Skocz do zawartości
ozim

Afganistan

Rekomendowane odpowiedzi

Sens jest taki że obecne wojny to generalnie jest wilki biznes a nie zbawianie świata. Broń jądrowa nie jest popolularna. Uzyjesz to wybory masz przegrane. Wiec wynajdujesz jakiś pretekst i pompujesz publiczną kasę w zakupy u zaprzyjaźnionego producenta konwencjonalnej broni.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co sie tam pchają,amerykanie nie dali rady ,ruscy nie dali rady ,a polacy dadzą radę

bedą wycinac naszych stopniowo tyle z tego bedzie

szkoda chłopaków

Myślisz że lepszy będzie żołnierz przed wyjazdem do afganistanu czy po powrocie ?

Nie każdy ma zwyczaj kulić ogon ale w PL już nie trudno takich szukać.

Każdy płaci na wojsko - chciałbym żyć w państwie bezpiecznym wiedząc że mnie muzułmanin nie wyrżnie i mojej rodziny.

Żołnierz musi być maszyną do zabijania musi to lubić a nie chłoptasiem który na wojnie się popłacze , misja ta jest bardzo dobrym miejscem do przyuczenia i jest z tego pożytek.

Dlatego właśnie jest armia zawodowa żeby wyselekcjonowani tam byli.

Obejrzyj sobie demony wojny i przypomnij sobie radka pazure.

Chciałbyś żeby taki pacyfista który boi się krwi był żołnierzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jeśli wojnę prowadzimy po to żeby wyszkolić żołnierzy to najlepiej będzie jeśli zrobimy wjazd na Białoruś i zrobimy mobilizację. Wyszkolenie setek tysięcy żołnierzy gwarantowane.

Talibowie są takimi muzułmaninami jak hitlerowcy z gestapo chrześcijanami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka mobilizacje? Byłeś kiedyś na Białorusi?

To państwo suwerenne.Sporo złego się o nich mówi podobnie było z marszem niepodległości ja byłem a telewizja mówiła o 180 stopni inaczej... a na ekranach tylko krew dresiarzy zamiast pokazać prawdziwy marsz.

Mają swoje państwo i niech je mają unia już by chciała umoczyć w nim ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

No mówisz o szkoleniu żołnierzy. Najlepiej zrobić jakąś większą wojnę z kimkolwiek i wyszkolić na niej żołnierzy. Tylko po co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nic z tego nie rozumiem co piszesz, najpierw że najlepiej a później że po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.