Skocz do zawartości
dzym

Aquael i jego genialne pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

W pieluchy i majtki też każdy robił, zanim się nauczył siadać na nocnik. Tak rozumując nie powinniśmy jadać ryb. Przecież bardzo cierpią schwytane w sieci, trzymane w ładowniach, łapane na haczyk. Trzeba rozróżniać znęcanie się od uśmiercania.

Co ma kolorystyka akwarium do cierpienia ryby? Cierpi gdy nie ma co jeść, brak jej tlenu itp. a to już jest wina rodzica , nie dziecka.



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie was rozumiem i bardzo popieram humanitarną hodowlę każdego ze zwierząt czy będzie to norka, krowa, kura czy rybka. Ale wydaje mi się że chyba większośc z was nie ma jeszcze dzieci a jeżeli ma to na tyle duże że nie zaznały tej masy kolorowych ogłupiających reklam czy półek uginających się od zabawek. Jestem pewna że każda mała dama zachwyci się tym baniaczkiem.

Przychodzi taki moment że młody człowiek chce być za coś odpowiedzialny i wtedy pada wybór albo chomik albo rybki. Lepiej kilku gupikom czy jednej welonce będzie w takim akwa niż bojownikowi w szklanej kuli. Odpowiedzialność odpowiedzialnością co nie zwalnia rodziców od dyskretnej kontroli i pomocy w tej opiece.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie herezją jeśli zmienię swoje czarne tło na hello Kity :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, słyszałem, że średnio to wygląda, ale dzieki temu korale rosną szybciej o 20%. Zwłaszcza te różowe :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciełam głupi żart bo ktos mógłby się obrazić :harhar:


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej Seriatoporze hystrix przydałoby się więcej różu.

ps. ja się tak szybko nie obrażam :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale temat orientacji może byc dla kogos drażliwy ;)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalia, skoro wycięłaś żart to cofam plusa :harhar:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.