Skocz do zawartości
skwarek2

oddam mandaryna

Rekomendowane odpowiedzi

jest u mnie od paru miesiecy ale 20 kg skaly to dla niego za malo - chudziutki oddam lub zamienie -jakas szczepka miekasa mile widziana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który to mandaryn?samiec czy samica? i zdjęcie by się przydało no i napisz skąd jesteś

pozdrawiam


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka,sorki za offtopa,nie sadze iz taka ilosc to dla niego za malo,moze sprubuj pokombinowac z innymi pokarmami?albo sprubuj tez w miedzy czasie zapodac fito i zooplankton,mysle iz wszelkie zwierzaki z tego skorzystaja,twoj mandarynek byc moze tez,jest juz z nim tak zle? :wacko: ,zycze wam obojgu powodzonka :welcome:


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z małopolski to jestem zainteresowany, pod warunkiem że to Pan mandaryn ze spiczasta płetwa dla mojej amorki :)

w zamian troche rzeczy sie znajdzie (sps, lps, grzybki)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś ze śląskiego to chętnie przygarnę


03.09.2011 ~ 400netto - 29.06.2015 zlikwidowane - przeprowadzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synchiropus splendidus a czy samiec czy samiczka to nawet nie wiem a sprawdze probowalem roznych karm a on tylko kreci noskiem i raz skobnie a raz nie i plywa sobie taki chudziutki od 3 miesiecy (okolice Wrocławia - Dobrzykowice)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem nowy dom duuuzo wiekszy bedzie mu fajnie :thumbup: pozdrawiam wszystkich pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.