Skocz do zawartości
rs

Zwierzaki do sprzedania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania:

Zebrasoma flavescens, wielkość ok. 8-9cm. W świetnej formie,jest u mnie od prawie roku.

Cladiella, rozpiętosć ok. 20cm, wysokość-trochę mniej. Zdrowy, ładny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BeRsErK,150zł, wysyłam niechętnie, chociaż jest taka mozliwość.Tylko przesyłką konduktorską. W przyp. wysyłki muszę jeszcze doliczyć koszty z nią związane. Mogę dowieźć do Piotrkowa lub Łodzi w jakiś czwartek.

Zwierzaki wyglądają mniej więcej tak:982-zebrasoma.jpg982-cladiella.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaka cena za zebrasomke? Będę przejeżdżał przez Częstochowę w tym lub przyszłym tygodniu więc mógł bym odebrać osobiście.

(to dla mojej córusi)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cladiella - 80zł. 60% ceny sklepowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@rs, jeśli nie sprzedaż (ale chyba pójdzie) do piątku to własnie w piatek bedę w Łodzi.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roman Rożek, o które zwierzę Ci chodzi?

Ja mogę dojechać do Łodzi w czwartek ale jeśli będziesz w piątek jechał przez Częstochowę to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

sorry nie sprecyzowałem , takiego "żółtka" już mam :), chodzilo mi o cladielle, ale bedziemy rozmawiac jak nie sprzedasz zgłosze sie w czwartek.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekny okaz. do tego 80zl - za darmo. Szkoda, ze nie mieszkam blizej z wielka checia bym kupil szczegolnie, ze oprocz malego Sarcophytonka i pustelnika w akwarium nic nie mam. W sobote mam nadzieje cos wpuscic.

PS. Hmm jak myslicie czy jesli sarcophytonek z 2cm zrobil sie na 5cm w ciagu 3 tygodni to duzo? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

Cladiella - 80zł. 60% ceny sklepowej.

to ona w sklepie jeszcze drozsza ? :szok , tutaj takie miekkie " szmaty "za friko akwarysci oddaja .

Sam naoddawalem z 50 szczepek jak nie wiecej , roslo to jak chwasty , czy tez do sklepu akwarystycznego nosilem za friko to mnie w koncu pognala bo nie miala gdzie tego juz 3 mac :) ... nie mowie w sesie zeby komus dopiec , ale problem u nas jest z tymi koralami miekkimi zeby je komus odsprzedac , bo nikt tego nie chce brac juz nawet za friko z tego co na forum pisza ludzie u nas ....oddaja z placzem ze im szkoda do klopa to wyrzucac , czy tez naprzyklad glony wyzsze za friko .

Ja juz nawet tych korali nie chcialbym u siebie w baniaku 3 mac czy tez tych drzewek kenia ... no moze z jedno malunkie i obcinac zeby nie przerastalo .. nie sa to brzydkie korale ale rosna jak scierwa , komu by sie chcialo je tam podcinac ;)chyba bym jednak juz ich nie chcial :)

Wiekszosc akwarystow ktora trzymala juz raz miekkie korale w swoich zbiornikach to przewaznie rezygnuje z tych korali calkowicie , zreszta wieksza czesc akwarystow z tego forum sie sama przekona ze nic w tych koralach w sumie pieknego nie ma :] poprostu "szarobure miekkie szmatlawce :D lepiej na ich konto kilka ladnych SPS i LPS`ow , jak caly baniak zarosniety tymi "krzakami" IMO

@ Thalion "PS. Hmm jak myslicie czy jesli sarcophytonek z 2cm zrobil sie na 5cm w ciagu 3 tygodni to duzo? Pozdrawiam. "

duzo , i te wszystkie miekkie scierwa tak walsnie rosna , nie nawidze tych korali .

Zeby twarde z taka predkoscia rosly to tak :D

Ps; Jakby mi ktos dzisiaj dal caly duzy baniak naprzyklad 1000 litrowy z koralami miekkimi za friko to bym nawet tej kupy nie wziol .

To sa KORALE - http://www.hausriff.ch/4534/108355.html

Ansicht.jpg

[white]Musze konczyc baniak isie do niego wybrac po szczepki , bo mi draznicie tylko oczy tymi "papiakami" :D nie spoczne dopuki moje nie bedzie tak samo wyglondalo ...otoz i to :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...otoz i to "- widzę Swirlej, że zajrzałeś do słownika. To bardzo ładnie z Twojej strony. Mam dwie sprawy: Pierwsza, to żebyś nie odstraszał mi klientów :) bo proponuję towar dobrej jakości. Nigdy, nigdzie nie pisałem, że Twoje sprzęty nie są warte ceny jakiej za nie żądasz oraz po drugie: Może Twój post bardziej by pasował do działu Korale niż do Targowisko. Wtedy i ja bym się mniej denerwował. A te 1000 litrów korali miękkich to bierz śmiało, korzystnie je sprzedasz na Nano-Reef.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

"...otoz i to "- widzę Swirlej, że zajrzałeś do słownika. To bardzo ładnie z Twojej strony. Mam dwie sprawy: Pierwsza, to żebyś nie odstraszał mi klientów :) bo proponuję towar dobrej jakości. Nigdy, nigdzie nie pisałem, że Twoje sprzęty nie są warte ceny jakiej za nie żądasz oraz po drugie: Może Twój post bardziej by pasował do działu Korale niż do Targowisko. Wtedy i ja bym się mniej denerwował. A te 1000 litrów korali miękkich to bierz śmiało, korzystnie je sprzedasz na Nano-Reef.

rs wpisz w google "otoz i to " to powiem Ci ze wuj wi jak to pisac , pisza jak chca , a slownika polskiego nie mam , w zasadzie nie potrzebuje chyba ze wlasnie na takie tego typu slowka ktore nie wiadomo jak napsiac ...ale to szczegol poczekaj bedziemy lapac sie za slowa , takze poloz sobie slownik przy kompie :D

Po zatym kto mowi ze towar masz zlyej jakosci ? co doktora obsypalo ? :D :D

Nie no spoko , rospisalem sie trroche na temat miekkich "szmat" .....sprzedawaj sobie spokojnie swoje korale , nie odradzam nikomu poprostu mowie to co mysle , dla mnie miekkie to smiecie a nie korale .

A czego sprzedajesz , moge zapytac ?

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok .. to teraz dzwigaj ta kupe sam i stresuj sie zebys nie walna byka bo Ci odrazu pojade :D cala reszta tez niech sobie odrazu slowniki przygotuje kolo kompa polozy :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak by tak kazdy wywalal te miekkie na zachodzie to w Polsce niezle by ktos koksy zbijaj przywozac te koralowce skupowane ze grosze. Tyle ze w koncu konkurencja by sie zrobila i by byly miekasy po 15 zl a tak nie jest.A dlaczego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.