Skocz do zawartości
kpw

Trojkatny komin...

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie przeprowadzki :(

w nowym lokum mam super miejsce na baniak, podciagnalem sobie nawet wode i kanalize :)

baniaczek 60x60x160 z trojkatnym kominem ... i teraz pytanie 1 czy 2 szt na takie duze akwa? Jakies gotowe rozwiazanie (wymiary) na taki komin...


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KPW , ale trojkatny , znaczy masz na mysli po skosie w rogu tak?

Ja bym u Ciebie proponowal dwa takie "trojkatne" po skosie w rogach , otwory w dnie 45mm - do srubunkow 32 mm .

Wysokosc komina(szyby) 55cm , szerokosc 23cm .

Takie u nas firma klepie juz od lat kominy.

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o trojkaty w rogach ... do 32ek az 45cm otwory?


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , bo srubunek jest wiekszy a w srodek srubunku wchodzi dopiero rurka 32 mm :(

KPW , czy to bedzie pospawana rama , czy tez wykonazc szafke z belek ?( chodzi o rozmieszczenie otworu w dnei zeby bylo latwiej pozniej to wsyzstko polonczyc ):)

Aparat mi fikna :] porobilbym Ci fotki to by Ci troche przyblizylo ...czekaj moze mi sie uda kamerka narobic jakos kilka fotek .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo by milo bo szkoda takie akwa beszczescic niemodnymi i niepraktycznymi kwadratowymi kominami :(

Rama bedzie pospawana z aluminiowych profili o przekroju kwadratu ... tak chyba bedzie najwygodniej ...


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otowr w dnie tak jak mowie 45 mm (srubunek do rury 32 mm)

Odnosnie spawania aluminium to raczej bym nie spawal , sa specjalne zalczki tworzywo ktorego mlotem pneumatycznym nie rozwalisz, kosztuja pare groszy w niemczech .. mam zamiar na takei aluminiowe profile plus te zlaczki polanczyc stelarz pietrowy na dole u siebie planuje rozmnazanie korali .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka odleglosc od scianki?

Ja w niemczech widzialem autostrady :(

... a sa takie zlaczki w Polsce??


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem , nie powiem Ci :( ale sa z zaiwaniscie mocnego tworzywa nie dorozwalenia :)

Poszukam za moment linka , pokaze Ci jakie duze na tym baniaki stawiaja .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozmienialo sie tam troche na tej stronce heh , ale zobacz chociaz ta fotke .

Po kilka metrow baniaki na tym stawiaja , bez obaw zreszta .

Wyzej tam na fotce masz podane ceny w euro , ale to katalog :( oczywiscie mam stronke gdzie takie zlaczki kosztuja o wiele taniej .

867b.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce tego nie dostane :( pospawam i tyle ...

bedzie taniej.


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede robil tam ktoregos pieknego dnai zamowienie , to moge zamowic jak masz zyczenie :(

Sucha skale maja ladna dekoratywna .. , takze na bank bede tam zamawial za jakis czas .

A spawanie bedzie taniej waidomo , ale to trzeba by pospawac specjalna ektroda do aluminium ..zanies do fachury to pospawa napewno dobrze ( ja bym sie sam nei odwazyl spawac aluminum;)

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego fahofca ze mucha nie siada ...


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) no to sie nie zastanawiaj , pospawaj ladnie , baniaczek masz super jesli chodzi o wymiary , kompa zlozyles zaiwanistego , heh reke Ci podaje i chyle czola w Twoja strone :(

WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.