Skocz do zawartości
sPRYTny

BURNIN' SNOW - SNOWBOARD - Szczyrk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

11 lutego 2012 roku za sprawą imprezy BURNIN' SNOW w Szczyrku zrobi się naprawdę gorąco. Na specjalnie przygotowanej skoczni najlepsi polscy snowboardziści i zaproszeni goście z całej Europy rywalizować będą w widowiskowych zawodach big air. Będzie to pierwsza w historii polskiego snowboardu impreza o statusie 3 gwiazdek rankingu TTR (Ticket To Ride). Dla startujących oznacza to możliwość zdobywania punktów w rywalizacji o tytuł najlepszego snowboardzisty na świecie, a dla publiczności zgromadzonej na stoku Skrzyczne w Szczyrku jest gwarancją rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie.

Wybiera się ktoś z Was na ta imprezę?

Więcej informacji na stronach:

http://burninsnow.pl/big-air

http://www.snowgirl....w-szczyrku.html

Całą imprezę będę transmitował LIVE na stronie: www.live.sprytny.com

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A normalnie kazdy będzie mógł spróbować?? ja bym z chęcią chciał sie sprawdzic:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A załatwisz wejściówki bo mnie sponsorzy nie lubią, głównie aDECHAde.com hehe :D

i impra zwie się BURNIN' SNOW

373458_347237415304979_1658944812_n.jpg

Zapraszamy na największe polskie zawody snowboardowe (3*TTR) i freeski ! ! !

Wystąpią: UFFIE, KAMP!, FUTURE FOLK oraz HOT CHIP ze specjalnym didżej setem by Alexis Taylor & Felix Martin.

///

11 lutego 2012 roku za sprawą imprezy BURNIN' SNOW w Szczyrku zrobi się naprawdę gorąco. Na specjalnie przygotowanej skoczni najlepsi polscy snowboardziści i freeskierzy oraz zaproszeni goście z całej Europy rywalizować będą w widowiskowych zawodach big air. To pierwsza w historii polskiego snowboardu impreza o statusie 3 gwiazdek rankingu TTR (Ticket To Ride).

///

BURNIN' SNOW to także wydarzenie muzyczne, którego z pewnością nie wolno przegapić. Zebraną w Szczyrku publiczność zenergetyzuje wokalistka i raperka Uffie, oraz brytyjski electro-pop band - Hot Chip. Wśród wykonawców nie zabraknie również przedstawicieli rodzimej sceny muzycznej. Na scenie pojawi się znany z Burn Selektor Festiwal zespół KAMP! Oraz jednen z najlepszych polskich narciarzy freestyle'owych Staszek Karpiel - Bułecka z zespołem Future Folk.

Sobotnie koncerty odbywać się będą na świeżym powietrzu tuż pod skocznią. Before i after party obywają się w namiocie, który zbudujemy na parkingu przy hotelu Meta.

///

PROGRAM:

Piątek (10.02.2012)

17.00 - Kwalifikacje

20.00 - Before Party (namiot na parkingu hotelu Meta)

KONCERTY:

23.00 - KAMP!

DJ: Hungry, Hungry Models, I Say Mikey, Kovvalsky, Kosakot

Sobota (11.02.2012)

10.00 - DEMO TOWN - darmowe testy sprzętu

18.00 - Start imprezy głównej

19.00 - Finały

KONCERTY:

18.00 - Future Folk

21.00 - Uffie

23.00 - After Party (namiot na parkingu hotelu Meta)

DJ: HOT CHIP (dj sets by Aleix Taylor & Felix Martin), Artur8, Boy Division

!UWAGA! WSTĘP NA AFTER PARTY 20 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy (tj. sPRYTny i Lizard) deskarze? Ja w sumie też szósty rok na desce, w tym roku coś nie mogłem zacząć sezonu, dopiero w ten weekend byłem pierwszy raz na śniegu (Spindleruv Mlyn) ale w marcu jadę na tydzień do Tyrolu na Ortler ... Będę oglądał transmisję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz próbowałem i odpuściłem, a co do wejściówek to jeszcze nie wiem ale myślę że z 5 będę miał do rozdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety już nie, ale swego czasu ostro dawaliśmy wraz z team'em Burtona i Nobile, kontuzja i do końca życia o nartach i desce mogę pomarzyć ;(

Grześ, jeśli mogę, chciałbym zarezerwować 2 wejściówki :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, którego dnia będzie?

Ja jutro już tam jadę, ustalę ile będę miał wejściówek i dam znać lub zadzwoń do mnie w piątek około 10 rano nr do mnie znajdziesz na mojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz Wam zazdroszcze :/ :/ Decha wciagnela mnie ostatnio tylko ze zima niezbyt laskawa byla - ale w ten weekend zamierzam gdzies w swietokrzyskim pojezdzic :p


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transmisja będzie w sobotę od 18:00 do 20:00.

na www.live.sprytny.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.