Skocz do zawartości
Marius

Prwadziwy komin DIY

Rekomendowane odpowiedzi

Cztery tygodnie czasu szukale az wreszcze jak grom z nieba

cos cudownego musze go koniecznie zastosowac w swoim baniaku.

overflow_large.jpg


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jakby wykleic cos podobnedo z plaksi to bedzie bardziej atrakcyjne:) tutak to wszystko wyglada jak psu z ...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty masz siano i uważsz że to lipa ale jak ktos kasy nie ma to i takie rozwiązanie jest dobre!!a zresztą to jakieś akwarium dośfiatczlne bo w tych prubówkach to lary korali sie trzyma


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błażej :

ty masz siano i uważsz że to lipa ale jak ktos kasy nie ma

Moze jestem juz za stary (w koncu 30`stka stuknela), ale jak sie nie ma kasy to wyjscia sa dwa:

- organizuje sie (ew. zarabia) kase

- wybiera sie inne hobby


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym ujął to inaczej. Z całym szacunkiem ale kasa nie musi mieć duz wspólnego z estetyką. Można zrobić tanio i ładnie. Prezentowany przelew jest przykładem skrajnego niechlujstwa i tyle, no chyba że jest to tylko prowizorka, tak na chwilę, choć jak zapewne wielu sie już przekonało na własnej skórze prowizorki są najtrwalsze :), a więc strzeżcie się przed badziewiem!


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marius :

Cztery tygodnie czasu szukale az wreszcze jak grom z nieba

cos cudownego musze go koniecznie zastosowac w swoim baniaku.

overflow_large.jpg

nom, taki sam zrob dokladnie i nie zapomnije do tego wszystkiego dodac IKS`a kompa ktorego pisales ze planujesz kupic :0

pozdr..

Ps;Pare tygpdni szukal :) a w sklepie orginalny gotowy znalazlem za doslownie kilka euro (29 eur):]

img_0002.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alex :

a ja bym ujął to inaczej. Z całym szacunkiem ale kasa nie musi mieć duz wspólnego z estetyką. Można zrobić tanio i ładnie. Prezentowany przelew jest przykładem skrajnego niechlujstwa i tyle, no chyba że jest to tylko prowizorka, tak na chwilę, choć jak zapewne wielu sie już przekonało na własnej skórze prowizorki są najtrwalsze :), a więc strzeżcie się przed badziewiem!

amen :)

Amerykanie takie niechlujne "swinie" w wiekszosci te ich DIY przypomina smietnik .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jezeli juz o kasie mowa to te terraria z ktorych to jest zbydowane (wlasciwie insektaria) wcale nie sa takie tanie. o ile dobrze pamietam jedno srednie kosztuje troche ponad 20zl. Czyli calosc wyjdzie kolo 50 zeta. za to mozna kupic akwyl i skleic cos co nie tylko dobrze dziala ale tez wyglada jak trza:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu... tu juz nie chodzi o wrazenia etetyczne ale ja bym nie mogl spac spokojnie maja takie ustrojstwo w domu. Przecie to wyglada jakby sie mialo rozleciec zaraz, na sznurek tam jest umocowane :) Marius skad masz to zdjecie, mam nadzieje ze to tylko jakas prowizorka, ze nikt na stale nie trzyma takiego czegos w mieszkaniu. Zreszta nie wyglada to jakby mialo w jednym kawalku dlugo pociagnac :D

No takiego czegos to ja nie widzielem jeszcze, to juz moja pokrywa DIY nie jest najbrzydszym sprzetem na Ziemi :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.