Skocz do zawartości
rpp

Szukam rewizji kanalizacyjnej 110mm ale PCV !!

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś takiego:

http://allegro.pl/pcv-rewizja-czyszczak-pp-fi-110-szary-f-ravat-i2094623969.html

Tylko musi być wykonane z PCV a nie PP.

Objechałem dzisiaj wszystkie markety typu Leroy Merlin, Castorama, itp. i wszędzie jak jest to wyłącznie wykonane z PP.

Mi zależy na PCV bo chcę to kleić klejem typu Effast (tym co normalnie się klei hydraulikę w akwa).

Niestety ludzie nagminnie używają pojęcia PCV a później okazuje się, że to np. PP.

Do normalnego zastosowania (kanalizacja) to pewnie nie ma większego znaczenia bo rury i tak łączy się na wcisk. Ja potrzebuję zbudować zupełnie coś innego (nie związane nawet z akwa - dlatego dałem w OT) i zależy mi na możliwości klejenia.

No chyba, że są jakieś dobre kleje do PP, które działają podobnie jak np. Effast (rozpuszczając materiał dzięki czemu połączenie jest mega trwałe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy instalatorskie/hydrauliczne? Spróbuj podskoczyć do sklepu na ulicy Słupeckiej przy wylocie na Grójecką.


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCV - nie ma czegoś takiego, jest PCW (z j.polskiego PoliChlorek Winylu) lub ang. PVC

PP - polipropylen

Wspomniany klej spokojnie sklei wskazaną rewicję pod warunkiem że będzie to wykonane z PVC a takowe wykonuje firma WAVIN.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nanorafa - dzięki za namiary.

@Darev - masz rację :-) chodziło mi o PVC. Jak mi się nie uda w sklepie na Słupeckiej to będę szukał gdzieś gdzie mają Wavina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.