Skocz do zawartości
Wieslaw Zabawa

żywa skałka z Fidzi i Karaibów

Rekomendowane odpowiedzi

Ale numer. A cóż tu jest do odradzania przy folii reklamowej? Wybór kolorów olbrzymi, możliwość zastosowania foli transparentnych w połączeniu z np metalicznymi, śmieszna cena, łatwość klejenia - na mokro - a gdy nam nie wyjdzie to arkusz za 4-6 zł do kosza (na to chyba każdego stać). Tym bardziej że tylnia ścian najczęściej i tak jest zastawiona cała skałą i można po prostu przykleić np pasek na górze. Oczywiście jeśli ktoś chce to można tylnią szybę nawet otynkować tynkiem silikatowym - tylko po co?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwielita - dzięki za radę, skorzystam z niej, zastanawiałem się właśnie nad folią reklamową i tłem sprzedawanym w akwarystycznym, dzięki Tobie zdecydowałem

jan f - kiedy tylko wrócę do domu to nie omieszkam napisać producenta, teraz siedzę w pracy i chcę już być przy akwa....napaliłem się, jak ktoś napisał :-) potem chętnie przeczytałbym opinię


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, folie można przykleić na zewnątrz a tło wewnątrz. Mnie osobiście bardziej podoba się tło wklejone do wnętrza, ponieważ nie widać szyby no i łatwiej do niego przyszpilić szpilką jakieś grzybki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło parę rzeczy:

Przemek - ukłony w Twoją stronę, skała rzeczywiście NIE pochodzi z Amer.Pd., pochodzi z Fidżi, wg CITES, but still, jak mawiają nasi wschodni bracia, jest piękna i kosztuje 60 zł za kg

Jan F - urządzonko nazywa się Supreme Skilter 250, prod: MG Danner Co, NY, New Jersey (o ile dokładnie pamiętam producenta), może to pomoże w wyrażeniu opinii?, kraju pochodzenia produktu jestem pewien :-) dlaczego? bo chodzi tylko pod 110V, na szczęście miałem trafo od wieży z Japan, pozdro


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do Rozwielity. Jak można łączyć folie aby uzyskać super efekt pisał ktoś na forum założonym przez Grzesia Wojtasika odnośnie jego nowego zbiornika.

Jeśli jest dobrze przyklejone nie widać szyby - można uzyskać wręcz fajną głębię.

Xenia i clavularia sama Ci wejdzie na szybę, nie trzeba nic przyszpilać.

Z odsłoniętej części szyby można usunąć glony które na pewno się pojawią - bez niebezpieczeństwa porysowania.

W razie zmiany zbiornika (np. na większy - to często następny krok mimo że teraz tego nie planujemy) czysty wymyty zbiornik można sprzedać a kaszany zasyfionej sylikonem i podziurawionej nikt Ci nie weźmie.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na RC jest lista najbardziej badziewnych zakupow morskich, sporo osob sie wypowiedzialo.

Skilter wystepuje tam bardzo czesto...

Jako cekawostke dodam ze czesto wystepuja tam pompy Rio, a w komentarzu pisza ze zmienili na MaxiJety

http://www.reefcentral.com/forums/showthread.php?s=&threadid=45179&highlight=skilter


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marx - na RC? wybacz, może byś podał link....nie każdy jest tak obeznany z tematem jak Ty, z góry dzięki, pozdro


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"I have a Skilter250 on my 18gal Nano, It works very well in skimming."

Jest i taki komentarz, czyli nie jest źle, cóż jak w życiu, jeden twierdzi, że lepszy jest Opel, inny, że Fiat, ale dzięki za link.


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supreme Skilter 250 nie należy do rodzaju odpieniaczy w/w przeze mnie. ideą pracy przypomina mi Biostar Flotora AM. cenowo, Skilter (~35$) ma jednak przewagę na produktem AM(~100$) :Dozingoff

a czy możesz napisać jakie pompy mają w tym sklepie, bo witryna www, to kaszanka; na mail'e też nie odpisują a telefon nie działa :con chodzi mi o pompy ciśnieniowe i cyrkulacyjne, magnetyczne, np., jak IWAKI albo GRI Gorman'a. jeśli możesz podaj też ceny - mogą byc orientacyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do jana f. - wiesz, wydaje mi się, że oni jeszcze nie mają witryny internetowej, będę tam dziś po południu więc podam telefon, dzięki za odpowiedź


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martinnew, po ilosci komentarzy jednoznacznie widac co i jak

ale jak chcesz to kupuj, to twoje pieniadze

ja tez kupilem weipro, i mysle ze to podobna jakosc, jakos dziala...


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janie - dziwne bo firma nazywa się właśnie aquarius, adres się zgadza, więc i telefon powinien :-) właściciel pracuje zazwyczaj do około 18 (choć raz, pamiętam, został na całą noc :-) na wszelki-wielki zapytam o telefon, bo codziennie jestem świadkiem jak go odbiera

PS no zadzwoniłem właśnie w tej chwili...odebrał, zatem numer jest aktualny, pozdrawiam, mam nadzieję, że się dodzwonisz


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zadzwoniłem i się dodzwoniłem :) dowiedziałem się, że pompy magnetyczne niedługo już będą w sprzedaży, a być może nawet - co bardzo cieszy - będą na 230V :) ceny takie jak w USA + 50% :) no, i co równie ważne, oprócz cichej, nie robiącej za grzejnik pompy IWAKI (niezanurzalnej), cyrkulującej wodę, będzie mogła ona stanowić napęd skimmer'a z rodzaju 'High Speed Aeration Skimmers' :) :) pompka + trochę plastiku + wtryskiwacz z fontanny i bez żadnych 'igiełek' będzie można 'bić pianę' 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !Czy kots z was hodowal kiedys Ostracion cubicus ?Ktore koralowce je i czym wogole sie zywi w naturze?Wobec jakich rybek jest agresywna ?Za kazde inf bede wdzieczna.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.