Skocz do zawartości
malyyniak

Sterownik akwarystyczny Reef Angel

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przegladalem ostatnio internet szukajac informacji na temat platformy ARDUINO, ktora daje praktycznie nieograniczone mozliwosci w projektowaniu i budowaniu wszelkiego rodzaju sterownikow za relatywnie niska cene, w celu zbudowania sterownika do mojego akwarium.

W kazdym razie natknalem sie na mase juz gotowych projektow i pomyslow ale moja uwage najbardziej zwrocil wlasnie ten : http://www.reefangel.com/Default.aspx

Wydaje mi sie ze za ta cene nie mozna dostac wiecej, moze ktos juz mial doswiadczenie z tym urzadzeniem i moze sie podzielic? Bo ja juz postanowilem - byle do wyplaty i skladam zamowienie, osobiscie biore podstawowy zestaw rozszerzony o modul wifi, ktory pozwoli mi na kontrole takze z mojego telefonu, plus nieograniczone mozliwosci rozbudowy lacznie ze sterownikiem LED.


Juwel Trigon 190l + sump 45l LR-35kg, LS-18kg, cyrkulacja 6000 l/h, pompa 2800 l/h, skimmer V2 800, oswietlenie T5 (2 x Arcadia 14000k, 2 x Red Sea Max aktynika/10000k) + T8 Moon Light zalozone 29-01-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego (mega8) Nie lepiej od Wojtka brać ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqo nie sugeruj sie prockiem bo w tym ustrojstwie drzemie moc :D nie zapominaj ze wprawny programer w asemblerze wsadzi w m8 wiecej niz nam sie uda bascomem upchac w m32 :):):) sam pomysl - fajny. Cena juz mniej :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ostatnio też rozglądałem się za sterownikiem do akwarium i trafiłem na ten produkt, pomysł faktycznie jest ciekawy.

Niestety koszt tego zestawu, gdy jeszcze doda się do tego wszystkie koszty sprowadzenia (przesyłka, cło,podatek) staje się mocno wysoki.

Moim faworytem w tym zakresie byłby reefkeeper lite z modułem sieciowym (jak na moje potrzeby) ale właśnie kwestia kosztu skłania mnie ku ARM'owi od muftiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.