :]

Widziales te szklane drzwiczki ? ja widzialem:)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest brzydkie. Ale to oczywiście kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froolk- chetnie zobaczylbym tego twojego sumpa masz jakies fotki?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwoniutkie rurowki sa brzydkie w sumpie ? :con

no okey u mnie beda bronzowawe :):) ale pomimo tego piekne :) a szyby "przyciemniane " zauwaz "przyciemniane" tylko tyle ze widac sprzet , bo jak mam drzwiczki z deski zamkniete to jakos nie dowierzam :) i zaczesto tam zaglondam , tak jak i WY :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
R@F@L :

Froolk- chetnie zobaczylbym tego twojego sumpa masz jakies fotki?

Nie mam ale coś tam mogę pstryknąć :)

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec pstrykaj i pokazuj :)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj miedzy innymi przyklad wzorowego akwarium z sumpem , ktorego nie wstyd podswietlic a nawet szkoda zakrywac dzwiczkami :) chyba wszytko teraz jasne :)

Jak nie masz takiego czysciutkiego , to nawet nei pstrykaj bo sie osmieszysz :)

alex.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niepowiem ze jestem ciekaw tez szafeczki w srodku naszego kol.RS.


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy :) ale nie czysc teraz pstrykaj foty :) to sie cyzsci raz na tydzien a nie na 3 lata :)

Koledzy , to jest hoby dla ludzi poukladanych :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego powodu. Nie mam ładnego sumpa. Uważam, że ładne sumpy istnieją krótko. Ale skoro nalegasz jutro mogę wkleić zdjęcie chociaż mam wrażenie, że nie o mnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak smialo , jezeli masz ladny to mozes zpodswitlic i nie bedzie wstydu nawet za szklanymidrzwiczkami :)

AHA JUTRO ..? :):):):) buahhaha


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie nalegam ale chetnie je sobie zobacze :):):):)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jutro to ja wyczyszcze sasiadowi samochod z kol , z radia i co tylko sie nawinie :) zrobei taka czystke ze hej :):):):) dzisiaj kolego , dzisiaj nie wymiekaj dawaj fotke :):):)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na pewno wam chodzi o MOJ sump? Co takiego napisałem? Straciłem pamięć czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra rs idz odpocznij :) nie bylo tematu , nie tlumacz sie , wszystko jasne :)

pozdrawiam i nierzucaj sie zbyt mocno ... , spij spokojnie :):)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS nieno spoko jest tylko chcialem zerknac do srodka i nic wiecej


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) jezeli sie komus jeszcez nie podobaja podswietlane szafki i szklane drzwiczki to juz wiadomo z jakich powodow :):):):D wiekszosc pewnie nie ma z tym problemow :)

No coz , dziekuje panstwu za uwage :)

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobione. Zaraz się nimi zajmę.

@Swirlej, Jestem przeciwnikiem szklanych drzwiczek z powodów wymienionych wcześniej czyli trudności z utrzymaniem czystości. Uważam, że Tobie też się nie uda mieć ładnego sumpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drzwiczki sie nie brudza , dzieci powyrastaly a sumpa sie czysci regularnie a nie raz na 3 lata :D

rs , zostaw tego sumpa i te zdjecia bo jeszcez gdzie co tam zbijesz , wazne to , co sie Tobie podoba , nie musisz robic tak jak inni , (zasada) :)

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

tutaj miedzy innymi przyklad wzorowego akwarium z sumpem , ktorego nie wstyd podswietlic a nawet szkoda zakrywac dzwiczkami :D chyba wszytko teraz jasne :)

Jak nie masz takiego czysciutkiego , to nawet nei pstrykaj bo sie osmieszysz :)

alex.jpg

Przecież ten sump nie ma nawet dwóch miesięcy. To chyba ty się ośmieszasz :)

Przyjrzyj się dokładnie temu zdjęciu :)

Szczerze mówiąc to chyba o mój a nie RS sump chodzilo, ale oglądam teraz maecz i nie chce mi się teraz robić fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek ty masz sump z plexsy niebedzie go trudniej domyc niz szklany?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.