Skocz do zawartości
Swirlej2

szafka podswietlana

Rekomendowane odpowiedzi

no ja robie bo od poczatku to mi latwiej poprostu wyciac to co m i sie podoba , jakby juz byly drewniane to bym pewnie tez nie chetnei mienial :) chociaz ..:)

no zobazcymy jak to bedzie wyglondalo :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz swoje zdanie i trzymaj sie go tak jak kazdy a co do tych drzwiczek mysle ze bedzie git no i zawsze cos nowego czy tam orginalnego:D:D:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy , mieniac mozna zawsze ze szklanych na drewniane , mozna te zmieniac sobie jeden tydzien takei drugi inne :):):)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak zapomnialem ze ty masz zawsze duzo duzo wolnego czasu:D:):):)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba go niema poszedl spac:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez spadam tan gdzie Zbychu a jutro wpadne zobaczyc zdjecie Grzesiek wo twoje hehe


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a froolk ma kwarantanne pod baniakiem i jakis pokolec plywa sobie :) :)

grzesiu podaj linka prosze raz jeszcze do Twojego HP , lukne tam ..skoro zapraszasz :) :)

a masz po lewej ok:D:D:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u niektorych te reaktory pracuja :) :) ale tam widze jakas mala przerobka byla i komora dodatkowa stoi z wkladem Knopa pewnie .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale odpowiesz mi na pytanie ,jak to tajemnica możesz na gg bede spokojnie spac ze uciebie wszystko grać będzie w tym baniaku :)


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh ... o pompe glowna pytales .. masz pewnie tableke i chcesz porownac co i jak cyz wyrobi :) grzesiek Ty sie 3maj tej tabelki ja Ci powiem :) hihih a pompe maxi jeta wsadze najmneijszego coby rury nie zalalo na amen :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszelkie tabelki to wiesz gdzie mam , a wracojąc do pytania to jaką pompa główna i jakiej średnicy rura spustowa /jakie fi odwiertu w kominie /,jakoś tak się zapytałem .długosć grzebienia i wysokosc komina nie istotna /choć nie do końca ale... /?


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnych pomp nie bedzie grzesiu wogole w moim akwarium ,reka bede prondy wodne robil , mam czas :)

zreszta tez planktonu nie wybije :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

I tu się całkowicie zgadzam z przedmówcą. Może Alex się wypowie jak długo ma ten sump. Ale żeby nie było, że się wymiguję to proszę bardzo.982-obraz 001m.jpg

rs , ale w Twojej szafce nie ma wogole drzwiczek , a wypowiadales sie ze lepiej zamknac szafke drzwiczkami i nie pokazywac tego bo w sumpie kupe brudu itd ...:)

Ty wogole nie zamykasz ani nie podswietlasz ? hihi

Nie no spoko masz patent na akwarium , " najlepiej wyglonda akwarium z zawiazanymi oczami ":):)

Ja wiem po sobie , ze wiekszosc akwarystow nie domyka drzwiczek w szafce , lata bez przerwy sprawdza , zaglonda itd.... dla swietego spokoju zrobie przyciemniane lekko drzwiczki z szyby i bede je mogl spokojnie zamknac.

Kto z was zamyka spokojnie drzwiczki od szafki i nie zaglonda tam ? nikt , ciagle machanie drzwiczkami , az zawiasy w koncu oblatuja :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

I tu się całkowicie zgadzam z przedmówcą. Może Alex się wypowie jak długo ma ten sump. Ale żeby nie było, że się wymiguję to proszę bardzo.982-obraz 001m.jpg

froolk :

Przecież ten sump nie ma nawet dwóch miesięcy. To chyba ty się ośmieszasz

Przyjrzyj się dokładnie temu zdjęciu :)

Panowie, moment chwilę mnie tu nie było a tu pojawiają się foty mojego sumpa. Pragnę wszystkich zainetersowanych pionformować że sump pracuje ponad 15 miesięcy i wcale nie jestem pewien czy to jest dobry przykład jako wzorzec do nasladowania.

Froolk nie bądź takim niedowiarkiem to nie jest żaden fotomontaż.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.