Skocz do zawartości
gibraltar

Może ktoś to zna?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w identyfikacji tego czegoś?


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aiptasia - usuwaj


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jak chcesz mam jeszcze pare w sumpie :-)


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aiptasię miałem i walczyłem z tym, więc wiem jak to wygląda a to wygląda całkiem inaczej i nie reaguje na dotyk tak jak aiptasia.

Raczej jakaś anemonka.

dokladnie, jak chcesz mam jeszcze pare w sumpie :-)


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego Aiptazja nie przybiera jednej postaci, jest tego kilka gatunków o ile pamiętam


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem również inne fotki aiptasi i nie pasuje mi to do tego co mam u siebie.

Panie kolego Aiptazja nie przybiera jednej postaci, jest tego kilka gatunków o ile pamiętam


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem również inne fotki aiptasi i nie pasuje mi to do tego co mam u siebie.

Zależy z jakiego rejonu była skała, i w jakim świetle leżała, ja ci mogę pokazać przeźroczystą Aiptazje - tam gdzie nie dochodzi światło właśnie się tak wybarwia


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skała z Indonezji , 10 miesięcy u mnie :)

miałem w sumpie aiptasie i jak zacząłem je odpowiednio karmić :) to wyginęły i tak ze 4 miesiące już nic nie miałem.

No nie wiem, ale nie pasuje mi to do aiptasi pod żadną postacią. Polipy sa grube i morde ma na środku

Zależy z jakiego rejonu była skała, i w jakim świetle leżała, ja ci mogę pokazać przeźroczystą Aiptazje - tam gdzie nie dochodzi światło właśnie się tak wybarwia


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie aiptazja tez taka mialem dokladnie tak samo wygladala i brzydal sie z nia rozprawil i juz mam spokuj mialem ich okolo 60 na kazdej skale i co najlepsze mialy rozne ksztalty i kolory takze nie masz co sie zastanawiac tylko walczyc od zarodka


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.