Skocz do zawartości
teq

pompa AM do Biostara - HELP

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie coś dziwnego stało się zmoją pompą do biostara, otóż pompa działa do momentu gdy nie zamocuje jej się wężyka przez który zasysa powietrze, wtedy zaczyna buczeć, wpadać w dziwne drgania i praktycznie przestaje pompować wodę... ktoś wie co jej dolega? i czy to oznacza zakup nowej pompy czy też może sam wirnik?

już widzę, wirnik chyba jasna cholera wzięła bo się kręci wokół własnej osi przy samym magnsesie, czy nie orientujecie się czy są dostępne wirniki do Ocean Runner PH 2000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz ten sam problem co ja z moim 1200 AM

u mnie oska z magnesem i sam wirnik to byly dwie osobne, nasadzane na siebie czesci, ktore mialy nalozone 1/2 obrotu luzu i przy zassaniu powietrza strasznie kolataly. zadzwonilem do AM i tam mi powiedzieli, ze to jest stary typ pomp, ze w nowych juz ten wirnik i magnes to jedna nierozbieralna calosc i zebym moj wirnik w cholere skleil jakims sekundowym klejem z ta oska z magnesem. skleilem i dziala do dzis


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą potraktowałem gada kropelką i narazie działa. Ciekawy jestem tylko czy się rozleci za chwile, dlatego jutro rozejże się za nowym wirnikiem żeby leżał sobie na wszelki wypadek.

Kołatanie to pikuś, pompa mi pchała do biostara wody co kot napłakał i o pienieniu nie było mowy, teraz po sklejeniu działa jak wcześniej, znaczy pieni i jest takie ciśnienie jak było. ufff chyba mogę iść spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.