Skocz do zawartości
Kraszan

Logo na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

1230-błazen.jpg smk o to chodzi ??? Zrobiłem to w 10 min tak że jak bym miał 2h byłoby z pewnością lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@racław1 - Patrzę na to i co widzę? członek :D, z lewej goły, a z prawej w gumce :). Taką dzisiaj mam głupawkę :)


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki nie wyjda wcale jako wyszywanka na koszulce. moim skromnym zdaniem lepiej jakas prosta a charakterystyczna grafika


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aleście się uparli na symbol rybki

A nie wystarczy tylko ciekawą czcionką, jednym kolorem:

NANO-REEF

Nie mam zdolności plastycznych, ale rzygać się chce jak patrzę na te dziecinne, cukierkowe motywy z rybką.

Ja proponuję tylko napis "nano-reef" ciekawą czcionką np. Bauhaus 93 (office 97) .

pozdr. Nuroslaw


akwa 330 l małosolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wildtom ma racje - grafika/kontur, bez napisów

Ci ci jeżdżą konno mają konia a nie nazwe stadniny itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiały schematyczny rysunek - popieram jak logo to logo :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GENIALNE :D

jestem za !!

wyglada dokladnie tak jak znaczki rozpoznawcze nurkow, koniarzy, moczykijow i innych zapalencow. TO JEST TO!!

jak sie ogol zgodzi na inny to poprosze Cie Barty o takiedo w jakiejs potezniejszej rozdzielczosci i na wlasny uzytek sobie zrobie czapke i bluze z wyszytym motywem


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko jeszcze napis i bedzie ok


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napis? koniecznie ? moze napois tylko na naklejkach a na koszulkach etc etc tylko logo?

no i material sila rzeczy chyba bedzie bialy, co ?inaczej caly urok tego logo traci sens

EDIT

Barty, pozwolilem sobie przerobic Twoje logo na wersje na czarna koszulke

333ocellaris20jpg9zr.th.jpg

osobiscie mi sie jednak Twoja lepiej podoba


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna koszulka z biaym błaznem - super

a na auto w zależności jakie kto ma :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartY to mi się podoba. Jest proste i charakterystyczne. Jestem za takim logo.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie że się podoba, dzięki rs za wzór!!. Jeśli chodzi o większą rozdzielczość trzeba będzie poprosić jakiegoś grafika- mój jedyny program to peint:).

dobrze jeszcze mogła by wyglądac w podobnym stylu akropora, zanclus...

logo łatwe do wykonania wystarczy udać sie z dyskietką do firmy reklamowej i poprosić o wycięcie na ploterze.

jeszcze mała wizualizacja,

333-focus.jpg

*zdjęcie przypadkowe zapozyczone z portalu aukcyjnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idealnie ten blazen wyglada nie kombinuj :D


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BartY, nie wystarczy pójść do firmy reklamowej z dyskietką z błaznem w dużej rozdzielczości żeby go wycięli ploterem z folii. Musi to być rysunek w formie wektorowej a nie bitmapa.

W związku z tym, że ja go narysowałem, mogę (jak napisałem na stronie nr 5) udostępnić rysunek wektorowy komuś kto się zajmie dalszą obróbką jeśli trzeba będzie coś zmienić. Mogę też nanieść jakieś poprawki. Cieszę się, że komuś się spodobał.

I pamiętajcie co napisałem wcześniej o prawach autorskich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem ja działają plotery z foli:D, w tradycyjnych troszkę się orientuje

P.S:p opis możliwości pozyskania loga był mocno skrócony:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie - naprawdę świetne. RS sam to wystrugałeś?

Wrzuć plik wektorowy na serwer i wstaw tu linka albo podeślij na smk@fornet.com.pl to ja wstawie. W corelu się pięknie obrobi i będzie bosko.

Prosto i ładnie - w wersji czarnej i w negatywie trzeba dać i jest high life :) Co do napisów - można zrobić wersję testową z napisem żeby ktoś kto się nie zna a zobaczy wiedział gdzie wejść.

Ja głosuje na "czarne nemo" :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BartY, plotery z folii:) są podstępne i mściwe.

@smk, w jakiej wersji Corela chcesz to mieć?

Najlepiej jakby tym zajęła się jedna osoba. Ja nie bardzo mam teraz czas więc chętnie oddam komuś tę robotę. Jutro poprawię łuki i podeślę mailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ia proponuje blazna na koszulce z przodu a z tylu napis. Cos w stylu "jestem aquamaniakiem" czy cos podobnego:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aquamaniak się nie zgodzi:> , chyba ze obok bedzie jego zdjecie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba ten projekt tylko trzeba by dodać jakiś napis z adresem strony tak "dla reklamy" :)


""" Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszech?wiat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewno?ci"" Albert Einstein"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo - mi ise podoba.

Jestem za wersją białą dla aut ciemnych i odwrotnie. Myślę że adres www może być pomocny - a nóż widelec ktoś wejdzie i się zarazi :)

Jak projekt będzie gotowy - mogę zająć się wydrukowaniem naklejek - a także koszulek. Przy tej wersji logo bardzo ładnie będzie wyglądał haft.

Do jutra over - za dwie godziny jadę po dostawę.

Howgh.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

Do jutra over - za dwie godziny jadę po dostawę.

Howgh.

błazneki też będą??


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.