Skocz do zawartości
Olo

Kultura zarodowa Brachionus

Rekomendowane odpowiedzi

Byłbym wielce dźwięczny, gdyby ktoś zechciał podzielić się porcją zarodową Brachionusa i glonów dlań.

Thank you from the mountain;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olo mamy cos takiego (brachionus) kupione w aquariusie jakis czas temu. Mozna wiedziec po co ci to :D, tak tylko celem unikniecia niepotrzebnych wydatkow i nakladu pracy. Jedynym sensownym zastosowaniem jest odchow narybku. Fito nie mam, jechalismy na drozdzach ze sie tak wyraze.

Pzdr


BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę chciał wykarmić Amphiprion ephippus (o ile coś jajec nie zeżre, piorun nie strzeli etc...)

Hodować zaniarowuję w plankton reaktorze AquaMedic (wystarczyłyby flaszki pet z napowietrzaniem, ale akurat mnie się trafiło...)

@tdew, jak jest z żywotnością aquariusowego brachionusa? (bo dochodziły mnie słuchy że cienka) No i czy masz jaja, czy żywą kulture?

No i czy dałbyś np radę to jakoś podesłać do na górę mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cysty, gdy nie ma potrzeby nie widze sensu tego hodowac. Jesli masz juz zlozona ikre to po ptakach. Nie masz zadnych szans odpalic hodowli i doprowadzic jej do takiego stanu bys mogl wykarmic narybek. Tego trzeba kilka litrow dziennie, od cyst do osiagniecia takiego poziomu hodowli trzeba lekko liczac z miesiac czasu.

W kwestii zywotnosci to nie wiem, dalem sobie z tym spokoj po okresie mniej wiecej 2 miesiecy. Podobno zwykle hodowla zanika po okolo 6 jesli jest karmiona drozdzami. Fito nie probowalem.

Co do wysylki, to nie tylko moje wiec musze sie skonsultowac z reszta wlascicieli :D. Ale to juz na priva, jesli bedziesz dalej widzial sens.

Pzdr


BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.