Skocz do zawartości
Gość ATARI

czy to skała?

Rekomendowane odpowiedzi

ooo nie wyglada na skałę koralowa. Wygląda na mocno ubita i ciężką, a najbardziej ta struktura "nalewowa" nie pasuje.

patrze i patrze - zrob zdjecie od przodu, bo pokazałeś spód skały. Dla utwierdzenia w przekonaniu.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta struktura "nalewowa" to zapewne martwy twardziel jakiś... posiada mini otworki na tej powierzchni ?

Edit: z tego co widzę to tak... więc jakiś martwy koral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo widać, ale mnie to bardziej przypomina nacieki kalcytowe wyrwane z jakiejś jaskini...


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ATARI

ale czy da sie wykorzystać pod żywą skałę czy dać se spokój??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w sklepie LR i tez mial podobna "strukture nalewowa". U mnie jest w akwa i wszystko jest ok


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słabo widać, ale mnie to bardziej przypomina nacieki kalcytowe wyrwane z jakiejś jaskini...

Czasami takie nacieki nie są tylko "nalane", bez tych dziurek ?

Pytanie do autora tematu... Czy ta struktura ma dziurki położone jedna obok drugiej (sitko). Jeśli tak to stawiam na martwego Twardziela... Idąc dalej tym tropem skała może mieć odpowiednią porowatość, lecz wszystko jest zakryte i można by było spróbować to odłupać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ATARI

właściwie to nie ma dziurek jedna obok drugiej,też mi to wygląda na martwy koral ,chociaż te skałki nie są zbyt lekkie ale ciężkie też nie .sam niewiem z tąd ten post.musze chyba fotke trzasnąć z bliska to może sie koledzy wypowiecie wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.