Skocz do zawartości
SkoczekPL

Targowisko - mała zmiana

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie o to mi chodzi jak nie spełnisz wymogów to nic i z ogłoszenia


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak samo jak rekin1 wydaje mi się że opcja zatwierdzanie ogłoszeń jest bez potrzebna i faworyzuje pewna grupę ludzi. Wydaje mi się że można sporządzić formularz i sprawa będzie załatwiona.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej to Skoczek się pewnie zaraz wypowie ale faktycznie można by było wstawić formularz taki jak np. na allegro

Temat

opis

foto real

cena

koszty wysyłki

Odbiór osobisty tak / nie

foto

Ale jak wpiszemy cokolwiek to tez ogłoszenie przejdzie :( i tak czy siak będziemy musieli sprawdzać każde ogłoszenia :(, a z nową opcją każde ogłoszenie będzie regulaminowe i zobaczycie że wszyscy z czasem będą zadowoleni.

powinno być jeszcze " z jakiego miasta " a nie na profilu śląskie albo małopolskai ta opcja przy zakładaniu konta powinna być obowiazkowa


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mając 45 lat kojarzy mi się ten pomysł tylko z jednym cenzurą czy jest zdjęcie czy nie to powina byż decyzja sprzedającego nie wstawia zdjęcia więc ma małe szanse na sprzedaż a moze nawed całkowity brak zainteresowania


4292_4302.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

mając 45 lat kojarzy mi się ten pomysł tylko z jednym cenzurą czy jest zdjęcie czy nie to powina byż decyzja sprzedającego nie wstawia zdjęcia więc ma małe szanse na sprzedaż a moze nawed całkowity brak zainteresowania

Czy ja wiem. Na irlandzkim forum nie ma żadnego regulaminu na targowisku. I jest masakra.

Wchodzi facet i pisze sprzedam odpieniacz... ktoś pyta jaki... odp: Deltec APF600... ktoś pyta jaka cena... koleś odpowiada... ktoś prosi o wstawienie zdjęcia...

I tak w 9 przypadkach na 10.

To naprawdę irytujące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadność wklejania zdjęć jest całkowicie poza dyskusją.

Każde ogłoszenie bez fotek skutkuje lawiną postów "wstaw zdjęcie". Do tego dochodzi ustalanie, czy wysłany używany odpieniacz był pęknięty jeszcze przed wysyłką, czy może kurier uszkodził, a szczepki miały być większe niż przyszły itp. W regulaminie jest konkret - chcesz dać ogłoszenie, to wstawiasz fotę, nie ma zdjęcia-nie ma ogłoszenia.

Równie dobrze konieczność logowania się do pisania na targowisku można podciągnąć pod cenzurę.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech będie jeśli regulamin tak mówi to proste nie ma zdjęcia niema ogłoszenia a ludzie z forum niech nie raguje na takie ogłoszenie a merator usówa je ale nie twórzmy takiej formy jak została zaproponowana w pierwszym poście.


4292_4302.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał to ja zadam inne pytanie czy nie będzie małej niesprawiedliwości, gdy pojawi się towar tani, rzadko spotykany w super cenie to moderator będzie uprzywilejowany w zakupie ???

Gdyż to on badzie miał prawo pierwokupu :)

żeby było jasne nie posądzam nikogo ale sami wiecie jakie jest życie :)

Marek, rozumiem pytanie i rozumiem obawy i świetny pomysł - założę z modami biznesik :harhar:

A na poważnie no to będzie to przecież widoczne że nagle modek czy adminek sprzedają na masę jakieś rzeczy. Znacie nas już chyba długo.... i zapewniam że takiego czegoś nie będzie miejsca.

Sylweq - :clap: ubiegasz mnie, formularz z wymaganymi polami jest już w opracowaniu. Jak go ukończę to zobaczymy jak z nim wyjdzie. Boje się tylko tego że ......wszystko można obejść. Ale na pewno go zastosujemy.

Pamiętajcie - stałe są tylko zmiany.... jak coś nie wypali to wrócimy do poprzedniego rozwiązania i będziemy szukali dalej dobrego rozwiązania.

Ave :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, rozumiem pytanie i rozumiem obawy i świetny pomysł - założę z modami biznesik :harhar:

A na poważnie no to będzie to przecież widoczne że nagle modek czy adminek sprzedają na masę jakieś rzeczy.

Rafał chyba się nie zrozumieliśmy :)

moje obawy nie są związane z tym, że mod czy admin będzie pośredniczył w handlu żywym towarem ( jak to ładnie zabrzmiało :D )

Tylko o to, że będzie miał możliwość wyłapaniu towaru na własne potrzeby :)

Ale skoro podjąłeś decyzje o takiej formie akceptacji wątków to zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :)

Zobaczysz, że z czasem potwierdzą się moje obawy.


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Marek będę też Ci dawał cynka ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak od razu.... Teraz moje obawy zniknęły :thumbsup:

p.s dodam sobie ten wątek do ulubionych żebyś się później nie wyparł :p:D


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie kolejne :) a nie można potraktować tego z automatu ....jakiś skrypt: brak zdjęcia, ceny = brak możliwości wstawienia ogłoszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan sPRYTny potwierdził te obawy :thumbdown: . Jak będzie formularz to moje obawy też znikną.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ArT, dziękujemy za oddanie głosu.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan sPRYTny potwierdził te obawy :thumbdown: .

Co masz na myśli?

Jestem na WOŚP i siedzę na telefonie, guzik usuń mam bardzo mały. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do pierwszeństwa zakupu temat raczej nie do ominięcia, faktycznie będziemy wiedzieli o tym pierwsi ale to oznacza że nie będę mógł już nic kupić na targowisku?

Ja widzę to tak: klepnę ogłoszenie i wstawiam posta priv bo co nie będzie mi wolno?

O ten fragment mi chodzi. Dokładnie zapoznając się pewną historią zakupienia przez pana sPRYTnego pewnej domeny śmiem twierdzić że może on przeprowadzić taki zakup :lol:. Nikogo nie mam zamiaru tym postem oczerniać. Przecież mogę się też mylić to rzecz ludzka. Wolę weryfikacje w postaci Formularza a nie Moda %29.gif.

W sprawie Twoje odpowiedzi, a dokładnie domeny wysłałem Ci PW by nie robić tu dodatkowego off-topic bo trochę mi się ona nie podoba. Z jaką Ty historia się zapoznałeś jak nic na ten temat nie wiesz chyba że Ci to powiedział Dyrektor ds. Reklamowy (pewnej firmy) bo jeśli z forum to powodzenia. :)

sPRYTny


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze się nie zmieniły zasady a już mamy podejrzenia i wymianę zdań- właśnie mi o to chodzi.A co to dopiero będzie jak się trafi jakiś fajny towar ?


4292_4302.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze się nie zmieniły zasady a już mamy podejrzenia i wymianę zdań- właśnie mi o to chodzi.

Dziękujemy za zabranie głosu.

Zmiany już są wprowadzone.

Modkowie pamiętajcie 50% dla mnie :harhar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co była ta dyskusja jak i tak wszystko zostało wprowadzone trzeba było zablokować wypowiedzi i postawić wszystkich przed faktem dokonanym :thumbdown: kończę na tym bezsens dyskusji


4292_4302.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś pierwszego posta ? Po co toczysz pianę ?

Napisałem że wieczorem ? Napisałem

Jest wieczór ? Jest..

No to o czym ty piszesz ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kadm-pl, widać że nie czytasz ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie pierwszy post. :)

Edit: Skoczek był pierwszy i odpowiedział Ci podobnie na Twoje pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dobre jest, w koncu bede mogl chyba cos wystawic i jak sie pojawi to znaczy ze gitarrrra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy w praniu ,jak to bedzie działało ,ja to sie nie będę wypowiadał w tej kwesti jak będę coś kupował i sprzedawał to wtedy moge podyskutować ,a po co teraz sie ścierać B)


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

SkoczekPL plusik dla Ciebie że wprowadzasz porządek.

sPRYTny też +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ktoś będzie edytował/aktualizował swój stary post w targowisku to też za każdym razem tą czynność będzie akceptował mod? Czy jak ktoś będzie chciał coś dopisać w danym założonym już temacie targowiska to też będzie czekał na akceptację?


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.