Skocz do zawartości
Gawer

Odpieniacz Beast

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tym odpieniaczu Odpieniacz Beast z pompą z wirnikiem igiełkowym, byl na warsztacie i podobno jest niezly. Doradzcie mi cos bo chce go kupic. A moze taki Aqua Medic Biostar Flotor.

I teraz mam dylemat sam niewiem ktory ostatnio mi poradzono ten drugi ale jak sciaglem plik z jego dzialaniem to niezle buczy.

Z góry dziekuje za odpowiedz!!!


360 + 108 Sump, 418L w obiegu, Oświetlenie 2x 75W Led + 4x 54W t5, OR3500L/h, Deltec APF 600, cyrkulacja Tunze 2x 6055

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Biostarflotor jest dość głośny zwłaszcza pompa nieźle daje czadu co do Beasta to myślę że jest on dobrym rozwiązaniem jeśli możesz go schować w szafce w sumpie wtedy nie widać pompy w baniaku jednak gdybyś miał go powiesić na szybie to pompa jest dość spora i niestety zajmuje sporo miejsca i ciężko jest ją schować bo wisi na takim dość sztywnym wężu .


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z Beastem nieestety brak Bubble stop i miliony bąbelek dostaje się do akwa jakim domowym sposobem wykonać coś takiego jak Bubble stop ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam biostarka.jezeli nie przeszkadza ci buczenie to jest ok. działa b dobrze i mozna go wyciszyć, gdzies juz o tym pisałem.i masz jeszcze filtr biologiczny.


260l biostarek, t5 3x54w, 40kg LR,40kg zwiru koralowego, cyrkulacja 4000l/h, instant ocean2 błazenki, xenia, sinularia, grzybowience, rurówki, clavularia,krewetka red f..rozgwiazda mnostwo makroglonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozesz napisz jak mozna go wyciszyc. Popracuje nad swoim w takim wypadku.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyciszyłem bistara w ten sposób:

- na końcu wężyka pobierającego powietrze strzykawka z watą

- między szybą a wiszącym biostarem znajduje kawałej pianki (dokładnie odcięty z karimaty) co powoduje wytlumienie drgań

jest na tyle cicho, że w pokoju bardziej słychać kompa niż biostara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Teq za rade pobawie sie strzykawka wobec tego:-)


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.