Skocz do zawartości
trike3

Skandal z paszportami ! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

Skandal z paszportami ! ! !

Jeśli jeszcze o tym nie wiecie to informuję, ze polski rząd udostępnił bazę danych osobowych pochodzących z paszportów (wymóg NATO) i

jest ona dostepna w Internecie. Dla mnie to skandal! Jak to się ma do naszej ustawy o ochronie danych osobowych!!!!!!!!!!!!

Sprawdź czy mają też Twoje dane... - ze zdjęciem. Mojego nie było bo stracił ważność w zeszłym roku.

http://www.scrolllock.nl/passport Poleć znajomym Poleć znajomym

[wpisz swoje imię i nazwisko i sprawdź się]


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszne ale url linku jakoś mnie nie przekonuje. Znając życie stary suchar dla jaj.


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Wystarczy wpisac falszywe nazwisko i otrzymamy komunikat, ze zrobiono nas w konia. Moze to jakis sprytny system zbierania danych typu imie+nazwisko+kraj. W kazdym razie na pewno nie ma tam zadnych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie klikałem ale za sam url pachnie dzieckiem neo i zabawkami. Rozstrzelać ;]


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Teraz ludzie będą nabierać się na wszystko bo nieudolni są zdolni do wszystkiego i nikogo o tym nie poinformują.

Zresztą co myśleć o rządzie, który podpisuje ACTA, a zaczyna ją czytać 3 dni później tylko dlatego że zaczęły się protesty.

Nie było tak? Było. I żeby to pierwszy raz...

Tym razem uratowały ich mrozy, ale idzie wiosna i taczki czekają :)

Już nawet Niesioł ma pełne gacie i marudził coś w TV że Polacy mają za dużo wolności, a jak wiadomo psychopaci pękają pierwsi i są jakby pierwszym sygnałem tego co się dzieje w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho hehehehehe :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitan, czy Ty musisz we wszystko na forum wpiep*** politykę? :wallbash:

Niepotrzebnie się gorączkujecie, strona dla jaj i tyle. Żart niespecjalnie wyszukany, ale nie ma co kolegi linczować.

Ja się nie zestresowałem ;)

(bo mam nieważny paszport :harhar:)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie za dużo polityki się wkrada i marudzenia jak to jest źle, może by tak się czasem pośmiać Panowie.

Pozdrawiam

Camellot mówisz rozstrzelać, dziecko Neo, dobrze że mieszkam daleko czuje się bezpiecznie.


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodać dodatkowy punkt w regulaminie zakaz rozmów o polityce . :whistle:


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem niczyim zwolennikiem ale co do ACTA to rząd parafował, a nie podpisał to jest różnica.

up

Przepraszam już nie będę o polityce pisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej - czy nikt z Was nie widzi, że to jaja ?? Nie gnębcie już kolegi minusami ...


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - nie minusowałem :] Na żartach się znam ale uwielbiam być zgryźliwy :] Taka natura ;]


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w rejestrze :harhar:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodać dodatkowy punkt w regulaminie zakaz rozmów o polityce . :whistle:

Ja to już pół roku temu powiedziałem , to niektórzy się porobili w gacie.

Nie mniej jednak 3/5 historii off-topa to polityka więc trzeba było by zrezygnować z jej,same nazwy tematów nawiązują do polityki.

Może właśnie ma być taki off top ? i te piekielne rozmowy kręcą biznes i ruch?

A może właśnie komuś na tym zależy albo ktoś ma jakieś udziały albo co więcej układy polityczne na forum :rofl:

Nie mniej jednak dowcip nadaje się do rynsztoku bez urazy ale lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plusik ode mnie... żart średni , ale liczą się chęci :unworthy:

nie rozumiem za co te lincze... przecież to OFF - TOPIC, dajcie na luuuz :thumbup:


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rekordowy post z ilością klikniętej reputacji, tutaj wychodzi jak niezbędne i niezmiernie potrzebne są te plusy, minusy :) a masz jeszcze plusa dla równowagi :harhar:


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.zaszybko.pl polecam


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.