Skocz do zawartości
Qlfon

Ortograficzne przepychanki

Rekomendowane odpowiedzi

MojeSumienie

Nigdzie nie napisałem że skończyłem medycynę tylko że w medycynie różne choroby mają swoje nazwy i nie ja to wymyśliłem tylko ludzie siedzący w tym temacie - specjaliści,fachowcy,lekarze.

Też mnie wkurzają błędy i to takie chamskie bijące po oczach ale nawet tobie się co jakiś czas znajdą, nigdzie nie wspominałeś o zagapieniu się czy coś. Ja nigdy nie byłem dobry z Polskiego wolę geografię i matematykę czasem mi się wkradnie błąd lub po prostu pisząc nie znajdę go. Gramatyka to nie tylko rz,ż,u,ó itd.Nie każdy musi być dobry z gramatyki tak samo nie każdy musi być dobry z fizyki. Dobrzy z gramatyki będę się nią zasłaniać ale są słabsi w innych czynnościach i to nie raz widać. Nie ma idealnych ludzi.

Kuba popieram , szkoła powinna dać tą podstawową wiedzę i nie niszczyć ludzi młodych, a szkoły zawodowe i studia uczyć do zawodu to tutaj jest tolerancja i zaniżony poziom.Papier ma coraz mniejszą wartość.Prof.Wolniewicz był na UW przeciwko tej tolerancji i obniżaniu poziomu dlatego go wywalili.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o stylistykę i ortografię to nie można wszystkiego zwalać na wszelkiego rodzaju dys... :realmad: Patrząc na posty można by pomyśleć ,że ponad połowa społeczeństwa ma jakieś zaburzenia i to się widzi na większości portali :wallbash: .Ludzie dziś nie przywiązują wagi w co klikają i myślą ,że inni też tak mają i nie widzą błędów. :dizzy: Do tego dochodzi pisanie gwarą ,a w końcu to forum ogólnopolskie i nie wszyscy muszą rozumieć o co takiemu chodzi. :no Popieram Rafała z Lublina bo mnie też to strasznie przeszkadza ,a nie jestem polonistą .Pozdrawiam wszystkich i proszę myślcie co i jak piszecie :bow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy stylistyczne to znajdziesz w tym poście i nie tylko, niektórzy mają wymagania wyższe niż sami potrafią zwłaszcza jeśli chodzi o spójniki na początku zdania. Warto się zastanowić nie tylko nad ortografią ale też nad treścią w twoim przypadku sci-fiction. Tym tropem każdy byłby tu drukarzem...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze łatwiej napisać: pomóżcie, jaka lampa, jakie akwarium, jaka obsada, jaki odpieniacz, dino/cyjano i co zrobić. Bo po co siedzieć godzinami i szukać, i czytać, i uczyć się.

Zawsze łatwiej powiedzieć, że błędy się zdarzają, że to ludzkie, że nie wszyscy są drukarzami.

Już od dłuższego czasu obserwuję pewną prawidłowość na tym forum. Mianowicie, im ktoś więcej ma pytań/problemów związanych ze swoim akwarium tym gorzej pisze. I na odwrót.

I nie powiem: cóż... takie czasy. Bo się na takie chamstwo nie godzę.

Powtórzę natomiast: więcej niż dwa błędy ortograficzne/gramatyczne w jednej wypowiedzi i BAN z urzędu


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to nie dyleksje i dysortografie są winne, a podejście ludzi. Owszem bywaja na demotach wyśmiewane ogłoszenia typu "chydrałlik" ale to jeszcze jaoś mogę przebaczyć. Natomiast jak widzę rażące błędy na różnych onetach i interiach, to nóż się w kieszeni otwiera. Bo ktoś, kto to pisze przynamniej aspiruje do dziennikarza czy humanisty.

Niestety z doswiadczenia wiem, ze i dysortografia, dysleksja czy dysgrafia istnieją naprawdę. Rola papierka jest tu bardzo mocno przereklamowana.

Papierek daje szansę dziecku,żeby od początku nauki nie był tym głupim debilem . O ile na egzaminie gimnazjalnym ma jeszcze fory bo wydłuzony czas pisania (i możliwość pisania na komputerze), to na maturze tego wydłuzonego czasu juz nie ma. No a na zaliczeniach kolokwiach czy egzaminach na studiach nikogo to nie interesuje.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem bardzo podziękować, że na tym forum są osoby poprawiające błędy na czerwono. Dzięki temu moja pamięć wzrokowa później nie fiksuje. Przez takich dysmózgów, walących błędy na lewo i prawo później sam nie wiem jak pisać.

poprawianie błędów kolorem ma na celu właśnie walor edukacyjny, propagowanie wiedzy, a nie stricte dyskryminowanie osób popełniających z różnych względów błędy ortograficzne. Staramy się dzielić wiedzą z zakresu morszczyzny, w oparciu o przyjęte zasady komunikacji. Od nas samych zależy jakim darzymy się szacunkiem oraz jak postrzegani jesteśmy "na zewnątrz".

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem profesorem też mi sie zdarzy zrobić błąd. I co ? ? ? Tu nie oto chodzi ! ! ! Tu na tym forum nie chodzi by poprawiać błędy ino bawić i przeżywać morszczyznę. To nie jest forum J. Polskiego tylko NR. Tutej ludzie piszą o swojej pasji i zamiłowaniu więc piep.....ć błędy bądźmy ludźmi i pomagajmy jak tylko potrafimy a w życiu będzie nam lepiej. Przecinek i kropka czy Ż lub RZ lub U czy Ó nam w tym nie pomoże. Jo przeżył tu moja gwara i tyż nie wszystkim się to podobo. Jak to ggodała moja babcia NIE ROBI BŁĘDÓW TYN KIERY NIC NIE ROBI ! ! !


Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to, jak ktoś pisze, świadczy o człowieku. Podstawową formą, dzięki której na forum oceniamy ludzi są właśnie posty (ewentualnie jeszcze durne fotki w awatarach jak na przykład moja :D), jeśli ktoś wali błędy, pisze byle jak, to co można pomyśleć o takiej osobie? Nikt nie jest idealny ale wiele przeglądarek podkreśla błędy, jaki problem poprawić?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben-sage Jak widać po wypowiedziach kolejnych osób to nie tylko mnie się nie podoba ten analfabetyzm .Pozostawiając z boku stylistykę i interpunkcję to naprawdę można się wkurzyć po raz kolejny czytając 'ktury'. To są wiadomości z zakresu 3 kl szkoły podstawowej !!!!!!!!

Do takich wiadomości nie trzeba być polonistą,profesorem czy drukarzem. Ludzie szanujmy się!!!

Edytowane przez grzibi (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem profesorem też mi sie zdarzy zrobić błąd. I co ? ? ? Tu nie oto chodzi ! ! ! Tu na tym forum nie chodzi by poprawiać błędy ino bawić i przeżywać morszczyznę. To nie jest forum J. Polskiego tylko NR. Tutej ludzie piszą o swojej pasji i zamiłowaniu więc piep.....ć błędy bądźmy ludźmi i pomagajmy jak tylko potrafimy a w życiu będzie nam lepiej. Przecinek i kropka czy Ż lub RZ lub U czy Ó nam w tym nie pomoże. Jo przeżył tu moja gwara i tyż nie wszystkim się to podobo. Jak to ggodała moja babcia NIE ROBI BŁĘDÓW TYN KIERY NIC NIE ROBI ! ! !

Nic nie zrozumialem :)

Dla mnie taka wypowiedz, to zwykly brak szacunku dla pozostalych. Szczegolnie w tym temacie

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażliwy jesteś jak bita śmietana ubita na słońcu. Może robi byki ale jest dobrym snajperem albo bokserem a to kiedyś się przyda :yes Mamy wielu wybitnych wybranych w tym Wczc.Komorowskiego który nie umie nawet mówić po Polsku o Angielskim nie wspomnę... piękny i elokwentny...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrozumialem :)

Dla mnie taka wypowiedz, to zwykly brak szacunku dla pozostalych. Szczegolnie w tym temacie

SZACUNEK o czym ty piszesz

Szacunek – w sensie poważanie, uszanowanie, poszanowanie, respekt, atencja, estyma, pokłon, uznanie

Szacunek stosunek do kogoś, nacechowany poważaniem oraz liczeniem się z jego opinią.

Chodzi mi o to że jak ktoś opisze swój problem ale z błędem to mu nie pomożesz ? ? ? Bo ci się nie będzie jego Ż podobać. To dla mnie jest nie ludzkie. Mi się to z RASIZMEM kojarzy. Jak ktoś o coś prosi a się go tylko i wyłącznie ze względu na ortografie skreśla i odrzuca jest nie ludzkie i nigdy nie będę tego akceptować. I dla mnie ludzie co tak robią nie zasługują na szacunek.


Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz znajdz sobie "brak szacunku".

Jak masz czas na poszukiwania w necie, to znajdz czas na znalezienie bledow w swoich postach. Pomoc moge, ale chodzi o to, ze buntownicze podejscie odbija sie na buntownikach. Broniles gwary, a popelniales w niej bledy. Jedyne przecinki znalazlem w skopiowanych haslach na temat "szacunek".

Forum jest o tematyce morskich akwarii, ale jest to forum dla mlodych I starych. Nie uczmy mlodych bledow jakie popelniamy, nie pokazujmy starym jakie mamy zle podejscie do pisowni. @_KRISU_ przeczytaj sobie raz jeszcze te regulki o szacunku I przeanalizuj.

@Ben_sage z ta wrazliwoscia, to chyba jakies Twoje poetyckie przeblyski. Moze byc bokserem, a moze krasc auta. Malo mnie to obchodzi. Wspolczuje tylko wmawianie dziecku, ze lepiej dobrze walic w morde, niz poprawnie mowic, pisac I porozumiewac sie z ludzmi na poziomie. Proponuje przejsc do ulubionego tematu o fanatykach religijnych I antyIslamie- white power- masakra jakas.

Ps. Prezydent zostal, bo wyboru duzego nie bylo, zapomniales jak spadl samolocik z glowami panstwa? Dobrze ze tak daleko od Rosji jestesmy, bo pewnie byloby to samo co na Ukrainie

Dobranoc

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, bądźmy bardziej wyrozumiali i tolerancyjni. Język polski to nie oszukujmy się trudny język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@martinniemczyk czytając twoje wypowiedzi przed oczami ukazuje mi się tylko jeden obraz Adolf Hitler on też twierdził ze żyć powinni tylko ci co są idealni a ci gorsi do gazu.

Ps. Prezydent zostal, bo wyboru duzego nie bylo, zapomniales jak spadl samolocik z glowami panstwa? Dobrze ze tak daleko od Rosji jestesmy, bo pewnie byloby to samo co na Ukrainie

Chćby MOHEROWY BERECIK

Jeśli jesteś taki idealny to mogłeś wystartować w wyborach może by na ciebie ktoś oddał swój głos.

Każdego człowieka trzeba szanować bez względu na kolor skóry , wygląd, wyznanie, czy pisownie. Ten co myśli inaczej jest zwykłym prostakiem.

PS. Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa

"Aby pisać dobrze, wyrażaj się jak człowiek prosty, ale myśl jak mędrzec........"

Edytowane przez _KRISU_ (wyświetl historię edycji)

Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo człowieka który zasłaniał się papierkami.

Niestety, nie macie pojęcia co to znaczy mieć problem z poprawną pisownią ortograficzną. Ja, robiłem, robię i zapewne już zawsze będę robił błędy tak rażące, że nie jeden nie mający zajawki ortograficznej wymięknie. I nie jest to kwestia nauczenia się, rodzice na etapie podstawówki włożyli bardzo dużo wysiłku w to abym pisał poprawnie, walka w domu, w poradni dodatkowe płatne zajęcia itp. Pisanie w koło tego samego wyrazu - zaszyty zapisane i co i nic nic to nie dało, zapisując tysiące razy słowo krew i tak na biologi pisałem kref czego kobieta z biologi nie potrafiła pojąć. Znajomość zasad pisowni miałem w jednym palcu, wyjątki wszystkie wkute na pamięć - w tym byłem najlepszy, na Polskim tylko tym mogłem się popisać. Cała ta znajomość zasad, powtarzanie itp nic nie dała, pisząc dyktando na a4 rękopisu robiłem ok 100 błędów ortograficznych i pisząc już o reszcie. Podstawówkę jakoś przebrnąłem, kobieta z Polskiego jakoś zrozumiała, że jest problem i widziała, że zasady znam, wypracowania piszę dobre ale pisownia poniżej krytyki. Problem zaczął się w liceum gdzie mało kogo to interesowało i tylko dzięki "papierowi" i interwencji kuratorium uratowałem tyłek bo kobieta chciała mnie zlinczować. Wiem, można napisać, stary jeśli masz z tym problem, to nie miejscu dla ciebie na takie szkoły ale jakoś udało się to wszytko pokończyć. Jestem po studiach, z zawodu konstruktorem i jakoś sobie radzę. Czasem wstyd, zaczynając pracę na budowach zawsze jako najmłodszy redagowałem nataki na naradach, na kolanach telefon ze słownikiem t9 i jazda. W interetach w dzisiejszych czasach wszytko sprawdza poprawność pisania i jak dla mnie jeśli ktoś nadal pisze dużą ilością błędów to jest, to brak szacunku, ja mając takie problemy staram się pisać poprawnie choć nie zawsze to wychodzi (niestety, ja czyiś błędów i tak nie widzę :smiling: ).

Na moje szczęście moja żona pisze bardzo dobrze i mam nadzieje, że moje dzieci nie odziedziczyły mojego problemu.

Dosłownie wyjąłeś mi to z ust. Mój przypadek identyczny...a te notatki jak mam robić na naradach to stres jak cholera ale mając tak wielki problem z ortografią staram się bardzo, żeby błędów nie robić i szanować tych co to im tak w oczy kole (jak na tym forum co ten temat ma kilka stron).Trzeba się starać ale nie demonizujcie tak tego problemu. To nie koło poetyckie.

Ciekawy temat na reefcentral gdzie ludzie często jadą na "google tłumacz" :evil:


Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje tylko wmawianie dziecku, ze lepiej dobrze walic w morde, niz poprawnie mowic, pisac I porozumiewac sie z ludzmi na poziomie. Proponuje przejsc do ulubionego tematu o fanatykach religijnych I antyIslamie- white power- masakra jakas.

Ps. Prezydent zostal, bo wyboru duzego nie bylo, zapomniales jak spadl samolocik z glowami panstwa? Dobrze ze tak daleko od Rosji jestesmy, bo pewnie byloby to samo co na Ukrainie

Dobranoc

Widzisz wpierw zajrzyj na mapę bo pisząc że jesteśmy tak daleko od Rosji świadczy wyłącznie o kompletnym braku wiedzy a podobno określasz się wielkim patriotą nie raz. Mnie by było wstyd nie wiedzieć jakie państwa graniczą z Polską i się tym chwalić.

Lepiej być dobrym bokserem niż kiepskim poetą. Nikt nie mówi dziecku o waleniu w mordę - udajesz że nie rozumiesz czy naprawdę nie rozumiesz? :wallbash:

ps . Nie samolocik tylko Tupolev miej szacunek bo jaki by nie był to prezydent skromny ale aktywny który nie ma nic na sumieniu nie był idealny ale jeden z lepszych. Wybór był i były wybory po tym jak z automatu został Komorowski. Zamiast proponować mi i nakazywać szukanie Krisowi proponuje żebyś zastanowił się nad swoimi dyrdymałami.

Sorry za Offa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben Tobie to wogole powinno byc wstyd. Chodzilo mi o to, ze z Ukrainy skorzystali, bo bylo blisko. Nie wazne, nie dajemy na tym samym kanale, to I tak sie nie dogadamy. Co do "samolociku", to gdyby nie wieczne grzebanie w tym wszystkim, to nikt by nie pamietal ze to tupolev. Szacunek to ja mam, wyjasniam Ci tylko dlaczego masz obecnego Prezydenta. Wybor byl, ale nie bylo czasu.

Ja koncze temat, bo jak zwykle w takich "moich ulubionych" pojawiasz sie Ty, najmadrzejszy I doswiadczony.

_KRISU- ja nic takiego nie twierdze, a jezeli czytajac moje wypowiedzi kojarzysz AH, to pora wybrac sie do lekarza. Tekst o Prezydencie zostal napisany do kogos innego, ktory temat zaczal...

Aaa I jeszcze wyjasnij mi te "madre slowa", co oznaczaja wedlug Ciebie I co maja wspolnego z Twoja pisownia.

EoT

Wiecej w temacie nie udziele glosu.

Pozdrawiam


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej w temacie nie udziele glosu.

Pozdrawiam

W jednym się ciesze że już nie będziesz udzielał głosu w tym temacie , bo pisałeś głupoty. Nic do ciebie nie mam ale po prostu nie lubię nietolerancji

Co do AH to robisz to samo. Poucz się historii on też twierdził że wszystko robi dla idei by żyło się lepiej. Jak ktoś nie umiał pisać liczyć to był gorszy i szedł na roboty lub do obozu. Liczyli się tylko ci co byli idealni i nie popełniali błędów. Nawet jak ktoś czyta tekst w którym są błędy to przez to nie umiarze przecież. Za chwile znajdzie się ktoś co powie że zamiast poprawiać błędy komuś to od razu go z forum wyrzucić.

Patrząc twoim podejściem do sprawy mogę powiedzieć że razi mnie pisanie pisanie przez tel pomijając polskie litery i to jest złe. Powinno być zakazane. Żyjemy w Polsce to piszmy po polsku używając polskiego alfabetu czyli mamy Ż, Ś, Ć, Ó, Ł............ Wszystkie teksty co nie posiadają takich liter powinno się usuwać bo mnie jako Polaka to razi i jak to niektórzy twierdzą jest to brak szacunku. A tolerujemy taką pisownie choć nie jest to po polsku.

Węc zastanów się co piszesz. Czy w szkole na J.Polskim byś mógł tak pisać ?????? ........................ chyba nie


Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@martinniemczyk czytając twoje wypowiedzi przed oczami ukazuje mi się tylko jeden obraz Adolf Hitler on też twierdził ze żyć powinni tylko ci co są idealni a ci gorsi do gazu.

A cały czas myślałem, że Prawo Godwina (http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina) to bzdura, a tu proszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cały czas myślałem, że Prawo Godwina (http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina) to bzdura, a tu proszę....

dokładnie, u nas na forum to fajnie widać bo prawie każdy temat wywołujący emocje i gwałtowne posty sprowadza się do adolfa, trzeba by sobie zadać czy to dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qlfon mam pytanie czy analfabeta nie moze zajmowac sie akwarystyka i spytac cie o porade? :chris:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cały czas myślałem, że Prawo Godwina (http://pl.wikipedia....i/Prawo_Godwina) to bzdura, a tu proszę....

Ja nikogo nie porównuję do nazistów czy faszystów, jeśli ktoś tak to odebrał najmocniej przepraszam. Tylko czyjeś zachowanie mi przypomina rozumowanie tego człowieka. Nie można dyskryminować ludzi za ich

wiedzę czy obyczaje. Wszyscy jesteśmy ludźmi i należ się każdemu poszanowanie drugiej osoby.

Nawet jak pisze @dajana analfabeta też ma prawo mieć piękne akwarium i na tym forum pisać do ludzi gdy będzie odczuwał taką potrzebę.

Edytowane przez _KRISU_ (wyświetl historię edycji)

Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.