Skocz do zawartości
Topielec

Akwarystyczne Opole

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu założyłem takie mini forum żeby zobaczyć, czy w województwie opolskim są w ogóle jacyś akwaryści, bo niestety nasz region pod tym względem wypada najgorzej w całej Polsce. Istna pustynia akwarystyczna. Okazuje się jednak, że nie jestem jedyną osobą, która ma tutaj akwarium i już kilka osób się pojawiło :)

Dlatego wszystkich Opolan, nie tylko ze stolicy województwa, ale też ze wszystkich opolskich miejscowości, którzy są użytkownikami Nano-Reef.pl zapraszam również na forum opolskie. Morszczaków na razie u nas niewielu!

Główna idea tego forum to wzajemne odnalezienie się, możliwość komunikacji i wymiany informacji, ułatwiony "handel" i popularyzacja akwarystyki w opolskiem :)

Zapraszam!

logo.jpg


Pozdrawiam,

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak mało popularna jest akwarystyka morska w woj. opolskim, no chyba że posoleni Opolanie są zbyt wstydliwi, żeby się ujawnic ;)


Pozdrawiam,

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,przed chwilka zarejestrowalem sie na forum :thumbup: ,wiem iz na terenie naszego miasta[kedzierzyn-kozle] tez jest kilku morszczakow wiec przychylam sie do prosby kolegi @Topielec -wychodzmy z "ukrycia" :welcome:


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich morszczakow

Mieszkam w nysie mam akwarium 200l od roku, wczesniej cztery lata z 60l.

Fajnie byloby poznac kogos z okolicy bo faktycznie malo nas.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, no to dołączyłem właśnie do forum opolskiego.

Pozdrawiam


Zbiornik 360L LPS, SPS, cyrkulacja Multicontroler + 3xtunze 6055 + Tunze Nano 6025, Grotech TEC III+modul, AVR, oswietlenie LED, dodatki do wody - Mikro FM, Balling (Ca,Kh), Korallen Zucht (Vitalizer, Amino Acid), sol Preis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem też i ja :)

Edytowane przez mateusz86 (wyświetl historię edycji)

60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z Kędzierzyna-Koźla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem też i ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam z Prudnika i Pozdrawiam

Edytowane przez Dawid006 (wyświetl historię edycji)

600l netto, Ati PowerCone 200 , t5 10x54w plus 2x xr15wg4 pro, pompa balling ebtech, maxspect gyre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Pozdrawiam z Krapkowic :)

Edytowane przez mateusz86 (wyświetl historię edycji)

60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.