Skocz do zawartości
Swirlej2

szafka podswietlana

Rekomendowane odpowiedzi

grzesiek wo :

R@F@L ten kompleci od Zbycha /b.ładny zresztą/ to do ilu literków ,bo nie doczytałem

Do baniaczka 375l


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w przerwie pstryknąłem, żeby nie było, że wyszorowałem.

Zaczyna się druga połowa ale chyba nic z tego nie bedzie :)

_MG_6985.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal sprobujesz jak bedzei za maly to odsprzedasz podeslesz plexy zrobimy porzadny :) ale sprobuj bo mnie tez to ciekawi .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie froolk zrobil drzwiczki przyciemniane tak zeby bylo widac sprzet pal licho rurowki :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , Grzesiek sie przeja ze rura w kominie nie wyrobi :) powiem Ci tylko ze w baniak ubeda dwie Tunze z kontrollerem :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grzesiek wo :

to niejest deltec

no to jak nie deltec , to u mnie w sklepie przekrecili nazwy bo taki sam stoi :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

ja bym sobie froolk zrobil drzwiczki przyciemniane tak zeby bylo widac sprzet pal licho rurowki :)

Ja podziękuję :)

Odpowiadając dalej:

Grzegorz, dziękuję :)

Odpieniacz stoi z tyłu, jak się dobrze przyjrzysz to zobaczysz spust (deltec AP850), a mieszacz jest AM :)

Zdjęcie niewiele pokazuje ale juz mi gasną światła, jutro (jak mi się będzie chciało) pstryknę jakieś lepsze fotki. Sprzęt zasłania sump - zajmuje 2/3 szafki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coraz bardziej zaczyna mi sie podobac to co schowane i tak malo pokazywane na nano czyli sprzet w szafce:)-froolk super:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
R@F@L :

no coraz bardziej zaczyna mi sie podobac to co schowane i tak malo pokazywane na nano czyli sprzet w szafce:)-froolk super:D

nie powinien chowac tymbardziej bo ladniej wyglonda cyly baniak :] ja jestem za tym zeby podswietlac i dac przyciemniane drzwiczki ze szkla .( u siebie tak zrobie)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to nieznaczy ze wszyscy teraz beda wymieniac drzwiczki w swoich szafeczkach na przezroczyste:)no i niepowien ze jestem bardzo ciekaw twego baniaka i szafki


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

hehe , Grzesiek sie przeja ze rura w kominie nie wyrobi :) powiem Ci tylko ze w baniak ubeda dwie Tunze z kontrollerem :) ,

dobra :) ale jaka pompa sory że Cię na sptyki biore :) całość jest jak zwykle w twoim wykonaniu świetna ale odpowiedz mi jeszcze jaka jest duza średnica rury spustowej w kominie bo tego nie doczytałem?

Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.