Skocz do zawartości
janusz-pśl

Sklepy na PODKARPACIU

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może doświadczenia ze sklepami na terenie morskiej czarnej dziury na mapie Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jest w tym prawdy ale ponoć coś w rzeszowie jest musisz w tamtym kierunku zadać pytanie potem masz tarnów nowy sącz kraków zabrze chyba że na północ w stronę warszawy


REAKTYWACJA z 120 na 250L 28.04.2010

w przyszłości 170x70x60

250L , 4x39w 2x24w , sump 100L , 29kg LR, 18kg LS , odpieniacz Wave Beast 1200 po przeróbce na ala deltec , Pompa Obiegowa NEW - JET 3000l/h , Cyrkulacja 2 x 5000L/h 1 x 12000L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów straszna bieda. Tylko w Iguanie na Okulickiego cos czasem jest. Patrz raczej w strone Tarnowa i Krakowa, tam więcej i taniej no i zobacz na podforaku, a czego konkretnie szukasz?


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W iguanie trzeba trafić no dobrego sprzedawcę. Raz trafiłem na cwaniaczkowatego blondynka, co wymyślał sobie ceny z sufitu ( sporo wyższe niż wcześniej jego szef podał telefonicznie). Poza tym wiedza tego sprzedawcy to tragedia. Drugi raz tam trafiłem na wysokiego bruneta i od razu inny świat. Ceny niższe i poza tym gościu promieniował wiedzą. Jeżeli chodzi o towar to raczej kiepściutko. Trzeba trafić zaraz po dostawie bo głodna brać morska z podkarpacia niecierpliwie czeka na fajny towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny sklep to NIKA w nowym świecie. Dopiero zaczynają z morszczyzną. Na razie trochę prostych rybek, bezkręgowców i skałki. Zawsze miła obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny sklep to NIKA w nowym świecie. Dopiero zaczynają z morszczyzną. Na razie trochę prostych rybek, bezkręgowców i skałki. Zawsze miła obsługa.

To chyba dobrze akurat trafiłeś, akurat o akwarystyce to tam mało wiedza a o morszczyźnie to kompletne dno, rybki nazywają po swojemu a krabom malują muszelki markerem w uśmieszki. Dobry sklep jak chcesz chomika kupic, nie wspominajac o cenach ktore sa z kosmosu.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ddobrze, że nie widziałem tych namalowanych uśmieszków a jeżeli chodzi o ceny to np. za ukwiała Stichodactyla helianthus wielkości pięści po wypompowaniu 140pln to chyba niezbyt drogo.

To chyba dobrze akurat trafiłeś, akurat o akwarystyce to tam mało wiedza a o morszczyźnie to kompletne dno, rybki nazywają po swojemu a krabom malują muszelki markerem w uśmieszki. Dobry sklep jak chcesz chomika kupic, nie wspominajac o cenach ktore sa z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ceny w Rzeszowie oprócz tego, że pochodzą z Pewexu to najbardziej drażni mnie to, że wszystkiego trzeba się dopytywać sprzedawców. nigdzie na akwariach nie ma opisów co jest i za ile. Może dla różnych klientów są różne ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz.. jest jak jest w Rzeszowie.

Faktycznie Szefowie Iguany staraja się, znaja raczej na temacie, sa konkretni.. Co do realizacji zamwień też raczej się wywiązują... Z zywym towarem bywa róznie, bywało że padały ryby ale straty w tym interesie bywają. Natomiast sprzedawcy porażka.. Nie znają się i nie chce im się.. Mysle, że najlepiej od razu rozmawiac z Wojtkiem czy Michałem.

A co do NIka-ZOO to zapomnij raczej o zakupach. Szefowa jest doświadczoną akwarystką, ale słodkowodną.. a personel nic nie wie na temat morszczyzny.. Nie wiem jak teraz, ale ten baniaczek, który tam był to zapuszczony że masakra.

Jest jeszcze Aquatika, ale to sklep ze sprzętem do morszczyzny - życiem morskim nie handlują.


160l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o sklepie akwarystycznym mieszczącym sie w tesco??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny masakra + wybór żaden = AP (armagedon podkarpacki)

A co sądzicie o sklepie akwarystycznym mieszczącym sie w tesco??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!! Rzeszów się rozkręca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio kupiłem kilka rybek w IGUANIE I NICE i jestem bardzo zadowolony. Rybki zaraz po wpuszczeniu zaczęły jeść wszystko co im wrzuciłem. Czyżby i podkarpacie zaczęło podnosić się z kolan. Podkarpacie może nie ale Rzeszów na pewno. Przydało by się jeszcze, żeby ceny w tych sklepach znormalniały i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Aquatika, ale to sklep ze sprzętem do morszczyzny - życiem morskim nie handlują.

No właśnie, tak patrze po stronach Aquatiki i widzę, że mają żywy kamień(nie wiem, czy w Rzeszowie też go oferują). Gdyby ktoś odwiedził ten sklep, proszę o info czy mają LR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nika-zoo a dokładniej w millenium hall dostaniecie wszystko poczynająć od szkła sprzętu i preparatów kończąc na skale i zwierzakach. Realizowane są również zamówienia indywidualne,(przy odbiorze prosto z dostawy taniej).


4715_4728.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nika-zoo a dokładniej w millenium hall dostaniecie wszystko poczynająć od szkła sprzętu i preparatów kończąc na skale i zwierzakach. Realizowane są również zamówienia indywidualne,(przy odbiorze prosto z dostawy taniej).

Właśnie tam widziałem te biedne bojowniki :( Nie jestem pewien czy żywe rzeczy brać od nich... o skałe pewnie się pokuszę, ale zwierzaki raczej sobie daruje...

Edytowane przez Kruczek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij i zobacz,dużo się zmieniło :)

A co do skałki to lepiej się pospiesz :)

Bo była po 35zł/kg a ma podrożeć.....


4715_4728.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij i zobacz,dużo się zmieniło :)

A co do skałki to lepiej się pospiesz :)

Bo była po 35zł/kg a ma podrożeć.....

No tak, tyle, że jeszcze nie zamontowałem filtra RO+DI tak więc nie mam wody, a bez wody żywej skały nie ma po co kupowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koncie mam parę zbiorników zrobionych na kranówce :D I dobrze wszystko działa.

Troche dłużej dojżewały <_< ale działają wyśmienicie :D


4715_4728.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwiedziłem dzisiaj ten sklep i kupiłem kilka fajnych "rodzynków" do akwa morskiego - polecam ten sklep

W nika-zoo a dokładniej w millenium hall dostaniecie wszystko poczynająć od szkła sprzętu i preparatów kończąc na skale i zwierzakach. Realizowane są również zamówienia indywidualne,(przy odbiorze prosto z dostawy taniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny wielki zawód w iguanie. przez telefon dzień wcześniej to co potrzebuję jest a jak następnego dnia jadę 100km to też jest ale drożej i nie da się wyłowić. Strata czasu i kasy. Poza tym zachowanie obsługi w sklepie jak w SPOŁEM za komuny. Ostatni raz byłem w tym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stalowej woli Tomek Zawół rozkręca morszczyzne polecam sklep aquaanet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem ostatnio nike w milenium hall i leopardusa w galerii rzeszów. W nice mieli trochę korali i ryb - ceny niskie.

Natomiast w leopardusie sporo rybek i mało korali. To co chciałem kupić to wszystko strasznie drogie a to co mi nie leżało to ceny bardzo niskie. Jak pech to pech.

Zwierzaki z obu sklepów wypływane i wszystko jedzące.

Edytowane przez janusz-pśl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.