Skocz do zawartości
luft

Polska : Węgry z orzełkiem w tle

Polska Węgry  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

  2. 2. Czy a? tak bardzo przeszkadza Wam brak orze?ka...?

    • Bardzo
    • Troche
    • Dostrzegam w logo PZPN or?a i jest ok
      0
    • Szum medialny podchwycony przez lud
    • Nie obchodzi mnie to
    • Nie mam zdania


Rekomendowane odpowiedzi

j.w.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze jednej ankiety:

Czy oglądasz piłkę nożną?

1. Tak, to królewski sport

2. Nie, to [piiii] sport

3. A co to jest piłka nożna? Czy ma to coś wspólnego z piłką włosową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy kolejnej okazji :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goooooooooooooooooooooooooooooooooool :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

booooooooom 1:0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pokazali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-1 :whistle:

samobój :thumbsup:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie to szczescie ze sami sobie wbili :whistle: :whistle: :whistle:

pewnie ktorys z węgrów obsawil na nasza wygrana :whistle: :whistle: :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro flaga Polski jest też bez Orła to nie rozumie tej histerii z ubiorem Polskiej reprezentacji...


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chlopaki :) podolski i klosse maja orla na piersi :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nasze gwiazdy najpierw dobiją do poziomu, na którym orzeł na piersi nie będzie musiał się za nich wstydzić. Na razie bardziej im grabie i kołki pasują do herbu.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem dzisiaj Pn gazete a w niej dodatek sport :)

i powiem wam ze ciesze sie ze od 95-96 nie interesuje mnie pilka nozna. Jak przeczytalem jak radzi sobie nasz reprezentacja na tle ostatnich 7 spotkan z uczestnikami EURO 2012 to normalnie zal d sciska.

Az wstyd sie przyznawac do takiej reprezentacji.

Krajowej ligi nie ogladam ale reprezentacje zawsze ogladalem (Bo to nasi graja) ale teraz to powiem wam ze szkoda mi nawet przed TV siedziec na te ponad 1,5h. Lepiej na forum poczytac i czegos ciekawego dowiedziec niz tylko sobie cisnienie podnosic ze znowu dajemy D... po calosci


zapomnialem na zlocie dac Monice zaswiadczenie o dyslekcji :D

sry za ortografie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nasze gwiazdy najpierw dobiją do poziomu, na którym orzeł na piersi nie będzie musiał się za nich wstydzić. Na razie bardziej im grabie i kołki pasują do herbu.

Widać na forum mało tu kibiców bo nikt nie reaguje na tego typu komentarze.

Co to znaczy dobić do poziomu,mają pokonać Anglię,Niemców,Hiszpanię?Gdyby wszyscy tak myśleli to większość reprezentacji grałaby bez symboli narodowych bo nie są tego godni.


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać na forum mało tu kibiców bo nikt nie reaguje na tego typu komentarze.

Co to znaczy dobić do poziomu,mają pokonać Anglię,Niemców,Hiszpanię?Gdyby wszyscy tak myśleli to większość reprezentacji grałaby bez symboli narodowych bo nie są tego godni.

Jaka gra tylu kibiców :wallbash:

ps. i tak jestem za likwidacja Polskiej piłki :harhar:


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://demotywatory.pl/3350235/Dziekuje-Ci-tato-ze-zabrales-mnie

To może w odpowiedzi na smutną dyskusję na temat poziomu polskiej piłki;)


Wymiary zbiornika: 160 cm x 60 cm x 60 cm, zalany listopad 2015, oparty o lampę ledową DIY 84 kedy CREE, 24 białe i 60 niebieskich, dodatkowo 4 x 80W (T5), odpieniacz octopus ( nie pamiętam modelu - 18W) do tego filtr przepływowy (refungium glonowe) 60 kg żywej skały, 2 cyrkulatory JEBAO RW15 i 8, pompa obiegowa Jebao 8000,  dozownik automatyczny JEBAO 4 kanałowy. Obsada ryb: Hepatus, Chelmon Rostratus, Borsuk, Zebrasomma Veliferum, 3x błazenki, mandaryny: marmurkowy i wspaniały, hexatenia, E. bicolor,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać na forum mało tu kibiców bo nikt nie reaguje na tego typu komentarze.

Co to znaczy dobić do poziomu,mają pokonać Anglię,Niemców,Hiszpanię?Gdyby wszyscy tak myśleli to większość reprezentacji grałaby bez symboli narodowych bo nie są tego godni.

Czy mnie coś ominęło ostatnimi czasy? Ale chyba nie, zerkam tatuj i nadal jesteśmy za Burkina Faso, Jamajką, Sierra Leone... Ale postępy są, właśnie przeskoczyliśmy Libię :clap:

Jak na narodowy sport to czapki z głów, rzeczywiście nie ma się czego czepić.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to nie forum dla tych co są z reprezentacją na dobre i złe,powiedzieć coś w jej obronie to zaszczekaja jak psa,nie podskoczysz tu grupie rządzącej


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się już powtarzam ale - jaka liga taka reprezentacja, cudów niema.

Graliśmy z drużyną zdecydowanie słabszą a mimo to nie wygraliśmy zdecydowanie ?! Żeby było tego mało, to Węgry bez większego problemu, przy naszym ataku pozycyjnym, przeprowadzili kilka bardzo groźnych kontr - odrobina pecha i mamy mecz przegrany.

Życzę sobie i wam, żeby po euro mogłem odszczekać moje fatalne zdanie o naszym trenerze kadry.

Ani orzeł ani biedronka na koszulce nie poprawi poziomu naszej Reprezentacji.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyżyki chcieli usunąć teraz orła zlikwidują a zaraz flagi też zamalują i bedziemy jak aborygeni z kijem w ręce :thumbup:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapuhy nie patrz na naszą piłkę tylko przez pryzmat rankingu FIFA,gdzie pod uwagę bierze się mecze z ostatnich czterech lat,nie graliśmy na ostatnich MŚ ani w eliminacjach do ME,tylko w towarzyskich,które mają niższą rangę.


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.