Skocz do zawartości
Włodzimierz

Kiflu jest w gazecie :))

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz w życiu kupiłem inna gazetę niż przegląd sportowy tylko po to żeby przeczytać co ciekawego kiflu opowiadał :thumbsup: A co do GW był w Poznaniu bojkot a ściślej mówiąc chodziło w Lecha Poznań i tego się trzymam. Przez kifl'a wzrosła dzisiaj sprzedaż GW :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że jeszcze nikt się nie trafił z klapkami na oczach, zawsze to ci "inni" są ciemni i podatni na manipulacje. I to "innych" media są tendencyjne i kipiące z nienawiści, a nasze zawsze niezależne i obiektywne. Szczęśliwy naród, gdzie sami mędrcy się rodzą...

Kiflu, gratulacje forumowy celebryto :thumbsup: Kiedy pierwsze wywiady z podopiecznymi? ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też się ten "artykÓł" pojawił.... Poczekajmy na wpisy w komentarzach już się dobrze zaczyna:(

http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,10735862,Koralowiec_jest_kaprysny__ale_daje_zarobic.html


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal jak się czyta tamtejsze komentarze, żal :(


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal jak się czyta tamtejsze komentarze, żal :(

Polska mentalność,żal im,że nie mogą mieć takiego akwarium,firmy a krytykowanie to największe hobby Polaków.Nie wspomnę już o nieznajomości tematu.Jedna ruska wycieczka na rafę robi więcej szkód niż akwaryści przez rok.Nie chciało mi się tam rejestrować bo moja wypowiedz i tak była by niezrozumiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zabił argument w postaci linku do filmu mówiącemu o ginięciu ryb rafowych... problem tylko w tym że kontekst tego filmu to konsumpcyjne wykorzystywanie rafy. Ciekaw jestem gdyby podobny artykuł pojawił się ale bez kontekstu finansowego czy odzew tez byłby taki negatywny. Polacy jednak lubią patrzeć komuś w kieszeń i dopatrywać się tam milionów...


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.