Skocz do zawartości
luft

Rzucenie palenia przez morszczyznę :)

Palenie vs. morszczyzna  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uda?o Ci si? rzuci? palenie papierosów?

    • Tak, ale nie przez morszczyzn?
      29
    • Tak, przyczyni?a sie ku temu s?ona woda
      6
    • Pal? bo lubi?
      13
    • Zamierzam rzuci? palenie
      10
    • Próbowa?em rzuci?, ale nawet morszczyzna mi w tym nie pomo?e
      8
    • Nigdy nie pali?em
      32
    • Nie pal?
      15
    • Pal? okazjonalnie
      4
    • Inne
      1
    • Przerzuci?em sie na e-papierosa
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kojaczek5

a no właśnie jak wam idzie niepalenie ?

ja tam jak zawsze na etapię rzucania od jutra :p

ale już muszę.... względy zdrowotne ;)

życzę wszystkim powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pale od 3 lat, po rzuceniu palenia w sierpniu przez rok odlozylem na fajne wczasy, taraz przy takich cenach to wolę w akwarium zainwestować.....przynajmniej widać trochę tej kasy :( a nie wszystko z dymem.

Wysłane z mojego SK17i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak sie tam Qba25 trzymasz od sylwestra w niepaleniu :D ?

pale dalej :( ale ograniczylem do ok 1 paczki tygodniowo , 1 maja to data "zero" i juz finito z fajkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pale od lipca :-) Ale rzuciłem też nałóg morski .

Do jednego kiedyś wrócę ale czy do drugiego ?


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie palę już 60 dni :p

Inhaluję się za to e-papieroskiem :D


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja papieroski zucilem juz dawno. Ale zaczalem palic cos innego ;)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja rzucilem i kupilem sobie za to baniaczek , i teraz zamiast wydawac kase na fajki lepiej cos kupic do akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 dni :whistle:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja palę około 11lat. Już miałem 2 próby :rant: . Pierwsza jakieś 2 lata temu - "zaoszczędzimy na wczasy" - pól roku nie paliliśmy. Nawet po wczasach jeszcze z dwa tygodnie wytrzymałem :]. Potem grill, imprezka, piweczko, inne rozrywki no i dymek. W tym roku w lutym znowu padło stwierdzenie że może znowu? Że może się uda :D. Po 5 tygodniach spowrotem (na początku 1 paka na 2 osoby, nawet na 2 dni) :/. Tendencja spadkowa więc. Następny raz nie rzucam! :D. Nie no żarcik. JA stosowałem magię :D. Biorezonans. Niektórym pomaga :p. Faktycznie - mnie motywowało tylko to że wydałem stówę i poczekałem z paleniem aż się zwróci :D:D:D. Teraz spróbuję z TABEXEM, 2 osoby w pracy dzięki tym pigułą rzuciło. No zobaczymy :p.

Edytowane przez draco1984 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabex pomaga, choc przy moim trybie życia to by mi pikawa przy tym wysiadła :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez już od około 40 dni nie jaram nie urzywalem w tym czasie wspomagaczy typu plastry gumy itp.Ogolnie to siedzi w głowie wydaje mi się,że jeżeli mocno sie chce rzucić palenie to nie trzeba sie wspomagać.Pozdro i życzę wytrwałości.


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz rzuciłem palenie przez E-papierosa, nie paliłem ponad pół roku wcale.

Przed ślubem zapaliłem zwykłego "na odstresowanie" i poszło .....

Teraz znowu jestem na etapie e-fajka i jak na razie jest nieźle....

Dodatkowym atutem elektronicznego jest to, że w porównaniu do zwykłych jest mega tańszy ... ( i za zaoszczędzoną kasę można koraliki kupić :) )


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliłem 17lat pod koniec prawie dwie paki.

Poszedłem na dawne spotkanie szkolne a tu dawni koledzy co palili jak smoki nie palą. Na 20kilka osób kilka paliło. Kupiłem 2 ramki, do rana został jeden papieros którego mam do dziś. Nie pale równo 3lata.

Rzucenie palenia to pikuś, nie jedzenie po rzuceniu to jest sztuka. Mi jeść się chce wieczorem, jak paliłem to schabowego na płuca i do spania, a teraz nie da rady i efekt plus 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzucalem już kilka razy i bez skutku. Teraz pale e-fajkę i jest dobrze. Nawet zaoszczedzilem trochę kaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palilem 17 lat umowa z zona papierosy albo solniczka wybralem solniczke to nalog ale przepiekny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będzie rok jak nie palę. Pierwsze dwa tygodnie, nie powiem, trudne, zwłaszcza że rzucałem bez żadnych "wspomagaczy". Ot skończyła się ramka, nowej nie kupiłem. Ale tak, jak ktoś wyżej napisał - rzucenie to pikuś w porównaniu z utrzymaniem wagi. Przez ten rok +15kg...


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ładuje brzuszki :D co by tak człowiekowi jesc sie nie chcialo, albo zeby chociaz brzuch nie wyłaził :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmm , mi też lada dzień lipiec :-) minie rok . Też beż żadnych wspomagaczy

Tylko jest mały problem z tym +15 za cholerę nie chce przyjść nawet +1 :-P


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasze + 15 to nic , ja kiedys w pol roku jak rzucilem fajki przytylem 36...... pozniej spadlem z wagi , ale zaczalem rowniez palic od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuka miesiąc, niby ok ale coś czuję się osłabiony :p Nerwowy :D Mam nadzieje, ze to minie :wallbash:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja papieroski zucilem juz dawno. Ale zaczalem palic cos innego ;)

Pogada sie zrobila i grill 3 razy w tygodniu. Luft zapal grila metodoa survivalu bedziesz mial zajeciethumbup.gif

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajęć nie brakuje, tylko sił :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja palę bo lubię,ale jak się zastanowię ile kasy idzie z dymem a nie np do akwarium to słabo mi się robi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 3 maja jakos mi idzie bez peta. Niedawno kupilem elektronicznego, ale gryzie mnie gardło po pykaniu tej pary. Ma ktos podobnie? Tak, czy siak zmniejsza nerwowość przy uczuciu braku nikotyny i pozwala przeżyć impreze bez zapalenia zwyklego papierosa.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj innego płynu.

Też tak miałem przy jednym. ale jak zmieniłem to przeszło

Teraz jadę na extreme camelowym ( tym najsilniejszym ) i mnie smakuje, ale jak wiadomo są gusta i guściki ....

Pozdrawiam


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.