Skocz do zawartości
funior

nowa hurtownia morszczyzny w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

...albo "na paragon" :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rosiczka :

Tak nie sprzedają w detalu(trzeba mieć działalność gospodarczą związaną z branżą zoo) a do cen trzeba oczywiscie doliczyć nasz kochany podatek VAT :)

A jak mam działalność (zaraz pójdę do urzędu i sobie wpisze w pkd co trzeba) to sprzedają na sztuki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu odwiedzilem ta hurtownie. Faktycznie ogromny wybor i ceny bardzo niskie. Blazenki po 25 zl plus Vat. Wlasciel bardzo mily mowi po polsku. Maja sliczne akwarium z dwoma gatunkami konikow hodowlanych. Wlasciel jest bardzo uprzejmy i goscinny. Oprowadzil mnie po wszystkich akawriach w hurtowni. Jesli ktos ma mozliwosc kupna u nich to polecam.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do cen trzeba doliczyć 3%  VAT

Wystarczy prowadzić działalność gospodarczą, jakąkolwiek nawet hodowanie bratków potrzebne jest ksero Nipu i wpisu z działalności gospodarczej

Jeżeli ktoś będzie miał problem z zakupem chętnie w miarę możliwości pomogę za drobna opłata bardzo lubię Dębowe Mocne :) :)

PS I polecam odwiedzać tą hurtownię w dniu dostaw ponieważ ja byłem dzisiaj a wczoraj była dostawa i połowe już nie było albo były zarezerwowane i zapłacone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Siatkarz za informacje, to hurtownia stoi dla mnie otworem :)

jeśli idzie o VAT to będzie 7% lub 22%, zapytam znajomej co pracuje w sklepie zoologicznym jaki są stawki VAT na zwierzaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pablito :

teq na zwierzaki mozliwe ze jest VAT 7% lub 22% ale na LR jest 3% :)

właśnie czytam przepisy o VAT i proszę punkt 8:

Zwierzęta żywe i produkty pochodzenia zwierzęcego - z wyłączeniem:

1) wełny (sierści) pranej i włosia surowego pogarbarskiego oraz preparowanego

2) sierści zwierzęcej cienkiej lub grubej, niezgrzeblonej i nieczesanej

pozostałej

3) zwierząt żywych pozostałych, z zastrzeżeniem

pozycji 9,

4) skór surowych świńskich półgarbowanych oraz poubojowych i

zakonserwowanych dla przemysłu garbarskiego,

5) spermacetu

chyba też będzie 3%, nie powiem aby mnie smuciło że się myliłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat:

--------------------------------

siatkarz5

Mam ich ostatnia ofertę handlową jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyślę

PS w końcu jest sklep na miarę krakowa

---------------------------------

----mógłbyś przesłać ofertę??

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prozbe. Czy jest ktos z krakowa, kto ma dostep do hurtowni i pomogl by mi w zakupach? Oczywiccie na browar moze liczyc:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funior z tego co wiem to mają nową dostawę w czwartek(wybieram się właśnie do nich w ten dzień) i masz już ta ofertę?

Co do pomocy w zakupie to w miarę możliwości pomogę info na priwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siatkarz ja myślalem ze ty masz jak pisaleś kilka postów wczesniej

cytuje: "Miałem okazje odwiedzić ta hurtownie. Jestem pod wielkim wrażeniem. Widziałem już wiele sklepów i hurtowni ale ta niesamowita o ilość i różnorodność towaru jest ukojeniem dla każdego morszczaka. Jak będziecie w Krakowie to zamiast zwiedzać oceanarium wybierzcie się tam. Sam ostatnio siedziałem ponad dwie godziny zaczarowany konikami.

Prowadzi ją dwoje francuzów jeden mówi w miarę poprawnie, sądzę że to filia firmy Francuskiej

I najważniejsze ceny sądzę że są w stanie zamieszać na polskim rynku nie spotkałem jeszcze nigdzie skały takiej jakości po 28 zł czy Amphiprion Ocellaris 25 zł

,

Mam ich ostatnia ofertę handlową jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyślę

PS w końcu jest sklep na miarę krakowa

chyba małe nieporozumienie ...coz zdaza sie :)

wiec jak bys mial mozliwosc zalatwienia oferty to daj znac .....i napisz jak wrazenia z wizyty czwartkowej:):):):D:)

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatkarz ale jaki jest adres tej hurtowni slyszalem juz o niej 3 miesiace temu a adresu nadalnie znam:)

Bardzo prosze o podanie

Dany


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę na adi.zalewski@wp.pl

a może uda nam się jakoś (pośrednio lub bezpośrednio) załtawić jakoś tańsze korale albo rybki? gdybyśmy się złożyli byłoby to całkiem realne, w weekend wyślę im e-maila z tym pytankiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda sprzedawali detalicznie. Towar dosptepny bedzie na ich stronach; www.nowa-reef.com

Maja tez nowy zbiornik ktory ma ponad 3000 litrow.

Bardzo ladny. Wlasciciel faktycnie bardzo mily. Polecam ta firme.

Rybak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale pewnei w detalu bedzie juz drozej, bo faktycznie inaczej to sklepy by im sie buntowaly


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale jeżeli przyjdziesz do nich z papierami, to zakupisz na firme zajmujacą się art. zoo po cenie hurtowej. Było już kilka osób, które oferowały pomoc w tej kwestii. Myslę, że sam byłbym w stanie cos takiego załatwić

Mam pytanko do osób, które już tam były? Czy maja tam też sprzęt? A jeśli tak to w jakich cenach sprzedają? :)


prawie 1000l... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdo podobnie tak bedzie troche drozej. Ale tez maja taki wybor ze szok. Z tego co wiem to tez handuja z sprzetem. Cen nie mam.

Zobaczymy jak to bedzie wygladac

Rybak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.