Skocz do zawartości
ZenonPL

Co jecie w niedzielę na obiad?

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ostatnio coraz więcej takich tematów, więc ja również pozwolę sobie zaspokoić swoją wieloletnią ciekawość, i zapytam w kwestii kilku spraw, a mianowicie:

- co jecie w niedzielę na obiad?

- jakie macie pralki?

- jakie nosicie majty?

- czym się golicie?

- czy zdarza wam się czasem upić trochę z kubka odpieniacza?

Jeśli będzie potrzeba, zrobię ankietę. Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmm, która to już flaszka ? whistle.gif


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Ponieważ ostatnio coraz więcej takich tematów, więc ja również pozwolę sobie zaspokoić swoją wieloletnią ciekawość, i zapytam w kwestii kilku spraw, a mianowicie:

- co jecie w niedzielę na obiad?

- jakie macie pralki?

- jakie nosicie majty?

- czym się golicie?

- czy zdarza wam się czasem upić trochę z kubka odpieniacza?

Jeśli będzie potrzeba, zrobię ankietę. Dzięki! :)

plus dla Ciebie, mnie też już czasami rzuca ............... o ścianę, :)

Twoje zdrowie, Zenonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem napisac, ze telefon mam szary, ale to chyba nie tutaj ?

 


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kluski, modro kapusta i rolada

pralka na woda

maszynką

nie pija zaszyłem się

tongue.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochanka ma w poprzek, żona wszyła esperal, samochód mi się puścił... z górki, siostra ma na imię Maria...n, kot nie chce żreć resztek po karpiach koi, szyba z lewej strony mi paruje a pompka podaje za małe ciśnienie... Czy o to chodziło? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomidor :geek:

plus dla Ciebie, mnie też już czasami rzuca ............... o ścianę, :)

Twoje zdrowie, Zenonie :)

:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co - Hepatus smażony na oleju z ziemniokami (sorry Ziemniok ;) ale u nas się tak godo jak wiesz ) i sałatka z krewetek (ostatnio z boksujących).


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która u was jest godzina ? czy zawsze taka sama jak u mnie czy czasami trochę przelewa ?


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak powieje to też się tarka zacina aż się ledy przepalają w tosterze.... macie na to jakiś sposób? czy może lepiej zmienić ten telewizor na jakiś nowszy odkurzacz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

- co jecie w niedzielę na obiad?

- jakie macie pralki?

- jakie nosicie majty?

- czym się golicie?

- czy zdarza wam się czasem upić trochę z kubka odpieniacza?

niedzielny obiad z reguły na zimno:

awesome-funny-food-decoration-4.jpg

pralke mam:

versch2-735710.jpg

a majtki nosim tak:

3636688883_bfbef99ca9.jpg

gole tak:

emo-scene-hipster-shaved-my-balls-made-a-mustache.jpg

z kubka nie pije... ja się w nim kąpię:

todd_381567_1%5B670606%5D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która u was jest godzina ? czy zawsze taka sama jak u mnie czy czasami trochę przelewa ?

U nas jest po kostki :rofl:


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ankieta ?


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co palicie, ale jest dobre :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWO !!! i ogromny PLUS dla Ciebie, forum zaczyna pod upadać - teraz to przeważają tematy właśnie takiej treści za niedługo to bedzie nie forum akwarystyczne ale AGD, RTV, PSYCHOLOGICZNE , itd ... i bóg wie co jeszcze ktoś wymyśli - może tematy typu jaką kupe dzisiaj zrobiłeś (-aś) ... brak słów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

No to może zacznijcie pisać coś przydatnego i sensownego zamiast jęczeć.

Jak na razie to forum ciągnie Stani, Seb, Tester, Grzegorz Dyzma, Luft i kilku innych chłopaków.

BRAWO !!! i ogromny PLUS dla Ciebie, forum zaczyna pod upadać - teraz to przeważają tematy właśnie takiej treści za niedługo to bedzie nie forum akwarystyczne ale AGD, RTV, PSYCHOLOGICZNE , itd ... i bóg wie co jeszcze ktoś wymyśli - może tematy typu jaką kupe dzisiaj zrobiłeś (-aś) ... brak słów....

Żeby całkiem nie podupadło proponuję pisać poprawnie i zaczynać zdania z dużej litery :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

No to może zacznijcie pisać coś przydatnego i sensownego zamiast jęczeć.

Jak na razie to forum ciągnie Stani, Seb, Tester, Grzegorz Dyzma, Luft i kilku innych chłopaków.

:clap: :clap: :clap::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może zacznijcie pisać coś przydatnego i sensownego zamiast jęczeć.

Jak na razie to forum ciągnie Stani, Seb, Tester, Grzegorz Dyzma, Luft i kilku innych chłopaków.

Żeby całkiem nie podupadło proponuję pisać poprawnie i zaczynać zdania z dużej litery :harhar:

wporządku , ale po co zaczynać takie tematy ... PEACE! koniec ględzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż ja tam krytyki sie nie boje. Jest takie powiedzenie "nawet milczący głupiec uchodzić moze za mędrca" - morał taki, że warto dwa razy pomyslec zanim sie cos napisze, ale również warto dzielić sie swoimi przemysleniami i nie bac sie krytyki. Ja tam dumny jestem z offtopowych tematów: miłosnicy filmow karate, temat z papierosami. Traktuje Was tutaj jak przyjaciół i dzielę się z Wami tematami stricte morskimi jak i offtopowymi. Z wieloma z Was przyjazn z wirtualu przerodziła sie w real i bardzo szanuję sobie te relacje i kredyt zaufania jakie to srodowisko sobie daje.

ZenonPL, Twoj temat traktuję bardzo pozytywnie- mam nadzieje, ze przyniesie Wam jakies refleksje, oczywiscie pozytywne :) Sam nie marudze, tylko działam, pobudzam do aktywnosci :)

najlepsze pozdro

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze bym dodał takie pytanie w sumie pewnie nie jeden z nas sobie je zadał

zakładając skarpetki to zakładacie lewa na prawa nogę , prawa na lewa nogę czy tak jak bozia przykazała prawa na prawa lewa stoi w kacie??


45Litrów :) ciasne ale własne !! start 04.06.2010 - 4.07.2010 przesiadka na Reef Maxa :) 6.02.2011 nowe 150L w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee bez sensu to wszystko... a ja na fali takich miłych postów (poprzedników) chciałbym dla odmiany jakiś dym zrobić i kogoś poobrażać...

a co ;) kto ma za dużo ryb w baniaku i krzywo zawieszoną lampę najlepiej led?

a i najważniejsze dlaczego okrada na targowisku jakiś fraj.... którzy nie płaca mu za towar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plusik dla Zenona i wszystko jasne

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee plusik... minusa mu daj to byłbyś prawdziwym hardcorem a nie ;)

ps.

szukam moderatora z kompleksami ;)

...najchętniej z Wawy ;) celem... ;)

...wymiany wspólnych doświadczeń ;)

... oczywiście ;)

własne kieliszki mile widziane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie ..wstrząsająca piosenka świata


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.