Skocz do zawartości
Adi Zet

(przed)wczoraj zapadły ważne decyzje :(

Rekomendowane odpowiedzi

dotyczące obsdy i żywej i finansowej baniaka, w baniaku poza wszlekimi koralami których bliżej nie określę i rozgwiazdy fromia monilis będzie skrzydlica dendrochirus biocellatus albo dendrochirus brachypterus, zależy która się bardziej mojej mamie spodoba oraz krewetka boksująca stenoptus hispidus: co o tym sądzicię?

a co do finansów to sól zmienię na tropic marin chyba, bo to JA będę musiał utrzymywać banial :( czyli 250 rocznie mam spalone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA 250zl rocznie masz spalonych? No nie no sorry to nie jest smieszne :), ale to jest pzeciez ok 20 zl na miesiac.. mysle, ze robisz blad oszczedzajac na soli. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podmiany 5l/tydzień a 10kg jest na 300l 150zł to 60 tygodni do tego 2 aquarele 50zł i 2 narvy 60zł więc trochę doliczyłem na oko od soli, może coś apropo obsady pozatym mam redsea która jest tańsza od tropic marin więc i tak zmieniam na droższe, oczywiście proreef :)


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie moze zalozyc osobny dzial pt. "Adi i jego teorie" i dac Adiemu mozliwosc pisania tylko w tym dziale? Mysle ze forum zyskaloby na przejrzystosci i ogolnie poziom by podskoczyl. Adi to co Ty wypisujesz to 90% albo jakies bzdury albo kolejny plan zbiornika, albo po raz n-ty liczenie tego samego... Ile mozna jeszcze czytac o tym ze chcesz osmiornice trzymac? Cala Polska juz chyba o tym wie. Adi zrozum ze ludzie szukaja tu wiedzy i pomocy a Ty w co drugim watku wrzucasz jakies swoje teorie. A snuj sobie te teorie ale prosze gdzie indziej bo jakby kazdy zaczal pisac posta kiedy mu cos wpadnie do glowy to by byl bardak a nie forum. Siedzialem cicho bardzo dlugo ale w koncu i ja nie zdzierzylem.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.